Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Натурален зехтин от Гърция?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Натурален зехтин от Гърция?

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Тая информация откъде и откога е? Най близкия гръцки хипермаркет Максутис ми е на 30 км. Доскоро си купувах от там тия зехтини:

    [ATTACH=CONFIG]893796[/ATTACH]

    Лацимас, който е един от доста добрите критски зехтини последно купих за 52лв. за 5 литра тенекия. Алтис беше 40лв. тенекията. На промоция се взимат и по евтино!
    От 2 месеца минах на доста по евтин но не по лош за 32 - 33лв тенекията. Та тия цифри дето ги чета тука ме карат да се чудя да не би в некой краища на България парите ей така да валят от небето от време на време!

    П. П. Баба ми докато беше жива не искаше и да чуе за зехтин, разправяше че навремето му викали дървено масло и го ползвали да си киснат цървулите та да омекнат! Черен, ръжен хляб също само сиромасите са яли. Ама що да правиш, модерни времена дойдоха!
    Е 5 литра 52 лева , по колко излиза литъра?
    Повече от 10 лева, плюс горивото....
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Натурален зехтин от Гърция?

      Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
      Е 5 литра 52 лева , по колко излиза литъра?
      Повече от 10 лева, плюс горивото....
      Е ти мислиш че Латсимас е най-евтиния студенопресован зехтин ли? Това е от хубавите, скъпи зехтини! Има и доста по евтини ,както съм написал по горе, които никак не са лоши! Това в отговор на твърдението че НАЙ-ЕВТИНИТЕ са по 10лв.!
      А за горивото, не го броя изобщо, първо защото или включвам пазаруването към някоя разходка с мотора или ако ида с колата пазарувам повече неща, второ аз работя на границата та тоя път го минавам през ден почти, и трето някои неща се намират и отсам границата дори в селските магазини. Междудругото тукашния Максутис ме позагубиха като клиент откакто въведоха пътна такса а и вече не са Максутис а нещо друго и вдигнаха леко цените и намалиха промоциите. Но както вече писах някои от селските магазини продават нещата които ми трябват и то на цената на промоция в Гърция.
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • От: Натурален зехтин от Гърция?

        Аз не можах да разбера какъв е въпросния зехтин,домашен/фабричен /марка ?

        Коментар


        • От: Натурален зехтин от Гърция?

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          За сметка на което италианския зехтин не е по-скъп
          Къде? Разкажи.

          Коментар


          • От: Натурален зехтин от Гърция?

            Днес в Лидъл имаше 5л. за 46лв. мисля беше.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • От: Натурален зехтин от Гърция?

              за 43лв е в Лидъла.

              иначе в Илиенци се намира и Сирийски, има една фамилия която докарва по 50-60 тенекии всяка година. Казва, че е собствено производство, и на вкус се различава от магазинният, и спец. аромат има, който изчезва при отворена за 24часа тенекия, и утайка си има на дъното.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • Натурален зехтин от Гърция?

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                Е ти мислиш че Латсимас е най-евтиния студенопресован зехтин ли? Това е от хубавите, скъпи зехтини! Има и доста по евтини ,както съм написал по горе, които никак не са лоши! Това в отговор на твърдението че НАЙ-ЕВТИНИТЕ са по 10лв.!
                А за горивото, не го броя изобщо, първо защото или включвам пазаруването към някоя разходка с мотора или ако ида с колата пазарувам повече неща, второ аз работя на границата та тоя път го минавам през ден почти, и трето някои неща се намират и отсам границата дори в селските магазини. Междудругото тукашния Максутис ме позагубиха като клиент откакто въведоха пътна такса а и вече не са Максутис а нещо друго и вдигнаха леко цените и намалиха промоциите. Но както вече писах някои от селските магазини продават нещата които ми трябват и то на цената на промоция в Гърция.
                Казах, че аз не съм намерил, по-евтин студенопресован. Сигурно има и други марки ,ако можеш да доставиш на хората, по-евтино, моля
                Аз казах, какво мога да намеря, ще покажа платежните след като всичко приключи.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Натурален зехтин от Гърция?

                  Първоначално публикуван от goiko Преглед на мнение
                  Аз не можах да разбера какъв е въпросния зехтин,домашен/фабричен /марка ?
                  Както и по-горе съм показал, това е зехтина:



                  Не знам как се чете, и дали наистина е студенопресован, но за такъв ми го дават.

                  Публикувал съм снимки на състоянието (мътно) в което пристига и как се избистря след месец. Има утайка, като мед.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Натурален зехтин от Гърция?

                    Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                    Както и по-горе съм показал, това е зехтина:

                    Не знам... дали наистина е студенопресован, но за такъв ми го дават.
                    Това никак не е мотивиращо. Мислех, че знаеш, иначе...Гърция ми е по-близо от Русе.

                    Коментар


                    • От: Натурален зехтин от Гърция?

                      Не разбрах ще има ли зехтин сега.
                      Ти ли ще ни пишеш или .......?

                      И нали беше 100% канала , а ти нищо не знаеш

                      Коментар


                      • От: Натурален зехтин от Гърция?

                        Който иска ще си купи от колегата, който не иска няма да си купи.
                        Всеки си преценява,за себе си.Не ползваме зехтин,иначе бих си купил от колегата.
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • Re: Натурален зехтин от Гърция?

                          Колеги, зехтина е истински и качествен. Това е сайта на стискалницата http://www.kyklopas.com. А Колето го оставете да си пие нафтата😂

                          Коментар


                          • От: Натурален зехтин от Гърция?

                            Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                            Който иска ще си купи от колегата, който не иска няма да си купи.
                            Всеки си преценява,за себе си.Не ползваме зехтин,иначе бих си купил от колегата.
                            Той ако колегата го продаваше и вадеше пари от това и храни сеейство убаво. Ама изглежда гаче византийците товарят яко.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • Re: От: Натурален зехтин от Гърция?

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Той ако колегата го продаваше и вадеше пари от това и храни сеейство убаво. Ама изглежда гаче византийците товарят яко.
                              Скъпички са им зехтините. Факт.

                              Коментар


                              • От: Натурален зехтин от Гърция?

                                Момци, аз търговец не съм. Имам канал от който мога да взема ограничено количество. Исках да помогна на вас, които търсите хубав зехтин. На мен ми казаха , че е студенопресовън . Когато го опитах за пръв път, ефекта беше УАУ.
                                Не знам гръцки, не знам какво пише на кутията, не знам как да проверя , дали е студенопресовън. Казвам си нещата както са.
                                Лъжата ми е едно от най-омразните неща.
                                Виждам че се заражда, някаква интрига, аз отказвам да участвам в нея. Взех назаем 500 лева да поръчам зехтина, ще си го задържа, ще правя подаръци на приятелите инсемейството и ще намеря начин да върна заема.
                                Желая ви весели дни
                                Нямам лоши чувства към нокой.
                                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                                A1+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X