Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Update на Prestigio GEOVISION 4050???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Update на Prestigio GEOVISION 4050???

    Добре, благодаря ти. След 18:30 ще го направя,че в момента съм в камиона. Като се прибера ще го направя и ще напиша какво е станало.

    Коментар


    • #17
      От: Update на Prestigio GEOVISION 4050???

      Значи свалих файла, сложих го в паметта на таблета и го инсталирах. Искам да стартирам програмата и ми изписва: Loading iGo (bg).... а след това..... ми изписва: Missing or incomplete folder:/data/data/com.nng.igoprimoisr.javaclient/conect/lang

      Коментар


      • #18
        От: Update на Prestigio GEOVISION 4050???

        Благодаря на колегата maverick xlt за съдействието. Вече таблета е снабден с навигация, която бачка!

        А,за Prestigio-to ко ще го правим не знам... да си го оставя ли с Игото? Има ли карти на 2015, за европа + България? Или да си карам с 2014... Мнение?

        Коментар


        • #19
          От: Update на Prestigio GEOVISION 4050???

          Навигацията ми имаше картите на бг и европа.. Карам си аз с камиона и изведнъж - цък... МЕМОРИ ЕРОР.... Спря да функционира.
          Дадох я на мой приятел уж, разбирач.... той взел,че изтрил всичко в нея... сега има нещо на Навител.. което е пълна боза и не работи.... Преди до колкото си спомням беше на ИГО.....
          Сега като я закача на лаптопа и отворя.... всичко е празно...
          Какво да правя,че хал-хабер си нямам от тези неща. От къде да изтегля навигацията, инсталацията, папките, картите и разните други щуротии...? Някой може ли да ми помогне.

          Коментар


          • #20
            От: Update на Prestigio GEOVISION 4050???

            От pocketbulgaria форума или ipmart

            Коментар


            • #21
              От: Update на Prestigio GEOVISION 4050???

              Колега Димитров имате лично,

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X