Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

    А дали не трябва да преименуваш темата вече на....."Поредна разходка със Спас".

    Би ли споделил какво интересно има в края на маршрута.Шабла е ясно.Тюленово?

    "Не е важно дали котката е бяла или черна, стига да лови мишки"
    ---------------------------------------------------------->Дън Сяопин

    Коментар


    • #32
      От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

      Първоначално публикуван от boy3m Преглед на мнение
      Би ли споделил какво интересно има в края на маршрута.Шабла е ясно.Тюленово?
      Има!!
      "Каменния мост" .... а за другото, всеки си го намира и избира сам.

      У Мамалигарско .. Вама Веке по брега има какво да се види ..
      Селото също е интересно ...
      Няма да кажа с какво. Ако, имате време врътнете и споделете!!

      Втори Май е следващото .. бях там на .. 2-ри Май ....
      Интересни са "почиващите" ...

      После са корабостроителниците на Деу.
      Много мислих и гледах и .... Защо Деу са инвестирали милиони там, а тук ..... не.
      В Мангалия посетете музеите ..( на входа на града) и .. евентуално двореца.

      Чакаме снимки и коментари!
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • #33
        От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

        Само да питам тъй като ще ми е за първи път за минаване в румънско освен лична карта и пари ще ми трябва ли и големия талон на мотора?
        Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
        0889 619 319

        Коментар


        • #34
          От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

          За Румъния не съм чувал да има подобно изискване.

          Нас не са ни проверявали дори.
          Има доста полицаи от различни родове полиция,но предполагам проверяват само ако си сгазил нещо лука.

          Приятна разходка.Чакаме и снимки.
          "Не е важно дали котката е бяла или черна, стига да лови мишки"
          ---------------------------------------------------------->Дън Сяопин

          Коментар


          • #35
            От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

            На излизане българската гранична полиция ще ти провери само личните карти, за мотора я се сетят,я не. На влизане обратно в Бг, обратно , български граничен полицай няма да видиш сигурно. От Варна постоянно се возим с мотор до Мангалия и картинката е ясна. Свикнали са с мотористи и не ги отразяват. Ако някой ви пита (силно се съмнявам) :НАКЪДЕ? , отговаряш: ВОЗИМ СЕ! И това е . Освен ако не са затегнали с тия бежанци, ама преди месец и половина това беше .

            Коментар


            • #36
              От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

              До колкото знам проверката е само на излизане.
              Или простичко казано.
              -излизаш от България-проверка от българи
              -излизаш от Румъния-проверка от румънец.
              На излизане от Румъния имаше голяма навалица на КПП то и тъкмо се чудех къде да се пререждам(бях първи мотор) и гледам един граничен полицай ми мята и преминахме през място където нямаше изобщо навалица.Не са ни искали и лични карти.
              Вероятно моторите са на по-лек режим.

              "Не е важно дали котката е бяла или черна, стига да лови мишки"
              ---------------------------------------------------------->Дън Сяопин

              Коментар


              • #37
                От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

                Хубав пътепис, чакам продължение

                Не помня да беше искан голям талон за Румъния... Влизайки обратно в БГ, през пункта преди Шабла, и българина, и румънеца се бяха завряли в една будка. Беше посред нощ.

                Дълго ме държаха, но това беше по моя причина заради объркване на документите...

                Коментар


                • #38
                  От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

                  Благодаря за отговорите .Има ли време ще отскочим до там
                  Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                  0889 619 319

                  Коментар


                  • #39
                    От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                    .... Защо Деу са инвестирали милиони там, а тук ..... не.
                    Тоя въпрос и за Нокия и за много други може за се зададе. То затова дори между нас и Румъния дупката е все по голяма! Е,поне ни е близо,причина за разходки в тая посока!
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • #40
                      От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

                      Първоначално публикуван от sozi Преглед на мнение
                      За 5 и 6 септември се очертава следната разходка.
                      [ATTACH=CONFIG]821702[/ATTACH]
                      Като спането ще е в Каварна или Тюленово в хотела по препоръки от колега.На отива не през Дюлинския проход а на връщане през Обзор и Слънчака.Да се надяваме че тогава трафика ще е малък.Пътуването ще е бавно и спиранията чести както го правим винаги .Ако пък стигнем крайната точка много рано може да отскочим до Мангалия за по едно фото.И този път пълна дисагите със сандвичи че като гледам давам по малко пари за бензин на СПАС отколкото за храна на навигатора.
                      А защо не направите разходката да е така, че да спите или по-точно да нощувате, но не и да спите на събора: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=200295
                      Там е мястото, където си мисля, че Ви е мястото...
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #41
                        От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

