Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся истински машинен инженер

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся истински машинен инженер

    Младене, мислих си че става въпрос за тази фирма, но не бях сигурен, затова и не конкретизирах предложението си в предният пост. Моето предложение е да се отправи този обява в УХВП Пловдив, и по точно в техническият факултет. Лично аз съм кадър на този институт, но от технологичната част. Там има много сериозна инженерна подготовка на специалистите и то с направление за хранително вкусовата промишленост. Именно там ще намериш нужните комбинации необходими за този пост. И малко оффтопик преди години когато следвах си мечтаех за работа в тази фирма, имах удоволствието да я посетя и смея да твърдя че е на високо ниво, дори и за европейските стандарти.
    Nissan Patrol 2008
    Mercedes c220 cdi 2006
    Mercedes cls350 cdi 2013
    Mercedes GL 450 cdi 2012

    Коментар


    • #17
      От: Търся истински машинен инженер

      Описал съм че в първата година този човек ще работи редом с механиците,но с инженерна заплата, за да може да се запознае с оборудването и да може след това да взема правилни решения от позицията на знаещия и можещия.
      Последно редактирано от Goblin; 20-05-15, 22:28.
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • #18
        От: Търся истински машинен инженер

        Ако вярвах на статистиката, щях да реша че в България придобиването на истински знания и опит като машинен инженер вървят автоматично и с обратно пропорционално ерозиране на способността да се чете и разбира български език.

        Понеже не вярвам, пробвам за последно за изтритите и за още непробвалите се : по-нататъшни коментари и упреци по презумпция вече ще награждавам лично с извънреден форумен отпуск.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #19
          От: Търся истински машинен инженер

          Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
          Търся истински машинен инженер за позиция "Инженер поддръжка" в голям завод,част от мултинационален концерн.
          Истински инженер означава да е изучавал качествено основите на машинното инженерство и да има солидни познания по тях-Машинни елементи,Теория на машините и механизмите,Студена обработка на металите,Топла обработка на металите,Механика на флуидите,Термодинамика и топлопренасяне...да не ги изреждам всичките...
          За предпочитане са скоро завършили инженери с малко опит или без опит.
          Позицията е на постоянен договор с изпитателен срок.Условията на работа са отлични,дори и за европейските стандарти.Възможностите за професионално развитие са също отлични-работи се с най-доброто оборудване и технологии в света,които съществуват в индустрията.
          Сега непривлекателната част-завода се намира в гр.Разград.
          тел.0888449106
          Колега аз като машинен инженер от по старото поколение разбрах от обявата че търсите човек завършил почти всичките специалности на ТУ София Всичките изредени от теб специалности имат много малко общо по между си "топлите" и "студените" специалности учат по доста различни програми . Общото го минават до средата на втората година най много до края . Казвам го като човек работещ в момента под шапката на ТУ София . Бил съм главен механик на голям завод и знам какво е . Имах под мене главен енергетик електро инженер който се занимаваше с електротехниката ; началник парова централа инженер топлотехника . Целия отдел енерго - механичен беше над 30 човека от които петима инженери с различни специалности .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #20
            От: Търся истински машинен инженер

            Е за туй е ,,За предпочитане са скоро завършили инженери с малко опит или без опит."(5-ти ред в #1). Време и книги са напред.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #21
              От: Търся истински машинен инженер

              Обявата е за ключ.Срокът за подаване на документи изтече.
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X