Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

    Колегите от Турция ще правят за първи път рали-рейд състезание в Чорлу, на около 100 км. от границата.
    Ще им помагам в организацията и искат да направят впечатляващо състезание.
    Договорихме специална цена за българските екипажи от 60 евро, хотела е Хилтън като там цената е 200 лири (около 130 лева) за двойна стая със закуска. Бивака е пред хотела.
    За първия ден километрите са 100-110, за втория 20, като се правят обиколки през пясъчна кариера с много публика.
    Ето и видео от част от трасето, което минахме с едно Чероки

    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 04-06-15, 23:58.

  • #2
    От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

    Пропуснах да кажа, че засега ще участват Гочев, Мурад Капаноглу и евентуално Явор Вромоса и Чолаков.

    Коментар


    • #3
      От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

      Колеги, остават 10 дена до състезанието и вече има 30 участника от Турция и 2 от Гърция.

      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-06-15, 11:02.

      Коментар


      • #4
        От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
        Пропуснах да кажа, че засега ще участват Гочев, Мурад Капаноглу и евентуално Явор Вромоса и Чолаков.
        Има ли записани и други наши екипажи?
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • #5
          От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

          Благодаря на колегите от Турция за поканата, но за съжаление аз няма да мога да участвам въпреки , че ми се искаше много. Поканен съм сватба в Балчик и никак не се вързва да участвам на двете мероприятия едновременно.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • #6
            От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

            Много жалко, но другия път.
            Хубаво ще е да има повече Българи.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • #7
              От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

              Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
              Много жалко, но другия път.
              Хубаво ще е да има повече Българи.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1456051_10153153098228751_8553464688730253859_n.jpg
Прегледи:1
Размер:144.7 КБ
ID:5666802

              Коментар


              • #8
                От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

                Хубаво е да завърша темата въпреки закъснението, но след инцидента ми бяха забранили компютри и телегони, но това е друга тема
                Състезанието беше много добре организирано, с голям бюджет и подкрепа от федерацията им и общината.
                Местния клуб беше получил като дарение 400 дка изоставени пясъчни кариери, за да си правят офроуд и общината беше направила пътища до там, ток, вода и навеси за публиката, за да не им пече
                На затвореното трасе имаше над 5-6 хиляди в началото, после стигнали до 8000 според полициат
                Но, да карам подред. Първия ден беше три обиколки по 28 км. + старта и финала и станаха общо 93 км.
                Гочев и Цанко се движеха добре, но Гочев скъса полуоска на 4 км. от финала и приключи състезанието.
                Цанко финишира с добро време, а турците имаха грижи с навигацията...големи грижи
                В общи линии колите им са подготвени за трофи и траял и с тях участваха и на рали, а и пилотите не са с голям опит, а най-вече навигаторите страдаха
                Втория ден беше истински празник - изложения, народ, трасе като за WRC и постоянно го мокреха
                Единственото сложно беше малък скок за публиката, а другото бяха прави и много обратни завои за дрифт


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150621_103404.jpg
Прегледи:1
Размер:174.6 КБ
ID:5673882

                Имаше и специално изградена VIP павилион за валията и кмета, затворен парк с охрана и всички екстри и изобщо много глезотии за бивши кариери и за първо състезание
                Всичко беше подготвено като за голям празник и не липсваше нищо, а организаторите се побърквахме от проверки и търчане...даже направих тестова обиколка на трасето с цивилното Хюнде за подгряване на публиката

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150621_111533.jpg
Прегледи:1
Размер:130.5 КБ
ID:5673883

                В това видео снимах малко на скока, като ще видите, че Цанко беше в стихията си и това беше неговото трасе.
                По-късно разбрах, че заслужено е спечелил и състезанието и е отвял с много конкуренцията



                В това видео от организаторите ще видите повече неща, че е по-подробно, но пак повтарям - за първи път виждам толкова нахъсани хора за организация и такава подкрепа от община, федерация и спонсори !
                Във видеото са представени екипажите според класирането им.
                За следващата година имат още по-големи амбиции и да го направят по-голямо и по-добро !
                Вярвам, че ще се справят, защото сега се запалиха здраво и видяха какво е
                В общи линии смятам, че ще има и повече българи, защото състезанието е хубаво !

