Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дневни светлини на Спортидж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дневни светлини на Спортидж

    Здравейте

    Някои слагал ли е DLR на КИА Спортидж.
    Нямах намерение да слагам, но след последното забравяне на фаровете и необходимоста пот нов акумулаъор маи ще се налоби да сложа.

    Единстваната опция кояъо ми се иска да има чудото е копче за изключване. Когато искам да мога да го спирам.

  • #2
    От: Дневни светлини на Спортидж

    Аз имам такова чудо. Голяма благина е. Свързал съм го към дългите и е настроено да рабои на 25 % от мощността. Ти можеш по желание да го върежш към късите, но според мен няма смисъл. Пали и гаси светлините плавно и така щади крушките.

    Общо взето имаш да свържеш 7-8 кабела към инсталацията на автомобила. Не се режат каблели, а само се присъединяваш към тях. Така че ако изключиш захранването на модула (както ти искаш с копче), инсталацията си работи по старо му. Повечето кабели се хващат от ключа за фарове/мигачи.

    Моето е от преди две години, сега гледам че има нов модел с повече възможности и опции за програмиране.

    Специално моето е разработено от един фен от форума на Рено - Сашо се казва. Той си го е направил от нулата и му знае всички мурафети. Също ако има проблем, може да го отремонтира или да ти прати ново. Иначе има и други на пазара.

    Пращам ти сайта на Л.С., да не дразним модераторите.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #3
      От: Дневни светлини на Спортидж

      Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
      Аз имам такова чудо. Голяма благина е. Свързал съм го към дългите и е настроено да рабои на 25 % от мощността. Ти можеш по желание да го върежш към късите, но според мен няма смисъл. Пали и гаси светлините плавно и така щади крушките...
      Според действащото законодателство, трябва да е свързано на "късите" светлини. Има и изискване за интензитета на светлините. Подобни регулировки, 25%, на око, също спадат към незаконните модификации.
      Плавното палене има смисъл, но плавното гасене си е чист пиниз, за радост на окото, без практически смисъл...

      Всъщност, докога, вие, на които им се свидят две крушки, ще ни "вадите" очите по улиците? Ако не можете да си позволите да поддържате мепесето което използвате, помислете за алтернативни методи на придвижване...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #4
        От: Дневни светлини на Спортидж

        Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
        Здравейте

        Някои слагал ли е DLR на КИА Спортидж.
        Нямах намерение да слагам, но след последното забравяне на фаровете и необходимоста пот нов акумулаъор маи ще се налоби да сложа.

        Единстваната опция която ми се иска да има чудото е копче за изключване. Когато искам да мога да го спирам.
        Аз съм слагал /по точно са ми слагали/ на Субару, Хонда и последно на Туксона, което си е почти Кия голяма благинка си е, но единствено съм запомнил, че някои се управляват по +, други по - и на субаруто слагаха допълнителни релета................ изключването не е с копче, а се програмира с контакт + лоста за фаровете, досега не ми се е налагало да го изключвам.
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          От: Дневни светлини на Спортидж

          На кия та управлянието по + ли е?

          Коментар


          • #6
            От: Дневни светлини на Спортидж

            Да.
            Венцислав Петров
            Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
            Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
            0889 62 8четири 6четири

            Коментар


            • #7
              От: Дневни светлини на Спортидж

              Аз сложих светодиодни. Палят се като дам на контакт. Фарове пускам само като е тъмно.

              Коментар


              • #8
                От: Дневни светлини на Спортидж

                И аз като Пенчо,за 15 лева и е супер.
                Кия Спортидж 2000тди
                Всеки шут отзад-е крачка на пред

                Коментар


                • #9
                  От: Дневни светлини на Спортидж

                  Тези светодиодни поредполагам са някакви допълнителни? Дайте малко инфо.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дневни светлини на Спортидж

                    Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                    Тези светодиодни поредполагам са някакви допълнителни? Дайте малко инфо.
                    Гуглиш:светодиодни дневни .. и си готов.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дневни светлини на Спортидж

                      Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                      Аз имам такова чудо. Голяма благина е. Свързал съм го към дългите и е настроено да рабои на 25 % от мощността. Ти можеш по желание да го върежш към късите, но според мен няма смисъл.
                      Ицо го е написал но и аз ще се включа - в гъзът ми бъркате с тея "дневни" на дългите. Не знам защо си мислите, че не пречите на останалите участници в движението. Не е нужно заради вашия мързел да се чувствам все едно съм заварял без маска.
                      42

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дневни светлини на Спортидж

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Гуглиш:светодиодни дневни .. и си готов.
                        Голяма красавица ще стане Киа-та с такива светлини
                        Може ли да качиш снимки на твоята по някое време?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дневни светлини на Спортидж

                          Ето

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:farowe 002.jpg
Прегледи:1
Размер:237.7 КБ
ID:5661433Натиснете снимката за да я уголемите

Име:farowe 001.jpg
Прегледи:1
Размер:260.2 КБ
ID:5661434

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дневни светлини на Спортидж

                            Отврат. Отделно от това, всеки уважаващ себе си катаджия не би следвало да признае това творение за дневна светлина.
                            Какъв всъщност е проблема DRL модула да се свързва към късите светлини?
                            Последно редактирано от slaf4u; 18-05-15, 15:40.
                            42

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дневни светлини на Спортидж

                              Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                              Отврат. Отделно от това, всеки уважаващ себе си катаджия не би следвало да признае това творение за дневна светлина.
                              Какъв всъщност е проблема DLR модула да се свързва към късите светлини?
                              Имат си ТЮФ сертификат, та нямам грижи.
                              На ден поне покрай трима минавам - как пък някой не се засили да ме спира?

                              п.с. Имам и модул, но така предпочитам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X