Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изгаснаха ми лампите на таблото за преден и заден мост, отказа абс и задният блокаж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изгаснаха ми лампите на таблото за преден и заден мост, отказа абс и задният блокаж

    Здравейте ,колеги днес по време на поредната разходка забелязах че ми светна abs, и че не ми светят 4-те лампички които показват че си на 4х4 и не ми свети лампичката на заден и междинен диференциал ,не работи и задният блокаж .Ако някой е имал подобен проблем моля да помага.

  • #2
    От: Изгаснаха ми лампите на таблото за преден и заден мост, отказа абс и задният блок

    Забравих да напиша Мицубиши Паджеро v3,5 v6 95g.

    Коментар


    • #3
      От: Изгаснаха ми лампите на таблото за преден и заден мост, отказа абс и задният блок

      Имам някакви схеми, ако не го измислиш, звънкай, мисля, че следобед ще съм свободен по някое време за 1-2 часа.
      осемосемдевет 722313
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #4
        От: Изгаснаха ми лампите на таблото за преден и заден мост, отказа абс и задният блок

        Темата е за ключ ,реших си проблема благодаря на колегата Tef40 че прояви желание да помогне.

        Коментар


        • #5
          От: Изгаснаха ми лампите на таблото за преден и заден мост, отказа абс и задният блок

          И какво беше?
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Изгаснаха ми лампите на таблото за преден и заден мост, отказа абс и задният блок

            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
            И какво беше?
            Имаше изгорял предпазител в бушониерата под волана сега карам цяла седмица не е горял ,вероятно оголен кабел ,но ако па изгори ще трябва да се търси проблема .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X