                Коментар


                • #9
                  От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

                  За какъв инцидент става въпрос др. Христов ? Аз изглежда съм пропуснал информацията около това събитие. Разкажи малко ако не е тайна разбира се. Иначе Цанко кара като финландец ми прави впечатление ...
                  ПП. Ако приятелите от Турция ме поканят за тестове на новата кола ... няма да откажа . Трасето в кариерата изглежда мн. добро.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • #10
                    От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

                    Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                    За какъв инцидент става въпрос др. Христов ? Аз изглежда съм пропуснал информацията около това събитие. Разкажи малко ако не е тайна разбира се....
                    И аз се интересувам, че , преди малко разбрах и се притесних.
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • #11
                      От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

                      Другаря Христов е претърпял инцидент, с увреждания на организма, но явно вече се е оправил.
                      Ако той иска-ще даде повече информация, ако не...
                      Ама той е старо куче, в Атакама оживя, та какво остава почти у дома...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Другаря Христов е претърпял инцидент, с увреждания на организма, но явно вече се е оправил.
                        Ако той иска-ще даде повече информация, ако не...
                        Ама той е старо куче, в Атакама оживя, та какво остава почти у дома...
                        Куриоза е, че като състезател с ATV имам по-малко поражения от сега, но не ми се говори много, че беше много тежко.
                        Един от състезателите изгуби контрол, пусна кормилото, тръгна към публиката на 90 градуса вляво и ме "намери" на 50 метра от трасето в гръб...не ми се говори за последствията, но останах с доста тежки поражения...живея втори живот (благодарение на господ, съдбата и на лекаря на състезанието, който е бил на близо от мен) вече съм почти на линия, по-добре съм (след 40 дена в леглото), но в следващите 5-6 месеца забравям за каране на джипове ATV и т.н
                        Моторните спортове, както знаем са опасни, даже и за Организатора понякога
                        По мое настояване не се шумеше около случая, за да не стресирам близки, роднини и приятели и искам да го забравя по-бързо...
                        Гледам вече с други очи на нещата от живота и с още една обица на ухото
                        Този път малшанс...изтеглих късата клечка
                        Да благодаря на Организаторите за грижите и най-вече на Айдън, Пламен Кинекса и Валтер Вачков !!!
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 31-07-15, 07:36.

                        Коментар


                        • #13
                          От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Куриоза е, че като състезател с ATV имам по-малко поражения от сега, но не ми се говори много, че беше много тежко.
                          Един от състезателите изгуби контрол, пусна кормилото, тръгна към публиката на 90 градуса вляво и ме "намери" на 50 метра от трасето в гръб...не ми се говори за последствията, но останах с доста тежки поражения...живея втори живот (благодарение на господ, съдбата и на лекаря на състезанието, който е бил на близо от мен) вече съм почти на линия, по-добре съм (след 40 дена в леглото), но в следващите 5-6 месеца забравям за каране на джипове ATV и т.н
                          Моторните спортове, както знаем са опасни, даже и за Организатора понякога
                          По мое настояване не се шумеше около случая, за да не стресирам близки, роднини и приятели и искам да го забравя по-бързо...
                          Гледам вече с други очи на нещата от живота и с още една обица на ухото
                          Този път малшанс...изтеглих късата клечка
                          Да благодаря на Организаторите за грижите и най-вече на Айдън, Пламен Кинекса и Валтер Вачков !!!
                          Оправяй се бързо Тодоре. Не е било приятно явно. Дали в трасето или покрай него си е гадно да те застигне нещастието. Въстановявай се
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • #14
                            От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

                            https://www.youtube.com/watch?v=7UdNaEoZ_8w

                            Коментар


                            • #15
                              От: TRAKOFF RALLY RAID - TURKEY -20-21 Of June

                              specialno iskam da blagodarya na velikiya organizator Todor Hristov koyto ne otre4e na moyta pokana i doyde da ni pomogne za Pırvoto rallyraid sastezanie ,mnogo sajelyavam za incidenta ozdravyavay bırzo şefe

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X