Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

    Споделете мнение за бойлер който се монтира под мивката 10 литра.Имам Дипломат,работи точно 1 година и протече боклука,надуха се шкафовете.В момента псувам!!!За тази една година му се събират няма и 6 месеца работа,другото време стои изключен,защото работи Тец-а.

    Намирам информация за бойлери Атлантик,уж Френски,но правени в Египет?

    Лимита е до 150лв.
    Последно редактирано от FiveFinger; 17-05-15, 19:19.

  • #2
    От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

    Само да НЕ се излъжеш да си вземеш TESY !!! Водосъдържателят му е от някаква пластмаса и не издържа на налягането. Проверено по метода проба-теч-ремонти разни! Препоръчвам STUBEL ELTRON, но май вече ги няма по нашите ширини!
    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
    Стефан Арзатов

    Коментар


    • #3
      От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

      Този как е:

      http://electron.bg/atlantic-opro-821...&tabid=4#deliv

      Коментар


      • #4
        От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

        Преди десет или единадесет години купих такъв бойлер - за под мивката в кухнята.

        Сега отидох да видя каква марка е. Досега съм се сещал за него само в случаите на дълго отсъствие на всички от къщи - да го изключа.

        Марката е Аристон.

        Когато го купувах, не помня каква беше цената, но беше напълно поносима.

        Коментар


        • #5
          От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

          Миналата година монтирах един , но не помня модела. Преди 4-5 години монтирах на Елдом , за сега няма проблеми . А шкафовете ако са направени както трябва , биха издържали няколко протичания.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #6
            От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

            Проблема че днес го видях,да е текло максимум 1 седмица.Повече ако си купя нещо правено в Бг,Асан ще се прекръстя.

            Коментар


            • #7
              От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Преди десет или единадесет години купих такъв бойлер - за под мивката в кухнята.

              Сега отидох да видя каква марка е. Досега съм се сещал за него само в случаите на дълго отсъствие на всички от къщи - да го изключа.

              Марката е Аристон.

              Когато го купувах, не помня каква беше цената, но беше напълно поносима.
              Аз такъв съм монтирал преди 15г. , ама вече не ги правят така.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #8
                От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                Проблема че днес го видях,да е текло максимум 1 седмица.Повече ако си купя нещо правено в Бг,Асан ще се прекръстя.
                Една седмица ако тече , ще наводниш апартамента , или имаш сифон под шкафовете. Ако тече малко е възможно да сте натиснали предпазния клапан , или да се е повредил , сигурен ли си , че тече от самия бойлер.
                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                Коментар


                • #9
                  От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

                  Какво е предимството на 10 литров бойлер сравнен с проточен?
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

                    В Пловдив правят по поръчка изключително качествени неръждаеми бойлери,има всякакви варианти...Ходил съм в цеха им,правят и други неща изцяло от неръждаема стомана.Фирмата се казва ФИЛИНОКС =>http://www.philinox.net,намира се в промишлената зона.Слагаш един такъв и забравяш че имаш бойлер.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

                      Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                      Една седмица ако тече , ще наводниш апартамента , или имаш сифон под шкафовете. Ако тече малко е възможно да сте натиснали предпазния клапан , или да се е повредил , сигурен ли си , че тече от самия бойлер.
                      Тече когато започне да нагрява водата.Сугурен съм че е от него.Добре че не сме го ползвали толква често,че наистина да е наводнил апартамента.
                      Оставил съм го включен,регулирал съм температурата,и повече не е пипан до днес.Отварям шкафа и.....изненада,всичко е подгизнало.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

                        Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                        В Пловдив правят по поръчка изключително качествени неръждаеми бойлери,има всякакви варианти...Ходил съм в цеха им,правят и други неща изцяло от неръждаема стомана.Фирмата се казва ФИЛИНОКС =>http://www.philinox.net,намира се в промишлената зона.Слагаш един такъв и забравяш че имаш бойлер.
                        Как да поискам да си купя нещо от тях,като сайта и е толкова некадърно направен,че няма накъде повече.Ако ще да правят и совалки,до цеха в Пловдив ли да ходя да ги видя?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

                          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                          Тече когато започне да нагрява водата.Сугурен съм че е от него.Добре че не сме го ползвали толква често,че наистина да е наводнил апартамента.
                          Оставил съм го включен,регулирал съм температурата,и повече не е пипан до днес.Отварям шкафа и.....изненада,всичко е подгизнало.
                          Не знам как е при 10 литровите бойлери, но на нашия 50 литров бойлер, когато загрява водата от вентила винаги капе по малко вода и така е всеки път когато загрее водата и спира до следващия път, реших проблема с тръбичка от система, да не би и вашия вентил да е с такава защита и да капе по време на загряване?, ако е така да знаеш че е нормално при някои вентили така да капе и се слага тръбичка и я свързваш към сифона на мивката.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

                            Не е от вентила.Прегледал съм кранчета,вентили.Пускам го,започва да загрява и протича някъде от пласмасата.Спира да нагрява,спира да тече.Не съм го отварял,събира водата под него.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бойлер 10 литра,монтаж под мивката-какъв?

                              Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                              Как да поискам да си купя нещо от тях,като сайта и е толкова некадърно направен,че няма накъде повече.Ако ще да правят и совалки,до цеха в Пловдив ли да ходя да ги видя?
                              Най обичам като се опитвам да помогна и някой да ми се зъби...Има телефон за контакт,имейл и адрес.За повечето хора е достатъчно.Дали сайта им е кадърно направен или не не мога да преценя,не ми е и работа.Тук говорим за бойлери.Както и да е игнорирай поста ми.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X