Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джобове с мрежа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джобове с мрежа?

    Откъде мога да си купя различни размери джобове с мрежа, като тези от снимките по-долу?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:98.8 КБ
ID:6092019 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:147.5 КБ
ID:6092018 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:104.9 КБ
ID:6092017 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:78.3 КБ
ID:6092020
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

  • #2
    От: Джобове с мрежа?

    От Ибей ма това го знаеш.Тьрси нещо на 2 слоя,стои като джоб точно,а не само мрежичка която придържа неща към колата.

    Пример - в багажниците имам точно джобове,от стоп до стоп,в краката на жената е мрежичка,става за папки,бутилчици и други дреболии,а багажника държи среден размер аптечка,че и динамометричен ключ примерно.

    Морга си намери,Среден до висок клас стари Мерцедеси,цената за кирлив ластик няма да ти хареса.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Джобове с мрежа?

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      От Ибей ма това го знаеш.Тьрси нещо на 2 слоя,стои като джоб точно,а не само мрежичка която придържа неща към колата.

      Пример - в багажниците имам точно джобове,от стоп до стоп,в краката на жената е мрежичка,става за папки,бутилчици и други дреболии,а багажника държи среден размер аптечка,че и динамометричен ключ примерно.

      Морга си намери,Среден до висок клас стари Мерцедеси,цената за кирлив ластик няма да ти хареса.
      Фукай се ти, фукай се..
      И аз си имам комплекта за пасажера, вертикалната и хоризонталната мрежа в багажника...пък!!!!

      Колега, посети някой ДАП, и разгледай някой автобус от татово време - навремето всички имаха такива на облегалките..
      Ако намериш повечко, с удоволствие ще си купя няколко броя.

      Преди време Атанасов беше пуснал такава оферта, та се сдобих с двечки - едната е на тавана на паджерото, а другата - там, дето е оригинално на бенца, ама на пахероса.

      Удобно е.

      PS. Тия, дето съм ги гледал в ИБей, са с размер на цигарена кутия, и доста скъпи за тоя размер. Тая от снимката е от същите - скъпите.
      Последно редактирано от Veni1; 07-06-15, 19:07. Причина: ред

      Коментар


      • #4
        От: Джобове с мрежа?

        Бе аз как не взех още един преди няколко дена още се чудя,няма му мрежичката в багажника обаче,от SL идва къса,че това е 2 пръста по-тясно от Ланд Круисьр........един хладилник цена беше колата.........ма поне я взе едно приятелче.


        Тия от Чавдарите ластик няма да им е останал,но ластици се продават.Виж и някое туристическо хамачена,има такива за плодове,същия размер,само трябва да му срежем пръстените които го свиват в двата края.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Джобове с мрежа?

          Тая моята, багажената, ми е подарък от Калин - darkrose, докато беше в заверата и той..
          И си я пазя много, щото ме кефи.

          Пък тия от дап-а - не са от чавдари, а са от Сетри - там ластиците не са толкова дървени - моите са си еластични, все едно са правени от Гудиър.
          Само дето са зелени, ама то на паджерото му отива.

          Коментар


          • #6
            От: Джобове с мрежа?

            Ластици се продават във всеки нормален спортен магазин,кеф ти за раници кеф ти за палатки или какви ли не други,цветове и размери да искаш.Тьпата мрежа е проблема ако ти трябва точен размер на точно определено място - ако е на гърба на задна врата може да си го местя как си искам ма стоп до стоп и между тях въздух.......си иска пръч и точен размер.

            Ти тия работи ги знаеш по-добре от мен,а това за тавана е идея да знаеш
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Джобове с мрежа?

              Ето то още идейки за тавана...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cargo net rear.jpg
Прегледи:1
Размер:59.6 КБ
ID:5665377 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF6679.jpg
Прегледи:1
Размер:118.1 КБ
ID:5665378 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:e1b324547b5927760730c8d4b7d14ff5.jpg
Прегледи:1
Размер:37.3 КБ
ID:5665379
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X