Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Update на навигация Garmin при Kenwood DNX-521VBT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Update на навигация Garmin при Kenwood DNX-521VBT

    Здравейте,

    Опитвам се да обновя картата на Kenwood DNX-521VBT с възмоно най-новия Garmin City Navigator Europe, но нещата не се получават.
    Модула има USB изход. Опитах да го свържа с лаптоп чрез USB кабел тип мъжко-мъжко, но лаптопа не засича устройството(пробвах с няколко лаптопа). Също така опитахме да нагласим картата на USB и да update-нем през менюто на самата навигация, но пак нищо не засече. Намерих няколко теми за Kenwood dnx7200, но според тях не би трябвало да има проблем за свързване към лаптоп и просто заменяне на файловете.

    Моля ако някой има представа какво бъркам или какво мога да направя да сподели.

    Благодаря предварително.

    Поздрави,
    Никола

  • #2
    От: Update на навигация Garmin при Kenwood DNX-521VBT

    Ако се опитваш да свържеш касетофона с компа през това usb през което пускаш музика, няма да стане. За да влезеш в паметта на устройството трябва да ползваш другия usb накрайник, който се намира на задната част на касетофона. При мен е женско мини usb кабелче, което е дълго 4-5см. Към него закачаш кабел мини usb мъжко, към нормално usb, което влиза в лаптопа. Аз съм см с DNX 7200 и при мен е така.
    Дано да съм бил полезен.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X