Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4X4, но не джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 4X4, но не джип

    Малко трябва да коригират търсените кубици и разход, след което Субару ще се вмести в целите.
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #17
      От: 4X4, но не джип

      Импреза комби с бавни.... 1.6 / 1.8 мотор - прилично поведение и представяне.
      Не много голяма, с приличен обем отзад.
      Поздрави!
      VITARA, SAMURAI
      FIAT PANDA 4x4 CABRIO
      RENAULT ESPACE QUADRA
      ...и едно сивикче за града...

      Коментар


      • #18
        От: 4X4, но не джип

        Тойота Корола комби 4Х4 1,6 бензин 2000г. за около 3500 лв. Не знам дали се произвеждат след 2001г., за да могат познатите ти да оползотворят бюджета!

        Коментар


        • #19
          От: 4X4, но не джип

          Suzuki Jimny 1.3 85 коня

          Коментар


          • #20
            От: 4X4, но не джип

            E точно па джимни си е джипка от всякъде....
            Чети бе колега, па после пиши....
            Поздрави!
            VITARA, SAMURAI
            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
            RENAULT ESPACE QUADRA
            ...и едно сивикче за града...

            Коментар


            • #21
              От: 4X4, но не джип

              Аз като се замислих, реално бих избирах Субарото, но не избирам аз. Иначе седнахме и поговорихме, като съобразно техните разбирания и виждания си харесаха Суифта, ама пък след прочетеното тук аз се разколебах. Толкова ли не струва тази машинка? Реално от нея ще се изисква да измине няма и 50 метра наклон, който не е кой знае колко голям, при това е на покритие бетон.Варианти наистина има много, но хората желаят по-компактен автомобил, така че Пасати и Октавии отпадат.Иначе това ми хареса - http://www.cars.bg/c994197
              Последно редактирано от michev68; 04-06-15, 21:14.

              Коментар


              • #22
                От: 4X4, но не джип

                Първоначално публикуван от michev68 Преглед на мнение
                Аз като се замислих, реално бих избирах Субарото, но не избирам аз. Иначе седнахме и поговорихме, като съобразно техните разбирания и виждания си харесаха Суифта, ама пък след прочетеното тук аз се разколебах. Толкова ли не струва тази машинка? Реално от нея ще се изисква да измине няма и 50 метра наклон, който не е кой знае колко голям, при това е на покритие бетон.Варианти наистина има много, но хората желаят по-компактен автомобил, така че Пасати и Октавии отпадат.Иначе това ми хареса - http://www.cars.bg/c994197
                Че за 50 метра не толкова голям наклон покрит с бетон -за какво им е кола 4х4 ???Достатъчно компактни има само с предно предаване.Прекалено големи изисквания имат за 50 метра да се отбият от пътя!
                Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                Уаз 469
                Nissan Patrol Y160

                Коментар


                • #23
                  От: 4X4, но не джип

                  Екстра си е сузукито според мен. Гранд витара с този мотор купена 2007-а вече е на 150 хиляди на познат нищо не е трошела. На витарата даваше 10 разход.
                  Аз сериозни аргументи против сузукито не чух.
                  Land Rover Discovery
                  Където е текло пак ще тече ...

                  Коментар


                  • #24
                    От: 4X4, но не джип

                    Имат парите и мерака, достатъчно близки са ми за да се занимавам с тях, така или иначе като си навият нещо го правят. Има и друго - колите им ги поддържам аз, та ако може поне аз да съм я избрал вместо да ме поставят пред свършен факт. А за аргументи против сузукито имам предвид, че по-горе колеги се изказаха негативно, а честно казано колите 4Х4 не са ми силна страна, та затова и търся съвет.

                    Коментар


                    • #25
                      От: 4X4, но не джип

                      Първоначално публикуван от vas33 Преглед на мнение
                      Екстра си е сузукито според мен. Гранд витара с този мотор купена 2007-а вече е на 150 хиляди на познат нищо не е трошела. На витарата даваше 10 разход.
                      Аз сериозни аргументи против сузукито не чух.
                      Само дето Гранд Витара не се дяла в Унгария...Относно Игнис и производните му, нека хвърлят едно око в Сузуки БГ форум.
                      Животът е харизан кон според мен...

                      Теди

                      Коментар


                      • #26
                        От: 4X4, но не джип

                        Разликата в задвижването 4х4 между Субару и цитирания Суифт е от земята до небето.....
                        Ти иска мнение - дадохме ти.
                        Желанието и парите са си на познатите ти.......
                        Успех с избора.....
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • #27
                          От: 4X4, но не джип

                          +1 за Honda HR- V. Това е един от най-безпроблемните модели на Хонда (но не всички са 4х4). Много компактна и това я прави подходяща за градски условия, в същото време порди малкото си килограми доста проходима в сняг. Вчера гледах една в Мобилето на 109 000 км.,2006 г. купувана от Бултрако, горе-долу за такива пари. Аз бих избрал нея, но си признавам, че съм пристрастен към марката.
                          ++359885252320
                          Драго

                          Honda CR-V 3 gen.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X