Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някъде из Азия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някъде из Азия

    Митак, чакаме и да напишеш некой ред.
    Видеото е страхотно!
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • От: Някъде из Азия

      Яка работа .... спор няма!
      0887 246718

      Коментар


      • От: Някъде из Азия

        Благодаря за видеото. Специално си го оставих за неделя сутрин с кафето

        Коментар


        • От: Някъде из Азия

          Чудесно се е получило и видеото.Прекарах си страхотно с вашата компания през последният час.Поздрави.
          I am just a simple man.

          Коментар


          • От: Някъде из Азия

            Браво!
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: Някъде из Азия

              Поради зачестилите въпроси, относно видеото, искам да дам някой пояснения:
              -Защо съм сложил такава музика, вместо някой рок парче например?
              -Защото смятах, че по този начин максимално ще предам атмосферата на региона. Включил съм една Грузинска, Туркменистанска, Киргизстанска, Курдска, Казакстанска и една Руска песен. Това е моето виждане за пътуването и не съм искал да го натрапвам на никой.
              -Защо се повтарят постоянно?
              -Видеото е прекалено дълго, не успях да намеря подходящи мелодии, които същевременно да пасват и да са без права, в противен случай Youtube не ги допуска и след часове, почти дни на качване, клипа се появява без музика или с орязана на някой места.
              -Защо не се чуват диалозите които водим?
              -Прекалено сложно е да се напаснат, диалози, музика, видео и да се получи нещо, което да изгледаш на един дъх. В началото предупредих, че видеото е супер аматьорско, направено само с една камера от аматьори. За да се получи това, което всички искаме да видим, е нужно екип - камери, оператори, техника и т.н. В нашият случай трябваше или да караме или да снимаме. За завършек ще отбележа, че часовете видео, снимки и целият този материал, трябва да се обработва с дни и то с подходящ компютър, програми и знания. Нито едното не притежавам в момента.
              Все пак съм безкрайно благодарен за положителните отзиви, които бяха оставени!

              Коментар


              • От: Някъде из Азия

                Павлине, клипа е супер, музиката също. Който не му харесва, да се разходи до там и да си направи по-хубав

                Коментар


                • От: Някъде из Азия

                  Голямо Благодаря и от мен! Ще го изгледам още веднъж, на спокойствие и чаша малко Туламорче. Музиката си е точно на място и всякаква друга би ми звучала нелепо.

                  Коментар


                  • От: Някъде из Азия

                    Хич да не ти пука. Който не му харесва да направи сам по хубав и да покаже как се прави. Ако иска!
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • От: Някъде из Азия

                      Видеото е страхотно! Гледам го вече трети път. Благодаря!

                      Коментар


                      • От: Някъде из Азия

                        Аз заради това видео се навивам за голям мотор, те не го харесвали...А музиката си е точно на място, все едно съм с вас, огромно Благодаря за споделеното.
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • От: Някъде из Азия

                          То пък едни големи мотори тука.... Абе кой не харесва това видео да вземем да го пребием бре мамицата му!!!!....
                          Майтап бре....
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • От: Някъде из Азия

                            Първо искам да пожелая на всички безавариен мото сезон!
                            През Февруари, ще пуснем за продажба електронна книга за нашето пътуване.
                            220 страници и над 200 снимки. За тези от вас, които ще предпочитат сухи цифри, пред обяснения на дълго и на широко, сме предвидили специална глава, в която има отговори на всички въпроси, които биха възникнали при планиране на подобно пътуване.


                            Цената ще е 10лв. Плащанията ще могат да се осъществяват чрез PayPal, кредитна/дебитна карта или банков превод. След около две седмици ще публикувам линк,
                            от който всеки ще може да изтегли безплатно първите 20 страници и сам да реши, дали си струва да продължава.

                            А сега ви качвам няколко колажа за подгрявка.


                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.Turkey.jpg
Прегледи:2
Размер:294.0 КБ
ID:5698021Asia
                            Последно редактирано от ramar; 08-01-16, 12:46.

                            Коментар


                            • От: Някъде из Азия

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.Georgia.jpg
Прегледи:2
Размер:279.4 КБ
ID:5698022

                              Коментар


                              • От: Някъде из Азия

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.Azerbaidjan.jpg
Прегледи:2
Размер:236.3 КБ
ID:5698023

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X