Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ford Everest/Ranger

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ford Everest/Ranger

    Здравейте колеги. Притежавам един рядък модел Ford Everest 2005г., който е на базата на Ford Ranger – Тайландския (всичките им агрегати са 100% еднакви но Everest e джип). Моля, ако някой знае фирми в BG, коитовнасят елементи за лифт на окачването, булбар, защита на трансферна кутия за Ranger-a да даде малко инфо.

  • #2
    До: Ford Everest/Ranger

    За окачването търси братя Петрови, администраторите на сайта, а за всичко останало - най-добре си го прави тук. Има доста хора които могат да ти го направят.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: Ford Everest/Ranger

      Първоначално публикуван от petmiltd Преглед на мнение
      Здравейте колеги. Притежавам един рядък модел Ford Everest 2005г., който е на базата на Ford Ranger – Тайландския (всичките им агрегати са 100% еднакви но Everest e джип). Моля, ако някой знае фирми в BG, коитовнасят елементи за лифт на окачването, булбар, защита на трансферна кутия за Ranger-a да даде малко инфо.
      Да не го караш в Троян? Сорри за оффтопика ...
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: Ford Everest/Ranger

        Золтан не е тоя белия дето си мислиш.тоя белия е ф 150 купи го тихомир собственика на маямито.

        Коментар


        • #5
          До: Ford Everest/Ranger

          ф 150 не го бъркам с Евереста . В Троян има един такъв Еверест сребрист металик и ме направи впечатление че е едно към едно с Рейнджа....Само че Рейнджа е пикап, а Евереста е СУВ....Та затова и попитах....
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            До: Ford Everest/Ranger

            Аз съм в София, но обикалям къде ли не. Моя звяр е син.

            Коментар


            • #7
              До: Ford Everest/Ranger

              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
              ф 150 не го бъркам с Евереста . В Троян има един такъв Еверест сребрист металик и ме направи впечатление че е едно към едно с Рейнджа....Само че Рейнджа е пикап, а Евереста е СУВ....Та затова и попитах....
              Рейнджа не беше ли Ланд Ровър? Пък пикапа се казва РейнджЪР...
              P.S. Сори за офтопика...

              Коментар


              • #8
                До: Ford Everest/Ranger

                quadra, братя Петрови сервиз ли имат или са вносители и как мога да се свържа с тях?

                Коментар


                • #9
                  До: Ford Everest/Ranger

                  куадра или дима почти по всяко време тук във форума.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ford Everest/Ranger

                    Първоначално публикуван от petmiltd Преглед на мнение
                    quadra, братя Петрови сервиз ли имат или са вносители и как мога да се свържа с тях?
                    Най-добре им драсни едно лично съобщение, Венци Петров мисля че вече ще е на линия скоро.

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/member.php?u=11
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ford Everest/Ranger

                      Лично съобщение все още не мога да пиша. Новобранец съм тука.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ford Everest/Ranger

                        Фирмата на братя Петрови се казва Ликон, във всеки брой на списанието има тяхна реклама със координати, а мисля, че ако влезеш през началната старница на форума в електронния магазин, също ще намериш координати
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ford Everest/Ranger

                          Благодаря, открих координатите. А някаква работилница за булбар и защита на дъното, ама изпитана, щото съм се парил от "специалисти". Какво ще ме посъветвате дурал или стомана - не карам много по хард трасета, но изненади има навсякъде.

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Ford Everest/Ranger

                            Първоначално публикуван от Peter TurboD Преглед на мнение
                            Благодаря, открих координатите. А някаква работилница за булбар и защита на дъното, ама изпитана, щото съм се парил от "специалисти". Какво ще ме посъветвате дурал или стомана - не карам много по хард трасета, но изненади има навсякъде.
                            Привет.Даите спешно инфо за маховика на същия модел и година Еверест.(2,5тди 109к.с 2005г.) По точно има ли берт или е равен .Благодарско в аванс.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X