Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2015 ГЛОДЖЕВО 4 Х 4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 2015 ГЛОДЖЕВО 4 Х 4

    Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
    Е от кое точно да пусне снимки и клипове - от липсата на състезатели, от некадърния водещ или нескопосаната политическа агитация

    Язък за местните юнаци, щото с мерак и сърцато се раздават, ама Исмаил и още един - двама около него ги използват и осират всичко, до което се докоснат.
    Пиши със имена Кой кого е използвал .Аз лично се познавам със всичките състезатели.А заради това че нямаше много участника ко да правим що не са пусна ти.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • #32
      От: 2015 ГЛОДЖЕВО 4 Х 4

      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
      Всички участници бяха осведомени за наказанията .Всеки състезател имаше право след финала да си види времето .Как някой който не е участвал или съдийствал може да пише глупости против Исмаил .За какво е виновен -Че е осигорил награден фонд -че организирал нещо което някой не го оценява.Че почерпи след състезанието .Аз лично не видях някой да се лансира.Съдии бяха Чаро и Деко.
      Дори ти при мен имаше сьборено колче и скьсана лента но беше отразено в протокола

      Коментар


      • #33
        От: 2015 ГЛОДЖЕВО 4 Х 4

        Вярно,че имаше малко състезатели.Но колкото толкова.Не е прав "Змей" да пише така.Ако е присъствал трябва да е видял,че нямаше никакви,повтарям никакви спорове относно съдии,времена или наказания.А още по-малко може да се обвинят организаторите,че са направили трасе,че са го обесопасили с ленти,че имаше озвучаване и т.н.
        Всички си стартираха с каски,колани,никой от състезателите не е предявил някакви претенции нито по време на състезанието,нито след това.
        Трасето си беше хубаво със странични наклони и то не малки,с кални,с всякакви препядствия.
        Да каже какво е лошото,точно и ясно или да спре да пише глупости!
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • #34
          От: 2015 ГЛОДЖЕВО 4 Х 4

          Карахме си забавно , имаше адреналин и емоции дори и със малко състезатели.Браво на шампионката много смело момиче .

          Коментар


          • #35
            От: 2015 ГЛОДЖЕВО 4 Х 4

            Организацията беше много добра. Трасето много ми хареса, браво! И ако и аз минавам към "местните юнаци" /живея в Кубрат/: по никакъв начин не се чувствам използван!!!
            Живот и здраве, догодина пак!
            Георги Донев, 0889 437 687
            Nissan Patrol Y60

            Коментар


            • #36
              От: 2015 ГЛОДЖЕВО 4 Х 4

              След като адреналина отмина и чичо Джак ме изостави мога да кача някоя снимка.Очаквах Даниела да присъства и да отрази събитието .Снимаха със подръчни срества за което моля да бъде извинен.
              Прикачени файлове
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • #37
                От: 2015 ГЛОДЖЕВО 4 Х 4

                Ето още малко снимки....
                Прикачени файлове
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • #38
                  От: 2015 ГЛОДЖЕВО 4 Х 4

                  Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                  След като адреналина отмина и чичо Джак ме изостави мога да кача някоя снимка.Очаквах Даниела да присъства и да отрази събитието .
                  Даниела тропаше хорца в Добрич И ние имаме стълбичка

                  Честито на Мери и смелия навигатор. (Казах му, че е по-добра от него като пилот )

                  Коментар


                  • #39
                    От: 2015 ГЛОДЖЕВО 4 Х 4

                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • #40
                      От: 2015 ГЛОДЖЕВО 4 Х 4

                      Имам две снимки на победителите.Ето ги:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0139.jpg
Прегледи:1
Размер:114.5 КБ
ID:5664776Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0140.jpg
Прегледи:1
Размер:113.2 КБ
ID:5664777
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X