Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят БАНДИТ ....................

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Моят БАНДИТ ....................

    Айде да се похваля и аз,с лека преработка на щипката имам блутуут в Шуберт-а :-) Няма такъв кеф,просто пътуването придобива друг привкус...макар и с евтиния лидълски блутуут... Опитно установих,че за добър резултат има значение и колко добре изолирана е каската.На AGV резултата е трагичен,в Шуберт звука е като в концертна зала...Почвам да събирам за Сена ☺
    Последно редактирано от HEMO; 04-04-16, 22:47. Причина: Снимка

    Коментар


    • #47
      От: Моят БАНДИТ ....................

      Казах ти аз...
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #48
        От: Моят БАНДИТ ....................

        Мда яко е много,в телефона голяма карта и 10-на gb flac-ове, Power Amp-a стърже жици направо ми се пътува на далеч вече😄 Не знам само колко му държи батерийката на тая джвъчка ама си имам букса на кормилото та няма проблем...в тоя ред на мисли сложих един ром на самсунга портнат от s6 има разни опции за гласово управление и набиране ако го подкарам ехее ще ми се издигнат Лидъл-ци в очите😊

        Коментар


        • #49
          От: Моят БАНДИТ ....................

          Батерията гарантирано държи 2 дни по 13-14 часа музика,май 7 часа разговор двупосочно му даваха.
          16 часа до Сибиу и още 16 часа на връщане на следващия ден си кара нон стоп със музика и навигация без зареждане.
          Аз го зареждам веднъж в месеца като се сетя.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #50
            От: Моят БАНДИТ ....................

            Ехе значи супер той телефона не издържа толкова...

            Коментар


            • #51
              От: Моят БАНДИТ ....................

              Да,като умре таблета,продължавам с телефона,до Сибиу умряха и двата,на връщане по табели,което ме подсеща да си направя запалката да не е с контакта,вечер или през почивките устройството да се зарежда
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #52
                От: Моят БАНДИТ ....................

                При мен е пауър аутлет с тапа влагозащитен,директно за акумулатора през бушонче.Направих си и букса и от там си зареждам акумулатора.Само трябява да измисля стойка за телефона че сега ползвам една за колело мека (в лидъл ги пуснаха 11 кинта) ама нещо не ме кефи...

                Коментар


                • #53
                  От: Моят БАНДИТ ....................

                  На раницата на резервоара отгоре има прозрачно джобче,в него таблета се събира идеално, и е влагозащитен,а и работи през калъфа тъчскрийна.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #54
                    От: Моят БАНДИТ ....................

                    Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                    При мен е пауър аутлет с тапа влагозащитен,директно за акумулатора през бушонче.Направих си и букса и от там си зареждам акумулатора.Само трябява да измисля стойка за телефона че сега ползвам една за колело мека (в лидъл ги пуснаха 11 кинта) ама нещо не ме кефи...
                    Колко инча търсиш? Имам една девствена за до 4,3" телефон.
                    Последно редактирано от fozy; 05-04-16, 12:20. Причина: правопис
                    още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                    Коментар


                    • #55
                      От: Моят БАНДИТ ....................

                      Кое е по-добро: скала райдър или сена?
                      Интересува ме за каране в група в пресечена местност-гора.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #56
                        От: Моят БАНДИТ ....................

                        Сената си е класика,другото не съм го и чувал,някой който ползва и двете трябва да ти каже,сената е скъпа,та едва ли някой има и двата модела.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #57
                          От: Моят БАНДИТ ....................

                          Ползвам Cardo Scala Rider Teamset Pro от 5-6 години, работи БЕЗ забележки. Модела ми не може да се пиирва освен с пътническото и държи връзка с него до 500м пряка видимост.
                          Има по-нови модели със следните параметри:
                          • Intercom conferencing of up to 4 other Scala Rider users within a distance of 1.6 km in full duplex
                          • 4-way: 2 riders and 2 passengers
                          • 3-way: 3 separate bikers
                          • 2-way: rider-to-rider or rider-to-passenger
                          • One+8 Intercom Toggle between 8 additional G9 users

                          Но като гледам се връзва само със Скала модели. Ако сената е универсална (както я пишат) пробвай нея. Порови за мнения в чужди форуми.
                          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                          Коментар


                          • #58
                            От: Моят БАНДИТ ....................

                            Избрах си Cardo за да мога да го ползвам със спътника и за да мога да ползвам телефона в движение .Музиката и радиото са ми бонус . Това бяха моите елементарни изисквания и нужди .Сега вече ако има нови нужди май ще се налага смяна на модела . В ръководството на моето устройство има една неясна част която ме мъчи .Там се описва как евентуално може да се свързва с друго устр. не от сета . Ако някой поеме ангажимент за съдействие за превод от руски ще качвам . Има термини които ме затрудняват или може би са преведени неправилно .Отделно че нямам подходящо още едно устр. за проба .
                            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Моят БАНДИТ ....................

                              Получих писмо за Акция (99QR) за замяна на реле регуратора на напрежение . Ако имате познати моля да ги уведомите . Не вярвам в БГ да изпращат писма за такива работи .
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Моят БАНДИТ ....................

                                От около две седмици отлежаваше навито (ТОМТОМ 450) за монтаж . Днес след разглобяване и чуденка къде да му закача захранването се учудих колко много релета , кабели и много други електронни елементи непознати за мен и неподлежащи за ремонт от мен има в мотора . Върха на джанката бе че се оказа че имам четири бобини за всеки цилиндър и че въздушният филтър е все още оригиналният . До момента никога не се бях замислял какво има под резервоара и как се смянят свещите . След като покарах днес се оказа че май ще се наложи едно по-основно разглобяване и да се провери къде какво има и да се обслужи . Явно не може само да се налива бензин и да се сменят масла , гуми и да се смазва верига . Мислех че много съм го карал ама се оказа че май повече стой в гаража .От август 2015 до момента само 5000 км . Разгледах и един мануал и разбрах че при един по сериозен електрически проблем със запалването , зареждането на акумулатора или АБС ще се налага да се ползват специализирани услуги . Да се надявам че с моето празнично -парадно каране да не ми се налагат сериозни ремонти .
                                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X