Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

моля помогнете! Freelander

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • моля помогнете! Freelander

    Развалиха ми се моторчетата на задните стъкла на Freelander-а. Моля, дайте съвет откъде мога да взема нови или втора употреба! Варианът дару кар е неприемлив за мен, понеже не само са супер скъпи, но и чакаш по 2 месеца за доставка на част /ако са доставили за правилния модел../ Мото-пфое: един път ходих там и ми се стори че е същата работа като при дару /като цени и "професионализъм"/. А при Леви в Красно село НЕ ИСКАМ ДА ХОДЯ НИКОГА ПОВЕЧЕ! Та, има ли друг вариант? Ще ви бъда мноооого благодарен ако ми помогнете!

  • #2
    Като сервизи за LR няма (в София), освен новият сервиз в Княжево. Човекът там се казва Купър, отвори го съвсем напоследък.

    Телефони :
    0888 533300
    0896 520594
    0888 434602

    Другият вариант е да търсиш по фирмите, където монтират такива машинки (правят ти стъклата ел...)

    Успех!
    Яро

    Коментар


    • #3
      Благодаря ти! Дай моля име на сервиз, където да оправят такива машинки.

      Коментар


      • #4
        Съжалявам Ferrer, но нямам представа за такива магазини/сервизчета.. Не ми се е налагало да търся такива услуги просто. Надявам се колегите тук да дадат някоя идея..

        Коментар


        • #5
          дано някой даде идея! Благодаря ти пак за инфото!

          Коментар


          • #6
            колега, твоите хора се казват "алармаджии"
            те слагат моторчета за стъкла, централни заключвания и т.н... питай на 2-3 места и със сигурност ще намериш... моторчетата по принцип са стандартни /стават за различни марки/ и не са скъпи...

            всъщност ти сигурен ли си, че проблема е в самите моторчета??? обикновено се развалят копчетата...

            хвърли едно око тук
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Благодарско LJ73, ще проверя, но копчетата със сигурност не са проблема. Преди около година ми се развалиха и на предните стъкла, и от дару твърдят, че това е често срещан проблем при фрийлендърите. Но ако машинките са наистина стандартни, по-добре да пробвам при някои от тези, които казваш. Сега ще ги прозвъня и после ще пиша! Благодаря за съвета и линка!
              Ф.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Yaro
                Като сервизи за LR няма (в София), освен новият сервиз в Княжево. Човекът там се казва Купър, отвори го съвсем напоследък.

                Телефони :
                0888 533300
                0896 520594
                0888 434602


                Успех!
                Яро
                Беше писал някаде адреса, но не мога го намеря, може ли да ми го дадеш?

                Коментар


                • #9
                  Такаааа, последно, надявам се включване от мен!
                  Яро, при купйр няма, предполагам , че е въпрос на време да проработи сервиза, така че след време пак ще се пробваме.
                  За колегата с автоалармите: прозвъних ги ВСИЧКИ, оххх, нямаше никъде, проверих и кобра /стъклата/ и няколко тунинг фирми, нищо. Та накрая звъннах на моя майстор електриджия, който прави автоелинсталации, утре съм при него да видим дали той ще се справи.
                  Ф.

                  Коментар


                  • #10
                    Ferrer,

                    Успех при твоя токаджия!
                    Би ли ми дал телефони на Кобра, че искам да взема един джам за VW костенур от тях?..

                    Nasov,
                    Адреса на кое от местата ти трябва?..

                    Коментар


                    • #11
                      Яро, На кобра сайта е www.autoglass.bg , тел 02/ 931 77 77 успех

                      Ф.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от Ferrer
                        Яро, На кобра сайта е www.autoglass.bg , тел 02/ 931 77 77 успех

                        Ф.
                        Мерси, обадих се и ще си взема!..

                        Коментар


                        • #13
                          Княжево. Каде по-точно?

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от nasov
                            Княжево. Каде по-точно?
                            Княжево, ул. "Евлия Челеби" #35
                            Успех!

                            Коментар


                            • #15
                              Резултат от първото полувреме - freelander 1: Ferrer 0. Хахаха, днес бях при моя ас/дс човек, оказа се, че моторчето работи, не работи механизма, ЗАЩОТО СЕ Е СЧУПИЛА ЕДНА МАЛКА ПЛАСТМАСОВА СКОБА /ГОРНАТА СКОБА, ПО КОЯТО СЕ ДВИЖИ ЖИЛОТО/, И ЕСТЕСТВЕНО НЕ МОЖЕ ДА СЕ СМЕНИ. Та изходите са два, единия да си приспособя някаква пластмаса /но честно казано не виждам как ще съединя жилото впоследствие/, или да купя нов механизъм с моторче, 300 лв. при Леви в трейдкар, 360 лв. в Дару, сега ще звънна в мото пфое да видя там каква оферта ще обадят. Аре честито на печелившите, ако някои се сети за друг вариант, моооля пишете ми!
                              Ф.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X