Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Родни "Тунинг" бисери

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Родни "Тунинг" бисери

    След поредното попадение на наши "майстори" реших да пусна тази тема

    Какво ли са целяли с този монтаж на амортисьорите?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:131.1 КБ
ID:6092564Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:32.5 КБ
ID:6092565Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:60.7 КБ
ID:6092566
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

  • #2
    От: Родни "Тунинг" бисери

    За конкретния модел не знам, но някои модели съвсем нарочно така се монтират.

    Ама това като го гледам е май е двутръбно, демек чиста изцепка.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Родни "Тунинг" бисери

      Баш изцепка си беше . Сменяли са ресьори и амортисьори и ето. Завъртях ги обратно и започнаха да работят. Ужас някакъв. Наистина са двутръбни EXPLORER
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #4
        От: Родни "Тунинг" бисери

        Лифт на Витара:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lift.jpg
Прегледи:1
Размер:160.4 КБ
ID:5667226

        Коментар


        • #5
          От: Родни "Тунинг" бисери

          Виден роден тунинг майстор ми закрепи компресора за блокажите като продупчи задният калник отгоре надолу. Не уцелил първите 4 дупки и пробил още 4...
          Та ми върна колата с 8 дупки на калника, 4 от които - направо пръскащи в купето, останалите 4 със стърчащи към гумата винтове!
          "Успокоително" беше, че не бяха рапидки тези 4 винта, а имах честа да бъда първият, на който беше тествал новата си играчка за слагане на нит-гайки.
          Уважаван тук и му се чува думата
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #6
            От: Родни "Тунинг" бисери

            На един приятел газаджиите му бяха хванали с рапидки резервната гума, докато прекарвали тръбата за газта, естествено е разбрал, когато му е потрябвала .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • #7
              От: Родни "Тунинг" бисери

              То темата май трябва да се прекръсти МАЙСТОРЕЦ БГ Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ГУМА.jpg
Прегледи:1
Размер:75.3 КБ
ID:5668942Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maistorec2.jpg
Прегледи:1
Размер:106.3 КБ
ID:5668944Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maistorec3.jpg
Прегледи:1
Размер:168.5 КБ
ID:5668945Натиснете снимката за да я уголемите

Име:maistorec4.jpg
Прегледи:1
Размер:133.7 КБ
ID:5668946Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ГУМА1.jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5668943
              Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

              Коментар


              • #8
                От: Родни "Тунинг" бисери

                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                Виден роден тунинг майстор ми закрепи компресора за блокажите като продупчи задният калник отгоре надолу. Не уцелил първите 4 дупки и пробил още 4...
                Та ми върна колата с 8 дупки на калника, 4 от които - направо пръскащи в купето, останалите 4 със стърчащи към гумата винтове!
                "Успокоително" беше, че не бяха рапидки тези 4 винта, а имах честа да бъда първият, на който беше тествал новата си играчка за слагане на нит-гайки.
                Уважаван тук и му се чува думата
                Кой тоз?
                Редно е да се знае, защото мърльовщината, която споменаваш е удивителна!
                Георги Тонев

                Коментар


                • #9
                  От: Родни "Тунинг" бисери

                  Първоначално публикуван от VECTOR Преглед на мнение
                  Кой тоз?
                  Редно е да се знае, защото мърльовщината, която споменаваш е удивителна!
                  Мислиш ли? Аз мисля, че половината от тези, които го познават ще кажат "абсурд", другате половина ще си траят, защото и те са изгорели с нещо, ремонтирано от него или колегата му (айде жокерче).
                  На първите са им замазани очите от няколко последващи малки услуги, "компенсиращи" мълявщината.

                  Отделно - не е първи майстор, срещу чийто напъни пиша, но досега нищо нито се е променило, нито някой нещо си е взел поука.

                  Тъй че - нека си е тема просто за споделяне на въпиюща некопетенция.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Родни "Тунинг" бисери

                    Това с радиатора явно е класика в жанра! Това е от една "пипната" Витара. Хайде да не издавам на кого е че не е весело пък и вече е подменен.
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от banjo; 29-06-15, 12:28.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #11
                      От: Родни "Тунинг" бисери

                      Ако съм закъсал и няма кой да ми помогне, съм готов на всякакъв тунинг. Но не е нормално в сервиз, да правят свободни съчинения по трудово.
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • #12
                        От: Родни "Тунинг" бисери

                        Красота.....как да не се възхити човек.....пък после да се стряска насън.......
                        LZ3YG

                        Коментар


                        • #13
                          От: Родни "Тунинг" бисери

                          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                          Това с радиатора явно е класика в жанра! Това е от една "пипната" Витара. Хайде да не издавам на кого е че не е весело пък и вече е подменен.
                          Между другото точно по същия начин "закърпих" радиатора на гърка миналата година на Пловдивското състезание на Копривките . Радиатора е издържал до Солун , дори го е карал така още около седмица след това
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • #14
                            От: Родни "Тунинг" бисери

                            Скъсан тампон на двигателя Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0186.jpg
Прегледи:1
Размер:66.3 КБ
ID:5674132
                            Част от клетката на джипа с перфектни заварки след 10 кг чук се разпадна Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0189.jpg
Прегледи:1
Размер:60.8 КБ
ID:5674133Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0192.jpg
Прегледи:1
Размер:40.9 КБ
ID:5674135Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0191.jpg
Прегледи:1
Размер:49.1 КБ
ID:5674134Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0177.jpg
Прегледи:1
Размер:107.9 КБ
ID:5674138
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0155.jpg
Прегледи:1
Размер:102.7 КБ
ID:5674136Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0156.jpg
Прегледи:1
Размер:54.6 КБ
ID:5674137
                            Suzuki Samurai 420i

                            Коментар


                            • #15
                              От: Родни "Тунинг" бисери

                              Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                              Ако съм закъсал и няма кой да ми помогне, съм готов на всякакъв тунинг. Но не е нормално в сервиз, да правят свободни съчинения по трудово.
                              Повярвай колега при мен във сервиза 8 от 10 клиенти сами дават акъл за такива свободни съчинения по трудово , рисуване и дори физиката се опитват да изумят. Някои го правят от нямане и неволя, но повечето защото така им се струва по Български. После се почва една през ден във сервиза да се дозалепя да се дооправя, ужас.
                              о897ч87о3о

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X