Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с верига

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с верига

    Днес бях в гората (АТВ-Shineray Xy250STXE) и на слизане чух едно ПРАС,поглеждам надолу и гледам паднала ми е веригата.Няма нищо счупено по зъбците,но при по-високи обороти се измъква,и пада отново...Изглежда с поне 10см по дълга от преди....Възможно ли е изведнъж да се разтегне или проблема не е в нея?

  • #2
    От: Проблем с верига

    ПРоблема е че е китайски боклук и няма съосие. Веригата също е боклук и се разтяга като ластик за гащи. Решението е обтегач на веригата или водач.
    В гаража имам едно китайче ако искаш когато отивам ще ти снимам да видиш как аз сътворих оптегач за 10 мин.
    Последно редактирано от Emil Manev; 26-06-15, 22:46.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с верига

      Знам че е китайсйи боклук,като имам 5 бона за раптор,ще го разкарам,но сега..Давай снимки или линкове към онлайн магазини,зя да взема каквото трябва.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с верига

        Днес смених обтегача,проблема е отстранен.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с верига

          Най-добре си виж лагерите на задната ос и втулките на задния носач сигурно е от там.АТВ то държи ли пътя?

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с верига

            Първоначално публикуван от valeri_at Преглед на мнение
            Най-добре си виж лагерите на задната ос и втулките на задния носач сигурно е от там.АТВ то държи ли пътя?
            Китайче никога не "държи пътя". И винаги всичко му е разбито

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с верига

              Е айде сега чак пък никога да не държи и винаги всичко да му е разбито... имах китайче 125цц смених лагерите на главините с някакви чешки по 3.50 бройката, гресирах редовно на всякъде където мога да сложа грес, внимавах как опъвам веригата да не избяга съосието и проблеми никога не съм имал. Максималната скорост му беше 65км/ч, засечена от преследващ ме автомобил, и си държеше пътя. Бях сменил предния пиньон за повече мощ в ниските и съответно падна малко максималната скорост. Ама си беше оса
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X