Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първото ми 4х4 !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Първото ми 4х4 !

    Хората са казали-с желание всичко става!А ти определено имаш такова.На снимката е супер,а след 10-на дни ще съм по вашия регион и ще звънна да го видя на живо.
    Ако трябва и ще помагам с нещо,не им разбирам много,но поне съм ги разглабял и сглобявал до последното болтче.
    JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

    Коментар


    • #32
      От: Първото ми 4х4 !

      Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
      Хората са казали-с желание всичко става!А ти определено имаш такова.На снимката е супер,а след 10-на дни ще съм по вашия регион и ще звънна да го видя на живо.
      Ако трябва и ще помагам с нещо,не им разбирам много,но поне съм ги разглабял и сглобявал до последното болтче.
      За 26 годишна джипка си е добре той , все пак е немец с пълен тефтер документи
      Можеш да помогнеш с една задна седалка , че не мога да го регистрирам
      Живот и здраве да е , имам някой въпроси , но като се видим.

      Коментар


      • #33
        От: Първото ми 4х4 !

        Това е автомобил, който ще ти бъде благодарен за положените грижи. Все още имам един такъв, който е безотказен и верен. На всичко отгоре разходът от 11/100 газ, който дава е силно пожелателен за повечето джипки.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #34
          От: Първото ми 4х4 !

          Междодругото все още не съм боядисал шасито , ще ми се с пистолет да стане тази работа ,че като гледам колко ъгълчета има, четката няма да свърши работа...Лошото е ,че не познавам човек който може да ми удари едно рамо...

          Коментар


          • #35
            От: Първото ми 4х4 !

            Първоначално публикуван от DriveNLife Преглед на мнение
            За 26 годишна джипка си е добре той , все пак е немец с пълен тефтер документи
            Можеш да помогнеш с една задна седалка , че не мога да го регистрирам
            Живот и здраве да е , имам някой въпроси , но като се видим.
            Имам задна седалка и е от къса база,точно като за теб е.Ако има място като тръгна към морето ще я взема,но остави някакъв тел за връзка.
            Пп виж мойта тема,може да ти е от полза.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=163986
            JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

            Коментар


            • #36
              От: Първото ми 4х4 !

              Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
              Имам задна седалка и е от къса база,точно като за теб е.Ако има място като тръгна към морето ще я взема,но остави някакъв тел за връзка.
              Пп виж мойта тема,може да ти е от полза.http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=163986
              Пращаи я по еконта, ако няма място Ще черпя.
              0892761781 Йордан

              Коментар


              • #37
                От: Първото ми 4х4 !

                колега моите уважения Защо не провериш задните главини спирачни апарати и друга смрад не стават от фронтера Така ще имаш и ръчна Успех

                Коментар


                • #38
                  От: Първото ми 4х4 !

                  Малко късно, но честито и безаварийно!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Първото ми 4х4 !

                    Първоначално публикуван от boyko.v Преглед на мнение
                    Колега,моите уважения. Защо не провериш задните главини,спирачни апарати и друга смрад, не стават от фронтера. Така ще имаш и ръчна. Успех!
                    Какво е "друга смрад" и какво не става от Фронтера, "колега"?
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #40
                      От: Първото ми 4х4 !

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                      Какво е "друга смрад" и какво не става от Фронтера, "колега"?
                      Деди, и на мен не ми стана ясно какво, защо...?
                      По принцип "Фронтеровите" нямат нищо общо с моето Исузу..
                      По темата продължавам в неделя , набора влиза за боя!
                      Рамата ще бъде запечатана и ще се постарая да "доизкусуря" някой неща по екстериора
                      И не на последно място - снимков маТрял!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Първото ми 4х4 !

                        БОЯТА КОЯТО КУПИХ ЗА ЧЕРНА, СЕ ОКАЗА СИВА.....
                        Нещо такова се получи , но с четката не се стига точно там, където трябва!!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0170.jpg
Прегледи:1
Размер:102.5 КБ
ID:5671110Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0171.jpg
Прегледи:1
Размер:134.8 КБ
ID:5671111Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0173.jpg
Прегледи:1
Размер:95.3 КБ
ID:5671112Смятам да пробвам с товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0175.jpg
Прегледи:1
Размер:86.8 КБ
ID:5671113

                        Коментар


                        • #42
                          От: Първото ми 4х4 !

                          Днес реших ,че все още не му е време да ходя на плаж , таааа прекарах неделния ден с набора
                          След дълго и обстойно обдухване с пистолета ...нещата изглеждаха ТАКА >Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0177.jpg
Прегледи:1
Размер:93.4 КБ
ID:5671504Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0178.jpg
Прегледи:1
Размер:141.1 КБ
ID:5671505
                          След 1 тарелка кебапчета и една биричка......взе да ми харесваНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0179.jpg
Прегледи:1
Размер:140.1 КБ
ID:5671506Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0180.jpg
Прегледи:1
Размер:130.4 КБ
ID:5671507Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0181.jpg
Прегледи:1
Размер:133.1 КБ
ID:5671508Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0182.jpg
Прегледи:1
Размер:146.6 КБ
ID:5671509Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0183.jpg
Прегледи:1
Размер:159.2 КБ
ID:5671510Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0184.jpg
Прегледи:1
Размер:122.1 КБ
ID:5671511Остава да намеря още свободно време , за да мога да го запечатам както си му е реда. В крайна сметка остана 2-ри слой за рамата и е готова. Има други неща обаче, които няма да мога да направя сам , а именно изкърпването на праговете. От друга страна си мисля , дали ще бъде удачно , да се направят от алуминиев рифел? Същото се отнася и за калниците... или тях да ги резна и да им сложа едни вежди?
                          Последно редактирано от DriveNLife; 19-07-15, 19:38.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Първото ми 4х4 !

                            От 2 дни е в движение , след близо 200 километра пробег съм приятно изненадан! Но като всяка машина , която е стояла дълго време , очаквам някоя друга изненада Все още не мога да му докарам празния ход...чувам ,че дърпа въздух от някъде , но не мога да го открия!Също така и едно много неприятно "трррррррр" което се чува отзад при по-остър завой...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Първото ми 4х4 !

                              Първоначално публикуван от DriveNLife Преглед на мнение
                              ...чувам ,че дърпа въздух от някъде , но не мога да го открия!
                              Вземаш един спрей за почистване на карбуратори, палиш колата и започваш да пръскаш по всички снадки на всмукателния тракт. Там от където смуче въздух, веднага ще дръпне спрея и ще си промени оборотите.

                              Nissan Terrano 2,7 TDI

                              Коментар


                              • #45
                                От: Първото ми 4х4 !

                                Първоначално публикуван от DriveNLife Преглед на мнение
                                Днес реших ,че все още не му е време да ходя на плаж , таааа прекарах неделния ден с набора
                                След дълго и обстойно обдухване с пистолета ...нещата изглеждаха ТАКА >[ATTACH=CONFIG]814257[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]814258[/ATTACH]
                                След 1 тарелка кебапчета и една биричка......взе да ми харесва[ATTACH=CONFIG]814259[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]814260[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]814261[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]814262[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]814263[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]814264[/ATTACH]Остава да намеря още свободно време , за да мога да го запечатам както си му е реда. В крайна сметка остана 2-ри слой за рамата и е готова. Има други неща обаче, които няма да мога да направя сам , а именно изкърпването на праговете. От друга страна си мисля , дали ще бъде удачно , да се направят от алуминиев рифел? Същото се отнася и за калниците... или тях да ги резна и да им сложа едни вежди?
                                Това, което си направил е равносилно на това да се поливаш с парфюм, вместо да се къпеш.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X