Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

    Намира ли му се на някой подобен инструмент? Около 30см. дължина, може и повече. Евентуално и Ф 50 би свършило работа.
    За района на София иде реч.

  • #2
    От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

    СДС или СДС плюс?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

      Почти сигурно е +.

      Коментар


      • #4
        От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

        Начи да не ровя в моите, аз имам само сдс.
        Ако не намериш - райдър имат доста смислени цени за тия неща. Сигурно не е да изкара колкото Бош, ама за една дупка се тая.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Начи да не ровя в моите, аз имам само сдс.
          Ако не намериш - райдър имат доста смислени цени за тия неща. Сигурно не е да изкара колкото Бош, ама за една дупка се тая.
          Порови все пак, ако не те затруднява, по ми е лесно да намеря глава с СДС. То там и сега има дупка около ф 40, просто трябва да се разшири.

          п.с. смислена цена ми оферираха 120 и нагоре.

          Коментар


          • #6
            От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

            Колега, с такъв диаметър свредло не съм виждал. Моето най голямото е 32мм. по нагоре се пробива с боркорони. Виж в Бош или Хилти мисля, че дават под наем.
            Видях ти последния пост и няма да стане с боркорона защото тя работи с центровъчно свредло.
            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
            0896 846 246

            Коментар


            • #7
              От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

              Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
              Колега, с такъв диаметър свредло не съм виждал. Моето най голямото е 32мм. по нагоре се пробива с боркорони. Виж в Бош или Хилти мисля, че дават под наем.
              Тъй де! Проблема е че там има готова дупка с по-малък диаметър, та не става с боркорона.

              Ф 40 имам от къде да взема.

              Коментар


              • #8
                От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Порови все пак, ако не те затруднява, по ми е лесно да намеря глава с СДС. То там и сега има дупка около ф 40, просто трябва да се разшири.

                п.с. смислена цена ми оферираха 120 и нагоре.
                Сори, нямам.

                Виж все пак райдера - бриколажа работи до 2200
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

                  аз лично ползвам пробивна техника и най голямата е SDS+ 40.От този размер нагоре или диамантена безударна с водно или не се сещам да има за бетон над 40

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

                    Големият захват е SDS MAX и понеже съм се занимавал и с климатици във фирмата на моя кум и там се ползват свредла на Бош с диаметър 55мм http://www.kirov.net/?cid=861&pid=2855 . Сайта не го пускам въобще с рекламна цел, а просто да се види какъв тип свредла и диаметри има, понеже не намирам другаде информация за тях.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

                      Ф50 е SDS MAX само....SDS+ С тоя диаметър няма да намериш,имам макс но си ми далеч,бор корона не я бърка че има вече отвор,в бетон или тухла ще дупчиш?
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

                        А не можеш ли с къртача да разкъртиш до желания диаметър?Или трябва да е идеално кръгло?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

                          Бургия с такъв диаметър и аз мисля, че няма да се намери. С корона може да се пробие/доразпробие и при наличие на по-малък отвор. Просто в началото трябва да си по-прецизен и настоятелен. Като тръгне веднъж, си върви като нормално пробиване. Вариантът Райдер, или подобно за еднократна употреба, срещу 70-100 лева е съвсем смислен.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

                            Raider съвсем не е за еднократна употреба,ползвам такъв когато трябва да пробивам много дебел бетон и арматура,доскоро мислех че няма съединител,оказа се че има,RD-11 мисля че беше модела,удря и кърти сериозно,тежи и затова го ползвам само при нужда.SDS+ май беше до 24 мм.Незнам дали няма и до 32 мм. трябва да питам,50 мм само sds max,гарантирам.С корона дупча 60 мм. Бетонен трегер с райдера ,имам голяма макита 3000 или 3200 модел,но е по слаба от райдера макар и да струва колкото 8 райдера
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся бургия за бетон за една дупка Ф55мм

                              Имах предвид короната да е за еднократна употреба. То и тя най-вероятно ще издържи доста повече де.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X