Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Филтър за аспиратор?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Филтър за аспиратор?

    Здравейте! Рових из нета и не можах да намеря това което търся. Става въпрос за метален филтър за аспиратор Faber. Аспиратора е вграден и едната му част се издърпва. Липсва целия филтър заедно с касетата/рамката и не му знам точните размери, но съм измерил 47см дължина и 18,5см ширина. Дайте идея от къде да купя било то рамка и филтър отделно или цял филтър?

  • #2
    От: Филтър за аспиратор?

    http://nikelectric.com/product_info....oducts_id=5600 дано не се сметне за реклама. Артикула който търсиш е алуминиев филтър за абсорбатор.
    Това намерих в никелектрик
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #3
      От: Филтър за аспиратор?

      Гледах ги в този сайт дори и звънях. Знам, че ми трябва алуминиев филтър но липсват старите и не знам този размер дали ще пасне защото леглото на филтъра е с размер 47см на 18,5-19см. а този е 20см и се съмнявам, че ще влезе. Благодаря все пак.

      Коментар


      • #4
        От: Филтър за аспиратор?

        В крайна сметка намерих филтър със същите размери в Ботевград. Пасна си идеално, ако някои има нужда ще му дам координатите на лично. Нека темата се заключва или трие, както сметнат модераторите.

        Коментар


        • #5
          От: Филтър за аспиратор?

          Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
          В крайна сметка намерих филтър със същите размери в Ботевград. Пасна си идеално, ако някои има нужда ще му дам координатите на лично. Нека темата се заключва или трие, както сметнат модераторите.

          Здравейте бих искала координатите на въпросния магазин, тъй като в момента и аз търся и не успявам да намеря нищо.

          Коментар


          • #6
            От: Филтър за аспиратор?

            Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
            В крайна сметка намерих филтър със същите размери в Ботевград. Пасна си идеално, ако някои има нужда ще му дам координатите на лично. Нека темата се заключва или трие, както сметнат модераторите.
            Здравейте бихте ли ми дали координатите на този магазин в ботевград?

            Коментар


            • #7
              От: Филтър за аспиратор?

              Здравейте, можете ли да ми дадете координатите?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X