Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първото ми 4х4 !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Първото ми 4х4 !

    Днес почти съм освободил купето от рамата , за жалост някой болотве ги изпокъсах.. Нямах батерия, не успях да фотна. Утре след обяд се надявам, да се освободи малко място на подемника , за да мога да вдигна купето за известно време. И с апаратите все още нямам никъкво решение / пробвах с нагряване /

    Коментар


    • #17
      От: Първото ми 4х4 !

      Първоначално публикуван от DriveNLife Преглед на мнение
      ...за жалост някой болотве ги изпокъсах...
      Приеми факта че тепърва има да късаш. Нормално е. След известно време ще спре да ти пука.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: Първото ми 4х4 !

        След дъжда който ме валя вчера освен ,че нищо не успях да свърша , на всичкото отгоре и се разболях. Ще постоя в къщи малко , тъкмо съм си зел апаратите и съм ги натопил в една кофичка с нафта Някой да знае от къде мога да си купя полиуританови пръчки ,за да ми изработят малко втулки?

        Коментар


        • #19
          От: Първото ми 4х4 !

          След цял ден прекаран в Ибей , взех та си поръчах полиуританови втулки за носачите и още някоя друга дреболийка. За моя голяма радост, след като апаратите пренощуваха в кофата с нафта водачите се раздвижиха. Единия от тях е в лошо състояние/ има язви от върешната страна/ та взех ,че го дадох на бай стругар да си свърши работата. Проблема е ,че няма да имам възможност да откача купето от рамата , защото ми искат некви нереални суми ,за да заема подемника за 2 дни.... дядо ми имаше една приказка / с пръдня боя не става/ Има още малко довършителна работа от вътрешната част на рамата , там където са спирачните мъркучета е доста неудобно свалянето на ръждата. Взимам си отпуска другата седмица и смятам да го приключвам вече , ще направя малко фотки

          Коментар


          • #20
            От: Първото ми 4х4 !

            Няколко фотки от днес....След като махнах теглича съборих още 1 килограм ръждаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0138.jpg
Прегледи:1
Размер:69.3 КБ
ID:5667196след което сменихме свещите ,че с уж новите "ДЕНСО" свещи прекъсваше ужасно - тези са НЖКНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0141.jpg
Прегледи:1
Размер:68.1 КБ
ID:5667197 Реших да взема еднин "БАРДАЛ" ,за да промием водната система....УЖАСтНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0140.jpg
Прегледи:1
Размер:108.9 КБ
ID:5667198Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0142.jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5667199

            Коментар


            • #21
              От: Първото ми 4х4 !

              Аааа и подаръка който получих днес , точно за това си мислех....Бай Цец ми е прочел мислитеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0143.jpg
Прегледи:1
Размер:59.7 КБ
ID:5667207

              Коментар


              • #22
                От: Първото ми 4х4 !

                Мераклия си и ще се справиш с всичко
                Драго ми е да виждам ентусиазъм като твоя.
                Успех!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #23
                  От: Първото ми 4х4 !

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  Мераклия си и ще се справиш с всичко
                  Драго ми е да виждам ентусиазъм като твоя.
                  Успех!
                  Благодаря за което !

                  Коментар


                  • #24
                    От: Първото ми 4х4 !

                    Днес след обяд ми дойдоха водачите , и се заех с поставянето на апаратитеДа ама пак нещата не се разминаха много леко ,защото се заех да раздвижа по-добре спирачния цилиндър...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0145.jpg
Прегледи:1
Размер:112.2 КБ
ID:5667331Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0146.jpg
Прегледи:1
Размер:131.2 КБ
ID:5667332Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0147.jpg
Прегледи:1
Размер:122.5 КБ
ID:5667333Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0148.jpg
Прегледи:1
Размер:130.1 КБ
ID:5667334Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0149.jpg
Прегледи:1
Размер:123.5 КБ
ID:5667335Тези 4 снимки въщност са 3 часа с няколко почивки за наденичка и бира На казанчето пише ,че трябва да се налива ДОТ3 , ако налея ДОТ4 ще има ли проблем?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Първото ми 4х4 !

                      В крайна сметка долях ДОТ4 и стана на парцали / пресече се / След дълго точене със спринцовката и помпене на педала, подменихме течността. В крайна сметка ИМАМ СПИРАЧКИ , но ръчната никъква я няма ....някой да хелпне?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0152.jpg
Прегледи:1
Размер:56.9 КБ
ID:5668562 Междувременно нещата който бях поръчал от онлайн магазина дойдохаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0155.jpg
Прегледи:1
Размер:138.0 КБ
ID:5668563Е да ....обаче НЕ , само единия ремък си дойде на мястото - другите да са съвсем различни След като 32213 пъти промивах водната система от има няма 5 литра , събра близо 8 Температурата на загрял мотор стига това пложение /накриво съм снимал - малко преди средата/. Нормално ли е ?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0151.jpg
Прегледи:1
Размер:108.6 КБ
ID:5668564

                      Коментар


                      • #26
                        От: Първото ми 4х4 !

                        Да! Това е нормалната работна температура на Исузуто.
                        И налягането на маслото ти е супер,само средната стрелка не ми харесва
                        JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                        Коментар


                        • #27
                          От: Първото ми 4х4 !

                          Забрави за ръчната,във задните апарати има едни механизми които са счупени във деведесе и девет процента от случаите от неправилно прибиране на цилиндърчето .
                          МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                          Коментар


                          • #28
                            От: Първото ми 4х4 !

                            За жалост днес е най-тъжният ден в живота ми, изгубих дядо си....Ще мине известно време докато надигна глава Исузуто ще си почива известно време.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Първото ми 4х4 !

                              ДОТ3, ДОТ4 и ДОТ5.1 (без ДОТ5) са съвместими и могат да се смесват. Щом е имало парцали това, което е в спирачната ти система, отдавна няма нищо общо със спирачна течност.

                              Щателно промий всичко и сипи нова течност. Иначе рано или късно пак ще имаш проблем. Лично сипвам ДОТ5.1 на OMV, ама не навсякъде я има. Хубава ДОТ4 също е добър вариант.

                              ПП: Съжалявам за дядо ти. Човъркането на нещо е най-лесния начин да го преодолееш. Загубил съм всичките си баби и дядовци, та ти го казвам от собствен опит. Може и да ти се вижда егоистично, ама живота продължава, а празнотата ще си е все там, без значение какво правиш или не правиш.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Първото ми 4х4 !

                                Окуражаващо ми подейства Спарки , благодаря ти!

                                В крайна сметка , малко надигнах глава днес и реших да свърша малко работа. Дойдоха ми 2-та ремъка който не ставаха и най-накрая си дойдоха на мястото!
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0159.jpg
Прегледи:1
Размер:76.3 КБ
ID:5669828Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0158.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5669829
                                Беше леко пооклюмал отзад и се чудех какво да направя...
                                В крайна сметка при един познат изпадна едно Боге , ееее заспа му както пише в дебелите книги
                                Стойката вече е другааа Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0154.jpg
Прегледи:1
Размер:92.4 КБ
ID:5669830

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X