Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GAS GAS 300+/гас мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

    Някой може ли да ми каже откъде са тези тампони?

    Коментар


    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

      Да не са под резервоара
      0888 074 049

      Коментар


      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

        Да не са били набити в рамката ,там където се вкарва оста за задния шарнир .Там оригинално има 2 гумени тампончета .

        Коментар


        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

          Трябва ли да се разглоби нещо по задния шарнир за тези тампончета, защото не съм?Не мога да схвана къде в рамката може да са били. Възможно е някъде под резервоара да са, не знам. Ще проверя да не са за под резервоара. Къде другаде може да са такива тампончета?

          Коментар


          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:300_Motor_LG.JPG
Прегледи:1
Размер:95.6 КБ
ID:5750804

            Коментар


            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

              Не тези тампони не са за рамката. Някъде по пластмасите са или резервоара, но не мога да разбера къде

              Коментар


              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                Такива тампони гаската няма ,защото съм я разглабял до най-малкото болтче .Явно са правени за някъде ,виж отдолу на предницата дали няма да паснат ,там по принцип има тапи .

                Коментар


                • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                  На моята има тампони между гърнето и пластмасата​. На друго място няма такива тампони. Обаче и годината има значение.

                  Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
                  EXC TPI 2019

                  Коментар


                  • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                    Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                    Аз смятам, че харча малко над нормалното. Около 9 литра мисля, че харчи на 100-тина километра и то без раздаване на газ.Повечето време на ниски обороти.
                    От вчера. YZ450F 2012г 1.6 литра. Бета 350 2013г 1.5 литра. Моята гаска 2 литра за 30км. Реално не знам точно колко км минахме вчера, но на финала аз съм изгорил 11л. а YZ-та 9л. За 2л разлика от това каране си е направо перфектен разхода ми.

                    Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
                    EXC TPI 2019

                    Коментар


                    • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                      Някой има ли идея за гардове за радиаторите на по-евтина цена? Гледам, че китайците имат, но не и за гасгас. Трябват си гардове, че бързо заминават радиаторите

                      Коментар


                      • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                        Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                        Някой има ли идея за гардове за радиаторите на по-евтина цена? Гледам, че китайците имат, но не и за гасгас. Трябват си гардове, че бързо заминават радиаторите
                        Даже бих казал че в повече от случаите и гардовете не помагат. Ама има евтини радиатори в Алито !

                        Коментар


                        • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                          Започвам да се стягам. Нови пиньони и верига, предни и задни накладки. Пълна проверка на всичко, Пачароза иска да ми показва как се кара и всичко трябва да е на 6
                          Оказа се, че накладките са Nisin. Имат и термоизолация от ламаринки и някаква подложка като от която се правят платки.
                          Заложих на накладки TRW досега съм взимал няколко пъти от тях и се надявам и тук да нямам проблем със спирането.
                          EXC TPI 2019

                          Коментар


                          • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                            Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                            Започвам да се стягам. Нови пиньони и верига, предни и задни накладки. Пълна проверка на всичко, Пачароза иска да ми показва как се кара и всичко трябва да е на 6
                            Оказа се, че накладките са Nisin. Имат и термоизолация от ламаринки и някаква подложка като от която се правят платки.
                            Заложих на накладки TRW досега съм взимал няколко пъти от тях и се надявам и тук да нямам проблем със спирането.
                            Aз купих някакви Мото мастер.Освен тези дето си ги свалил всичко останало е менте.Ще видиш,колко бързо свършват в сравнение с тея на Нисин.
                            Особенно ако се кара в кал, мокро и пясъци.Бетата ми беше с такива и го знам . Доста помага и на износването ако са поразбити осите на апаратите.
                            Ама квото има , а Пачароса си го слагай на оная работо тоя боклук.Да са фали със фалшивите си купи в селската кръчма !

                            Коментар


                            • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                              Нисин са оригиналните накладки на мотора - смятай колко е каран!
                              Силата е нищо без контрол.

                              Коментар


                              • От: GAS GAS 300+/гас мания/

                                Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                                Нисин са оригиналните накладки на мотора - смятай колко е каран!
                                Това го забелязах когато го купувах, не само по километража, но и като цяло. Няма нищо сменяно и всичко си е ОРИ.
                                А Пачароза въобще не ме вълнува. Написах това за него просто да раздвижа малко темата
                                EXC TPI 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X