Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лежанка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лежанка

    Момчета и Девойки , някой от вас има ли си лежанка в вкъщи ?
    Че ми трябват размерите , е има и друг вариянт ама трябва да отида до някой спортен магазин
    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

  • #2
    До: Лежанка

    Имам от тия, дето ги правеха в АРЗ Люлин, не са особено сполучливи, но ако искаш ?
    Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

    Коментар


    • #3
      До: Лежанка

      Аз пък да ти кажа- преди около 20, че и повече години, като се увличах по мускули и други такива "мъжки" неща се мъчех и аз да съм "по-така" ми попадна една книжка-"АБВ на културизма"(то на кого ли не е попадала през тези години, както и "мъжът и жената интимно"), та там пишеше, че най-добри са упражненията за които се използува собствената ти тежест. Така и не успях да се сдобия с някакво оборудване за "фитнес", не станах културист(СЛАВА БОГУ), и досега си мисля, че за да изглеждаш добре не са нужни някакви специални уреди, а ако искаш да "направиш" мускули, само с уреди и упражнения не става-трябва яко "зобене". Ама не е за препоръчване. Дано не съм те отчаял нещо, че ще се чувствам гадно...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        До: Лежанка

        Късно видях темата...
        Това е лежанката която сам си направих, но съм затрил чертежите. Направих си я според моите разбирания. Наклонът на седалката и облегалката се регулират много прецизно. Ако някой има интерес, мога да въстановя чертежите и да ги публикувам тук.





        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #5
          До: Лежанка

          Здрасти и аз доста късно видях темата . Много благодарен ще съм ако някои ми помогне с чертежи ако има под ръка и други материали Благодаря предварително

          Коментар


          • #6
            До: Лежанка

            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
            Късно видях темата...
            Това е лежанката която сам си направих, но съм затрил чертежите. Направих си я според моите разбирания. Наклонът на седалката и облегалката се регулират много прецизно. Ако някой има интерес, мога да въстановя чертежите и да ги публикувам тук.
            giorgio ако не те затруднява може ли да дадеш чертежите на лежанката.Мерси предварително
            п.п:може и на пощата ми molt@abv.bg

            Коментар


            • #7
              До: Лежанка

              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
              Късно видях темата...
              Това е лежанката която сам си направих, но съм затрил чертежите. Направих си я според моите разбирания. Наклонът на седалката и облегалката се регулират много прецизно. Ако някой има интерес, мога да въстановя чертежите и да ги публикувам тук.
              Giorgio, много е хубава лежанката... , би ли ми изпратил чертежите?
              vortx@dentist.bg

              Коментар


              • #8
                До: Лежанка

                Твърдо съм За такова нещо вкъщи Създава навици и дисциплина, като успоредно с това спестява време и пари... първото е мн. по-ценно май. Имам си една комбинирана, китайска лежанка (TS800 на TopSport: http://www.top-sport.net/фитнес-оборудване/Лежанки/33/) + питрамидка за дисковете и вграден лост за набирания в стените на антрето В момента съм без фотоапарат и няма как да пусна снимки, но при първа възможност ще го направя
                Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                LZ1EMS

                Коментар


                • #9
                  До: Лежанка

                  И от мен един глас в молбите към giorgio по възможност да публикува чертежа на лежанката.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Лежанка

                    Том, това казвам и аз. Да не развалям темата на колегата, но ако някой има идея за лост (висилка) за набирания в апартаментски условия, моля да сподели. Тези купешките (за каса на врата) не стават. За 100 кила живо месо говорим все пак.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Лежанка

                      Първоначално публикуван от Kamen13 Преглед на мнение
                      Том, това казвам и аз. Да не развалям темата на колегата, но ако някой има идея за лост (висилка) за набирания в апартаментски условия, моля да сподели. Тези купешките (за каса на врата) не стават. За 100 кила живо месо говорим все пак.
                      За лост - един приятел си го направи доста простичко.
                      2 квадратни планки и заварена тръба между тях. Ширина - колкото коридора им вкъщи, около 80-100 см. Закрепване - по 4 отвора в планките и анкери в панела. Ще го помоля за снимки като се виидм. Със 100 кила няма грижи, пробвал съм го лично.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Лежанка

                        Няколко колеги изявиха желание да си направят като моята лежанка... Не ми се чертаеше, ама...

                        ОК!
                        Сядам да чертая и след някой друг час, ще пусна чертежи. Молбата ми е, ако някой от вас си направи, подобна на моята лежанка, нека пусне снимки тук, да ме зарадва, че не съм чертал напразно.
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Лежанка

                          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                          Сядам да чертая.....
                          giorgo, ами с тези снимки горе-долу "начерта" концепцията и то добре!
                          Останалото е въпрос на избор на профили и габарити на лежанката.
                          П.П
                          Иначе, страхотна комбинация. От всички гръдни, та до почти всички раменни мускули с един уред.
                          (а на лъка с полиспасчета чертежче ще има ли..)
                          LZ1HRD

                          Коментар


                          • #14
                            До: Лежанка

                            Това е общия вид:



                            Габаритните размери са:
                            -височина 1700 мм
                            -широчина 800 мм
                            -дължина - 830 мм в прибрано положение, 1275 мм в разгънато.

                            А това са частите, като са пропуснати различните пластмасови и гумени детайли, които трябва да се купят.. Пропуснати са и болтове, гайки и фиксатори, а в жълто са тапицираните седалка и облегалка.



                            По-късно, когато намеря малко време, ще дам чертежите на детайлите.

                            П.П. Ето първия детайлен чертеж:

                            Последно редактирано от giorgio; 01-08-09, 21:28.
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Лежанка

                              Детаил 2:



                              Детаил 3:

                              Последно редактирано от giorgio; 01-08-09, 22:12.
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X