Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GPS за автомобил - заслужава ли си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Ма ше пусна пак тема - Разбира ли ми се...

    Който не те разбира, да не те чете.. айде холан...

    Коментар


    • #17
      От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Който не те разбира, да не те чете.. айде холан...
      Бенца да пише по-бавно, че ние трудно четем!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #18
        От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        Който не те разбира, да не те чете.. айде холан...

        Да се оплаче на жена ми,и тя ме разбира кога и изнася
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Я люблю тибя ьфкорс.........ма какво има да му превеждаш - подобен на неговия телефон в нормална дьржава покрива на 99% нуждите та това му е отговор на вьпроса с пьтуването ведньж в годината.
          200 лева да даде ако говори български и намира улички в България,ако не го прави това навигацията то пропуска смело.

          ибаааа,с 2 думи не може да се обясни или аз не мога.Не ми ли намира Пьрви май в Пьрвомай това за чий ми е,толкова и телефона може.
          Мисля, че разковничето е нейде тук:
          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          ...
          Прочее, питащия не присъства в диалога...
          Докато човекът не даде повечко разяснения по питанката си, можем само да се забавляваме взаимно.

          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
          ...
          Сега ме обвини в подстрекаване към пиянство,и ще дойда в Пловдив!!!
          Гости приемам само в комплект. Ти, Янчо, Кокчо1 и Дедо Коко, в комплект, качени на Самурай. Само кажете предния ден, да подготвя снимачния екип.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #20
            От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
            Бенца да пише по-бавно, че ние трудно четем!

            За това ползвам много ...........да ми тече мисьлта в коя посока поиска човек

            Майтап си правите вие ма аз за 200 лева ГПС който да работи в България като хората не сьм намерил,София и Пловдив с магистралата до Варна не е България,Пьрвомай и Чипровци като ми се губи то за чий 200 кинта назад
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение




              Гости приемам само в комплект. Ти, Янчо, Кокчо1 и Дедо Коко, в комплект, качени на Самурай. Само кажете предния ден, да подготвя снимачния екип.
              Е защо така към Самурая!??? Знаех че си корав,ама чак безсърдечен........!!!

              И към автора-отиди на кръчма! Ще разбереш за какво ти говори Боса!!

              п.п да не беше питал за тоя ГПС!! Сега ще трябва да ходиш на екскурзия в щатите,за да разбереш дали ти трябва!!!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • #22
                От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

                Взехте човека за мезе .Не е коректно .
                Има си излишни средства , надявам се и каско на колата , щото кварталните наркоманчета като му счупят стъклото да му гепат навито - ще му трябва .
                Не се товаря с чужди мнения (аиретен и най вече през-океански ) , данък няма да им плащам .
                Конкретно мнение, мое , свързано с пътувания в източна Европа - от Москва до (малко и Азия) Мармарис.
                Гарминска програмка , качена на S Xcover , върши всичко каквото е нужно.
                Мога да помогна , мога да кажа и какви и са проблемите .
                Лично за мен , дали съм на 120 м или на 150м от търсения обект - не е толкова важно .
                При положение , че съответната местност и се случва за пръв път в съществуването си да има честта да се види с мен ,
                и не сме се разминали във времето и пространството ,
                доказва по някакъв начин ползата .

                Все пак друго си е колата да си комуникира с теб ...
                Нещо като чуждо гадже - уж се харесваме ама знае ли човек?

                Коментар


                • #23
                  От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

                  Бенц, преди да намразя ГПС на телефона, платих доживотен лиценз, ъпдейт на камери и намквоси за "Роут 66", същите неща за "Сиджик" и т.н., които неща струват повече от което и да е устройство. Сега съм си оставил телефона за "бъзикни", а си говоря по телефон, дето нито дъщеря ми, нито синът ми няма да го погледнат. За мен, концепцията Телефон- Компютър- ГПС- Видеорегистратор– Геймпад- Вибратор- Кафемашина- Хладилник.... е несъстоятелна.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #24
                    От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

                    Пропусна пералня с центрофуга и сушилня .....
                    Много размихте темата господа старши участници

                    Коментар


                    • #25
                      От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

                      На моя американски се наложил да му качвам тукашните спьтници. За подобни цели може би тлф. стига.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #26
                        От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

                        Без участието на питащия, темата е "супа топчета", Рачидо. Ако не благоволи да се появи, остава да се гъбаркаме. Елементарно е. Освен това, всички мнения съдържат доза истина, само да можеш да я видиш. Казано по по- различен начин от "... виж ся, Андроид поддържа..., под Линукс е по- добре... трябват ти поне 512 РАМ... картите са неточни... за ъпдейти са ти нужни лицензи... къде ще пътуваш...", зависи от нивото на мотивация и подготовка на питащия. Другият му вариант е да ходи в покет.бг, ол4андроид.бг.... и да черпи от извора- далеч по- обиколен път.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #27
                          От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

                          Съгласен съм колега ,
                          повечето от нас непросветените питат знаещите , за да получат просветление .
                          Истината е някъде там ....
                          Споделих мое мнение следствие преживяни неща. От първоизточник за какъвто се смятам конкретно за определения клас на точност и съответния регион.

