Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

    Вчера пак драми.Е няма таково глупаво захващане на задните пластмаси като на Газката.
    Болта се развил и кората паднала.Днес обиколих половината балкан и не я намерих.
    Май всичко трябва да се връзва с тел или ненам си кво !
    Дайте идея от къде да си купя задна кора ,която е над ауспуха ?

    Коментар


    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

      Какви са тези драми при теб с болтовете не знам, при мен само веднъж се беше разхлабила седалката и само това беше.
      За пластмаса питай при тези които правят стикери, принипно те имат програма за пластмасите и могат да ти намерят.
      Ако я поръчваш от вън избягвай ендуропуро защото там искат по 30 евро за доставка за нещо което струва 5.
      От горния сайт за водача на веригата ми взеха 12 евро за доставка, като ми го донесоха на вратата.
      EXC TPI 2019

      Коментар


      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

        Водача за веригата става от Хонда и струва 20 25лв

        Коментар


        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

          Кажи поне каква Хонда, година.... Реално на мен водача ми излезе малко под 30

          Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
          EXC TPI 2019

          Коментар


          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

            Някой досега дали е сменял лагери на амортисьора отзад. Имам лек луфт в долния и мисля да го сменя. Размерите при мен са 12-16-26мм. вътре-широчина-външен размер. Предполагам ще го намеря лагера по магазините за лагери, но все пак ако се окаже, че го няма... да знам дали става от някакъв друг мотор.
            EXC TPI 2019

            Коментар


            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

              Двата лагера ги намерих в първия магазин за лагери. Лошото е, че цената малко не е приятна, но има само качествени и затова цената е 35лв/бр. Жълтия е новия.
              EXC TPI 2019

              Коментар


              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                ..
                EXC TPI 2019

                Коментар


                • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                  Дали има някаква промяна в работата на 300сс ако е с термостат и без такъв. Когато е студено навън е ясно, че може да има драма.
                  EXC TPI 2019

                  Коментар


                  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                    Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                    Дали има някаква промяна в работата на 300сс ако е с термостат и без такъв. Когато е студено навън е ясно, че може да има драма.
                    Не знам,обаче моя мисля да го махам защото вече два пъти ми се вади маркуча от него и смятам да го заместя с тръбичка .

                    Коментар


                    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                      При мен на мястото на термостата е сложен датчика за перката или поне аз така си мисля, че там трябва да е бил. Ще направя някоя друга снимка да кача как е при мен.
                      EXC TPI 2019

                      Коментар


                      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                        Здравейте колеги, от днес и и аз съм в отбора на двутактовите гас-ки, та имам 1-2 въпроса. Мотора е ец250 2000г. след основен ремонт и на 1во място ме интересува, тъй като махнах капака на запалването и усетих, че оста на магнета има лек луфт напред-назад, в страни не трепва, та този луфт дали е нормален или има нещо за смяна и ако да какво по-точно. Също ме интересуват размерите на заден десен лагер, на главината, че е сол и не знам дали ше мога да го премеря и какво масло да му взема за скоростите, и колко събира?
                        Поздрави, Стефан.

                        Коментар


                        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                          Първоначално публикуван от stefataaaa Преглед на мнение
                          Здравейте колеги, от днес и и аз съм в отбора на двутактовите гас-ки, та имам 1-2 въпроса. Мотора е ец250 2000г. след основен ремонт и на 1во място ме интересува, тъй като махнах капака на запалването и усетих, че оста на магнета има лек луфт напред-назад, в страни не трепва, та този луфт дали е нормален или има нещо за смяна и ако да какво по-точно. Също ме интересуват размерите на заден десен лагер, на главината, че е сол и не знам дали ше мога да го премеря и какво масло да му взема за скоростите, и колко събира?
                          Поздрави, Стефан.
                          Скоро сменях задни лагери,но не помня размера,само да кажа че за разлика от Хондата и Бетата тези бяха по обикновенни размери и съответно бяха по евтини.Имам впредвид SKF. За скоростите наливам 900 мл и го сменям на изразходено един литър двутактово.Това е 50 литра бензин или 5 резервоара.

                          Коментар


                          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                            Мерси колега, днес смених лагера и семерингата, като май трябваше да взема по-тясна, че тази стърчи 1-2мм, но не мисля, че е проблем. Масло в мануала прочетох, че му дават 10в30, но предпочетох да взема 10в40 с естер, събра тамън 900мл, докато се покаже на пробката. Само за луфта на оста на магнета не знам дали има проблем, че пък до сега не съм обърнал внимание на другите ми мотори дали е имало такъв, и също ме интересува колко литра му е резервата?

                            Коментар


                            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                              Първоначално публикуван от stefataaaa Преглед на мнение
                              Само за луфта на оста на магнета не знам дали има проблем, че пък до сега не съм обърнал внимание на другите ми мотори дали е имало такъв, и също ме интересува колко литра му е резервата?
                              Принципно е проблем,но и мотора не е първа младост . За догодина го мятай на тезгяха и нови лагери на к.вал.Ревизия на двигателя и само масур !

                              Коментар


                              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                                Здравейте! От около два месеца си търся 300 2т ендуро, предпочитам да е със стартер, но ми направи впечатление една газка http://mobile.bg/51533595146175026 отпред и отзад е с олинс и изглежда доста малко карана какво ще кажете?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X