Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на Cherokee

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на Cherokee

    Здравейте колеги.Търся си Cherokee от 1995-2000г Проблемът е ,че не мога да се насоча какъв двигател да избера. Първо исках дизел,но пък сега се чудя дали не е по добре бензин/газ ? Дайте съвет със какъв двигател да търся. Бюджета ми е до 5000-6000лв ако някой колега мисли да се разделя с джипа си нека пише Автоматичните скоростни кутии скъпи ли са за ремонт? Иска ми се с ръчни ,но повечето които се продават са автоматици

  • #2
    От: Покупка на Cherokee

    Първоначално публикуван от Sasho69 Преглед на мнение
    Здравейте колеги.Търся си Cherokee от 1995-2000г Проблемът е ,че не мога да се насоча какъв двигател да избера. Първо исках дизел,но пък сега се чудя дали не е по добре бензин/газ ? Дайте съвет със какъв двигател да търся. Бюджета ми е до 5000-6000лв ако някой колега мисли да се разделя с джипа си нека пише Автоматичните скоростни кутии скъпи ли са за ремонт? Иска ми се с ръчни ,но повечето които се продават са автоматици
    4.0 л. бензин за черокито е най-добрия избор. Почети малко, има доста писано.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Quadra Drive...отново
    0877стоидевет215–Радослав

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на Cherokee

      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102759 прегледай тази тема, мисля че ще ти е от полза.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X