Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

    Първоначално публикуван от Emil_Pz Преглед на мнение
    Май има уазки на които спирачните помпи са зад таблото.
    До сега никога не съм виждал такова изпълнение. Двукръгова ли е помпата?

    Коментар


    • #17
      От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

      Първоначално публикуван от DAROGA Преглед на мнение
      Помпата под таблото ,която я наричаш "горна" , НЕ е за спирачките !
      На бордовите, за каквато пита човека е точно там помпата. Съединителя на старите е с лостова система, после и той хидравличен, а спирачките стават с два кръга, след това се добавя и сервото.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #18
        От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        На бордовите, за каквато пита човека е точно там помпата. Съединителя на старите е с лостова система, после и той хидравличен, а спирачките стават с два кръга, след това се добавя и сервото.
        Извинявам се на колегата! Това не го знаех. Значи спирачната помпа е на мястото на тази за съединителя?!

        Коментар


        • #19
          От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

          Да на по старите модели, на по новите зад таблото вече е помпата за съединителя а спирачната е отпред зад решетката!

          Коментар


          • #20
            От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

            Да модела е по стар но сам сменял двигателя и сам вече с хидравличен съединител и искам и серво,от газ 24 става а имали нови откаде да си закупя и как се монтира поточно,някакви снимки да пуснете щесам благодарен.

            Коментар


            • #21
              От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

              На бордовата уазка серво от опел омега след 99год и пасва отпред след решетката като песница у нос и кърти земята
              0885 297985,мтел-Радо
              0876 556870,виваком като домашен

              Коментар


              • #22
                От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

                Сервото само или заедно с помпата от омегата стават колега...

                Коментар


                • #23
                  От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

                  На моята съм със серво от форд транзит от по старите става с коригиране на дължината на щангата (тази към педала), и се заварява една планка на конзолата на която се пробиват отвори за захващане на сервото иначе уазовата помпа става само с леко изпилване на двата и отвора на страни. Друга помпа не е много удачно да се слага, аз първо бях с фордовата но буталото и е по малко от там и дебита и педала падаше почти до пода. Иначе със серво спирачките стават супер, петата ми винаги е на пода и само с пръстите натискам и кове.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gaz24vut.jpg
Прегледи:1
Размер:27.9 КБ
ID:5707639

                    Те така. Сервото от Волга е отделно, а и помпата на питащия е от старите.
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

                      От волга24 мога да сложа със моята помпа и ще работи добре както виждам на схемата

                      Коментар


                      • #26
                        От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

                        Първоначално публикуван от asq Преглед на мнение
                        Сервото само или заедно с помпата от омегата стават колега...
                        Разбира се че комплект,нищо не преправяш става даже и оста аз ги купувам от надин за 25-30лв
                        0885 297985,мтел-Радо
                        0876 556870,виваком като домашен

                        Коментар


                        • #27
                          От: Серво от ГАЗ 53 монтиране на УАЗ

                          Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
                          Разбира се че комплект,нищо не преправяш става даже и оста аз ги купувам от надин за 25-30лв
                          Благодаря много за инфото.
                          Правил съм старата система като та колегата пуснал темата със серво от Авиа което много прилича на това от ГАЗ53.За съжаление Уаза вече не съществува но спирачките работеха идеално поне една седмица даже тогава му завиждах кви спирачки има.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X