                        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                        А защо не направите разходката да е така, че да спите или по-точно да нощувате, но не и да спите на събора: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=200295
                        Там е мястото, където си мисля, че Ви е мястото...
                        Колега ние сме в обратна посока в Приморско ще отскоча или в сряда или в петък .
                        Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                        0889 619 319

                        Коментар


                        • #42
                          От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

                          Първоначално публикуван от sozi Преглед на мнение
                          Колега ние сме в обратна посока в Приморско ще отскоча или в сряда или в петък .

                          Огледай се за идиот с Африка ...
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #43
                            От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

                            Чак сега попадам на темата...
                            Кефи...!!!
                            При мен положението е същото.Отколешна мечта и все нещо друго и с приоритет.Искрено се надявам, в близко бъдеще и аз да се сдобия с мотор и да мога да пиша подобни пътеписи.
                            Очаквам продължението...Не е ли вече време да се появи...
                            Поздрави!
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • #44
                              От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

                              Съжалявам ама последната разходка се провали поради заболяване на екипажа. Хвана ни летния вирус от чистото море .Един път да отидем на плаж това лято и се о--------.Сега предстой семейната почивка и ако се задържи сухо времето ще направим още една с маторя.
                              Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                              0889 619 319

                              Коментар


                              • #45
                                От: ПЪРВА РАЗХОДКА С МОТОР

                                Ставам в неделя пия си кафенцето и си мързелувам. След малко идва моята нежна половинка и казва "трябва да изчистим етажа за да можем да се преместим ,трябва да се направи това онова и т.н. и т.н " след първите няколко думи вече съм спрял да слушам изчаквам да спре да мърда устата и изстрелвам "Глей кво хубаво време обещал съм на колегата да се разходим до Малко Търново ,ще оправяме утре като е лошо времето .Да ама тя държи на своето ,в един момент идва дъщерята и казва че иска да се поразходи с мен -едвам ме нави .Звъннах на колегата че и той не знаеше че ще ходим на разходка .Оказа се че и при него се е получила същата ситуация . За десетина минути се приготвихме и избягахме.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12077015_927794193923627_1847482167_n.jpg
Прегледи:1
Размер:109.4 КБ
ID:5685636
                                Малко като тръгвахме ни се заканваха и мърмореха ама можеш ли да строшиш хатъра на детето.Времето беше много хубаво пътя без трафик така че за спокойно и леко стигнахме до Малко Търново.Интересно че нямаше много колеги по пътя .На м.Ковач и Рибарника имаше само автомобили ,за това спряхме чак в Малко Търново за кафе ,там се засякохме с първите колеги.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12086950_951637941541691_2038449611_n.jpg
Прегледи:1
Размер:123.4 КБ
ID:5685637
                                Е те тука даже и посвирих с групата.Изпълних едно парче на МЕТАЛИКА.Даже Слънцето огря най добрия музикант.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12081434_960277234044736_1138565120_n.jpg
Прегледи:1
Размер:74.6 КБ
ID:5685638
                                След като обрах овации те на публиката отидохме до водопадите Докузак .Винаги минавам от там много красиво място.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12077055_960277184044741_697415876_n.jpg
Прегледи:1
Размер:121.3 КБ
ID:5685639Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12077120_960277207378072_1335512349_n.jpg
Прегледи:1
Размер:134.4 КБ
ID:5685640
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20140503_124011.jpg
Прегледи:1
Размер:329.8 КБ
ID:5685641Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20140503_124429.jpg
Прегледи:1
Размер:231.2 КБ
ID:5685642Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P_20140503_124134.jpg
Прегледи:1
Размер:268.0 КБ
ID:5685643
                                А това са хората дето избягаха от домашната работа.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12087358_959843994088060_667542054_n.jpg
Прегледи:1
Размер:145.8 КБ
ID:5685644
                                И от там леко леко тръгнахме да се прибираме със свити сърца , какво ли ни чака в къщи.Слава богу половинките бяха се успокоили и след обещание от наша страна че "утре "ще оправим всичко се възцари мир и спокойствие ......Само пак "утре" да не е хубаво времето че ни се ходи и до Резово .
                                Мотор и жена не се дават, мотора може да ти го счупят а на жената може да и хареса
                                0889 619 319

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X