                          Не споря за качеството на конкретното изследване (ако може така да се нарече въобще ).

                          В Частност в самата тема се питаше : "Струва ли си да давам пари за допълнително устройство .." , мое перефразиране , възможно е и да не е вярно , така съм го разбрал.

                          Отговора в прав текст , за тия нужди на потребителя - е НЕ!

                          Това е мое лично мнение и не обвързвам по никакъв начин всезнаещите и всеможещите .

                          Отделно и друго , човека е без възможност да отговори веднага и на момента - все пак е със намалени права и възможности - всеки негов пост би трябвало да се одобри от някой властоимащ и тогава да бъде публикуван.
                          Съгласете се , че при тая ситуация , не би могъл да се появи когато иска .

                          Коментар


                          • #28
                            От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

                            Венци,за сиджик ползвам платени и безплатни карти,бива го ,но не ми е фаворит.
                            Гоогле мапса както знаем има стреет вю,и ти позволява да познаеш сграда ,офис,вход,преди да си стигнал.На мапса също са доста верни номерациите,което за по голям град си е улеснение.
                            Последно търсих банкомат в индустриалната зона на Чирпан в някакъв завод по улица и номер,за мое учудване навигацията ме закова през бариерата на портала пред банкомата.
                            Същото приложение е свързано с подобно което дава местоположението на определена група от хора,примерно членовете на семейството ,във всеки един момент знаеш кой къде се намира.Жената скоро ми вика че не работело вярно,давало че съм в Румъния с мотора.Викам верно е грешка,но бях на 600 км. от Пловдив.

                            п.п Около служебната кола от таблета има и Хот спот,ако нещо на някой му трябва Wi FI...ей така за всеки случай !Та....таблет ...та таблет,абе автора на питането да гледа да не взима гармин
                            Последно редактирано от Roninn; 14-05-15, 23:17.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #29
                              От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

                              Анатолий, ти си прекалено напред с материала. Едва , но почти те разбирам за какво говориш. Аз току що си купих TOMTOM . Ако авторът на темата иска да си пробва възможностите на телефона е едно, ако иска практически съвет за употреба на устройствата, е съвсем друго. Нека изчакаме и той да се намеси.
                              П.П. А си взимам ТОМТОМ-а, за да видя какво се е променило след като ТОМТОМ и Телеатлас станаха едно. Последния ТОМТОМ си го продадох за 300 лв. преди 5-6 години. Таман, преди да станат биз-бизе с Телеатлас.
                              Последно редактирано от Тропчо; 14-05-15, 23:32.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #30
                                От: GPS за автомобил - заслужава ли си?

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Бенц, преди да намразя ГПС на телефона, платих доживотен лиценз, ъпдейт на камери и намквоси за "Роут 66", същите неща за "Сиджик" и т.н., които неща струват повече от което и да е устройство. Сега съм си оставил телефона за "бъзикни", а си говоря по телефон, дето нито дъщеря ми, нито синът ми няма да го погледнат. За мен, концепцията Телефон- Компютър- ГПС- Видеорегистратор– Геймпад- Вибратор- Кафемашина- Хладилник.... е несъстоятелна.
                                Е аз за това му давам пример с положението тук -и адреса мога да не знам,пиша на картата ЛА айр......и до написването на порт или останалото на летището и ми е извадило адреса.

                                Това не ми го прави ни един Гармин и не ми се е случвало ни в Испания,Франция,Португалия или България.На питанката Трънче ли е 200 кинта навигация за БГто МОЯ отговор е Да,Трън си е........ма аз без пад не ходя и телефона с картите ми е в джоба та за това така.

                                За вибратор не става,от друго не се оплаквам,но пък и всеки е различен и има различни изисквания та и от там аз съм доволен от пенкелера,а ти не.

                                Вьпроса е - 200 кинта навигация купена от къде да е върши ли работа в България.Ми не от моя скромен опит,телефона по-добър.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X