Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Витара във форума-много въпроси?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

    Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
    Смислено или не,маншета е сменен,теча(поне засега) е спрян.
    Маншет няма как да смениш докато не пръснеш хебела на части.
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

      Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
      Смислено или не,маншета е сменен,теча(поне засега) е спрян.
      Иво, не помня вече точно, но над маншета няма ли семеринг?
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

        Стефане,след хебела следва семеринг,след семеринга е маншета.Нагрях го защото така или иначе семеринга и маншета ще ги сменям.Толкова зор излезе това желязо,че......И съм съвсем сигурен и гарантирам че семеринг и маншет може да се сменят на място,без да се сваля кутията.Предната вечер в бързината на свалена кутия,съм зацепил грешно оста на кутията.След като монтирах всичко,паля и на пълен ляв добре,но на дясно волана се завърта до средата и до там.На място развих хебела,свалих го,развих четирите болта горе на кутията и извадих оста нагоре.После нагласих кутията на среден зъб,зацепих всичко и сега всичко е ок.Покарах витарата няма течове.
        Yamaha Yz450F
        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
        Всичко с ''рошави''гуми!

        Коментар


        • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

          Явно обичаш да ти е трудно, сега като и сменил само тях двата очаквай теч отгоре или някъде другаде, има още доста к-маншети и о-пръстени.

          Коментар


          • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

            Ами да,обичам да ми е трудно,обичам да се цапам,обичам да стоя в гаража.Каквото и да се счупи по тази витара не ме плаши,ще го направя сам,с много лутане блъскане,но в крайна сметка ще го направя,още не съм попадал на каквото и да било,което не мога да си направя сам по колите и моторите.Друго е когато някой ти каже кое как,но бая пъти попадам на хора,които крият тънкости,и се правят на интересни,все едно тези витари са космически кораби.Така беше и когато правих лифта,но с четене,бая труд и се получиха нещата.Не визирам никого от този форум,тук съм получавал много ценни съвети,особено от Кольо и tef4o и sparky.А и ако текне пак кутията,паля маслената печка,пускам си Z-rock,разглобявам,сменям каквото трябва,и пак всичко ще е ок
            Весели празници на всички които се включват в темата ми!
            Yamaha Yz450F
            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
            Всичко с ''рошави''гуми!

            Коментар


            • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

              Лошо няма, затова съм посочил че имам тема, затова съм я написал, от там нататък сте вие, ако трябва нещо ще помагам, но без четене нещата не стават и поне да се правят като хората. Весели празници.

              Коментар


              • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

                Намерих и прочетох темата ти колега.Наистина много полезно инфо,всичко си го обяснил и снимал-браво!Ако имам въпроси по-нататък,ще ти пиша.Благодаря!
                Yamaha Yz450F
                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                Всичко с ''рошави''гуми!

                Коментар


                • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

                  Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                  Ами да,обичам да ми е трудно,обичам да се цапам,обичам да стоя в гаража.Каквото и да се счупи по тази витара не ме плаши,ще го направя сам,с много лутане блъскане,но в крайна сметка ще го направя,още не съм попадал на каквото и да било,което не мога да си направя сам по колите и моторите
                  Точно така Иво. Аз също винаги съм се мъчил да се справям сам с проблемите, и в повечето случаи е било успешно. Много по-добре е да си познаваш машината, отколкото да се доверяваш на незнайни "майстори". Допълнителен бонус е, че ако се счупи нещо в гората, или на някое гадно място-ще можеш да се оправиш сам, и няма да търсиш кой да те дърпа или прибере с платформа.
                  Мен са ме дърпали само поради свършило гориво, иначе импровизирам с каквото имам под ръка, и успявам да се прибера.

                  Ма свърши тя...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

                    Кольо,свърши тя,ама засега,сигурен съм.Преди 4 години си продадох мотора,много ме беше яд но трябваше,и аз по причини като твоите.Не се мина и година и нещата се завъртяха така че имах парите и намерих човека на който го бях продал във Варна и си го купих обратно.Така че приятелю,все някога всичко ще е ок!
                    п.с.И е крайно време да ми приемеш поканата във фейса,че набарам ли те на някое състезание или сбирка...............голямо черпене ще те черпя
                    Yamaha Yz450F
                    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                    Всичко с ''рошави''гуми!

                    Коментар


                    • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

                      Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                      п.с.И е крайно време да ми приемеш поканата във фейса
                      Готово. Ама слагайте си по някоя информация за да може да разбере човек кои сте бе... Че колко много покани имам, и то все от хора които не се сещам кои са.
                      То и сега-приех поканата на някакъв моторджия с жълт екип, дано да си ти...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

                        Аз съм.Хайде идвай февруари на Стара Загора и приятели,да се видим
                        Yamaha Yz450F
                        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                        Всичко с ''рошави''гуми!

                        Коментар


                        • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

                          Ко има бюджет...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Ко има бюджет...

                            Продаваш лебедката и си готов, даже и купувач съм ти намерил Пък после ще почерпиш.
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • От: Нова Витара във форума-много въпроси?

                              Механичната може да я дам, ама електричката е предвидена за форд-нисана.

                              А и парите от продажба на частите от Франко ще се събират, и ще ида единствено за купуване на друг джип, или направата на тръбарка.
                              Няма начин да ги похарча за кеф.

                              Между другото-първите 150 лева, от раздатката са вече в мен...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X