Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рециклиране на кормилна кутия на 124?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Рециклиране на кормилна кутия на 124?

    Аз имам от У202 ако е същата идваш гледаш пипаш и ще се разберем нещо.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Рециклиране на кормилна кутия на 124?

      Много си далече за съжаление. По северозапада не намерих. Ще видя като я свалим какво е състоянието на кутиите по нашите морги, че само по телефона говорих с тях.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #18
        От: Рециклиране на кормилна кутия на 124?

        Аз мога да ти я пратя - ма идеята ми беше да я видиш да не храним еконти разно излишно.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Рециклиране на кормилна кутия на 124?

          Ще те имам като вариант, сравнено с цената на нова има бая мегдан за проби
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • #20
            От: Рециклиране на кормилна кутия на 124?

            202 май е същата,спортлайн беше 13.9 срещу 13.0 на 124 и 14.1 на 140 ма това се проверява лесно.



            На 140 имаше игра някаква с болтовете,но минаха години и не помня точно
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Рециклиране на кормилна кутия на 124?

              След демонтаж на сектора и разходка из местните морги, най-доброто предложение беше кутия от S класа. След регулиране на моята кутия се оказа, че е по-добра от най-доброто предложение. Та айде обратно, ремонт на паразитния хебел и след 15-20 км. тест съм на мнение, че работата е много добре. Тест почивните дни, търсейки нова черна дупка за пари - първото ми 4х4. Благодаря на всички отзовали се!
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #22
                От: Рециклиране на кормилна кутия на 124?

                Честито,ще черпиш.

                Това как казах не се предава лесно,аз кутия да съм сменял или да знам някой да е сменял не се сещам,а това включва и трима механици по тия коли.Виж рейка е друго,там не се сещам някой да е нямал проблем с нея ма ти си далече от рейките.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Рециклиране на кормилна кутия на 124?

                  Мда, трябва си сваляне на всичката карантия и реглаж, а и паразитния хебел се оказа доста поразбит. Ще черпя, ама не ме пускат по твоите земи, нещо съм им съмнителен
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X