Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

    Джарта, ей с това вече почти две години не мога да свикна. Гаската ми лепне на сърцето ама като трябва да я "развъртя" направо откачам с тия "атаки" и простотии. Днес на два пъти пак да ме обърне. Свикнал съм на четиритактовия като му дам газ, на коя да е скорост и поне да вдигне предницата. Е тука няма такъв филм. Ще литне, ама след момента кой искаш, и като литнеееее... свят ше ти се завие Само с това още не мога да свикна. Две години =D


    Вибрациите, мешенето на бензина, перманентната проверка ня всяко болтче или гайка и т.н. вече ги преодолях.
    А - забравих да спомена и оттечника под въздушния филтър. Няма такъв филм. Тряба нонстоп да го проверявам дали не е запушен, а той е винаги. Пък след каране на мивката е пак веселба =D
    Дано не ме сметнете за пълен безхаберник към машината си ама за такива елементарни неща не съм се и замислял докато не взех цвайка. Иначе мотора е усичка. 3 месеца не беше пален, стоя на открито покрит с един внилен билборд. На третото ритане си запали като пич! Брат ми с ямахата вр ... мъка голяма беше. Досадих май с глиупости, но все пак са впечатления.
    EnduroX Alba-Damascena 2019

    Коментар


    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

      Точно това имах впредвид.Не се оплаквам но е точно така.
      Определено мотора се кара много по лесно.

      Коментар


      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

        Клониниг

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fantic-11.jpg
Прегледи:1
Размер:828.8 КБ
ID:5744415
        Силата е нищо без контрол.

        Коментар


        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

          Без малко да си загубя седалката.Развила се и паднала.Връщах се един колометър да си я намеря.

          Коментар


          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

            Аз та проклех.
            Дошъл си на Тодоровденските кушии и не се обади.
            EnduroX Alba-Damascena 2019

            Коментар


            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
              Без малко да си загубя седалката.Развила се и паднала.Връщах се един колометър да си я намеря.
              Сложи федер шайба под болта и стягай здраво. При мен също се разхлаби на първото ми каране, но след като сложих шайбата и не е имало проблем.
              EXC TPI 2019

              Коментар


              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                Аз та проклех.
                Дошъл си на Тодоровденските кушии и не се обади.
                Тоше много се извинявам,мислех да се записвам да карам обаче,почти бях закъснял.После ми се обадиха по телефона и ми дигнаха нервите.
                Нямах никакво настроение просто отидох да охладя парата щото щях да утрепя някой.
                Видях те беше доста зает и реших че момента не беше подходящ.
                Ще дойда специално да покараме двамата-обещавам !

                Коментар


                • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                  Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                  Сложи федер шайба под болта и стягай здраво. При мен също се разхлаби на първото ми каране, но след като сложих шайбата и не е имало проблем.
                  С тази седалка на 2012-та филма е голям. Никога не е сигурно ,че както караш прав ,в един момент няма да седнеш на тръбите. То федерки ,лепило ,тиксо ,опашки и пак се развива и ...,изненада . На 2013-та е направена да се закопчава отгоре и е по-сигурна.
                  Силата е нищо без контрол.

                  Коментар


                  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                    Абе на тея гаски не им ли фалира завода и са спрени от производство.

                    Коментар


                    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                      Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                      С тази седалка на 2012-та филма е голям. Никога не е сигурно ,че както караш прав ,в един момент няма да седнеш на тръбите. То федерки ,лепило ,тиксо ,опашки и пак се развива и ...,изненада . На 2013-та е направена да се закопчава отгоре и е по-сигурна.
                      След шайбата досега не съм имал никакви проблеми с развиване. На 2013 седалката се завива отгоре. По между другото седалка от 2013 дали става на 2012г. Според мен само завиването е отгоре и акумулатора се захваща за седалката, но не съм сигурен. Харесал съм си седалка, но е за 2013г.
                      Иначе това е моята гаска, досега май не съм я показвал.
                      https://photos.google.com/photo/AF1Q...Ej2y6CobMw7uoM
                      EXC TPI 2019

                      Коментар


                      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                        Абе на тея гаски не им ли фалира завода и са спрени от производство.
                        От зелена тиква семе не искам !

                        Коментар


                        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                          Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                          От зелена тиква семе не искам !
                          Натрупай малко стаж пък тогава размишлявай,много ще ми е интересно да тръгнеш с група 4т и да караш последен защото никой не иска да го обгазяваш с двутактова гняс и как резервоара с бензин се изпарява след 100 км преход.Аз направих вече 3 годинки и зная как е.

                          Коментар


                          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            Натрупай малко стаж пък тогава размишлявай,много ще ми е интересно да тръгнеш с група 4т и да караш последен защото никой не иска да го обгазяваш с двутактова гняс и как резервоара с бензин се изпарява след 100 км преход.Аз направих вече 3 годинки и зная как е.
                            Малко са ти 3 годинки.Хич не ми е на кой къде е в групата.Проблема е че аз не съм свикнал със цвайката.Аз не искам да тикам мотора и да го нося като Живота,а искам да лети като Теодор и Искрен и Десо.Ама кво да обяснявам !
                            Ае наздраве !

                            Коментар


                            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                              Малко са ти 3 годинки.Хич не ми е на кой къде е в групата.Проблема е че аз не съм свикнал със цвайката.Аз не искам да тикам мотора и да го нося като Живота,а искам да лети като Теодор и Искрен и Десо.Ама кво да обяснявам !
                              Ае наздраве !
                              Охооо искаш ли да ти покажа че и големите тикат и бутат.

                              Коментар


                              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                                Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                                Охооо искаш ли да ти покажа че и големите тикат и бутат.
                                Вярно е.но ти друго не можеш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X