Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

    Първоначално публикуван от Krasimir Danailov Преглед на мнение
    Въпреки, че много хора очакват да мърморя, ще ги опровъргая и няма да го направя! Каквото съм мислил съм го казал на място!
    Мърмори си спокойно,това е част от състезанието,а може и някой друг да изкаже мнение.Иначе,поздравления за мъжкото каране!
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

      Благодарности на Организаторите.....всичко ни хареса!!!
      няма начин да няма начин
      http://album.bg/offroad_
      0878 613 163

      Коментар


      • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

        Състезанието много ми хареса. Това беше най-добрия кръг от шампионата на който съм присъствал!
        Много съм доволен от пилота, машината и класирането!
        Благодаря на всички организатори и Гемакса за възможността да участвам в това невероятно събитие!
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

          Коментар


          • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

            Коментар


            • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

              Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
              По добре химически молив.
              Как можа да направиш хубавия Самурай на баница.
              пламка паднами се от зарчито таван купекакто при теб на лазарово
              ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
              0879 86 85 87
              ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

              Коментар


              • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                Коментар


                • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                  Да изкажа и аз благодарности към организаторите и целия колектив за това чудесно мероприятие,за зоните няма кво да кажа освен който му стиска дупето кара,който не да стои и да гледа отстрани

                  Коментар


                  • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                    Страхотно състезание искарах си супер.Хубави зони приятни хора.Благодаря на Вальо гълаба за помоща по джипката.
                    Единственото което ме издразни но пък не е по вина на организатори и самото мероприятие е някоя добра душа от публика или съвестен участник.
                    Отрязано дистанционно на лебедка на пътната помощ.Дано им върши работа да бяха попитали щях да им дам.
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                      Асенеее, дължиш ми един кабел за свещ.

                      Сериозно ли са ти отрязали кабела? Просто нямам думи, това е баси простащината.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                        И на мен ми хареса, дори и да не съм най-големия любител на траял със зони. За първи път присъствам в Лясковец на с-е и съм очарован от мястото и завещания от соца бетон в изобилие. Невероятно е за направа на разнообразни зони с мин у-е на багера. Браво на организаторите, всичко беше на 6 . Благодарности и за навигаторчето Давидов, ако му е харесало да се стяга за Русе, а аз обещавам да имам нов съединител за там .
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                          Благодарим на организаторите за състезанието .Хареса ни много !
                          Две от зоните наистина ни изненадаха и подготовката на машината и екипажа не беше на ниво/толкова си мога / .Конкуренцията става все по -подготвена и с най-високата джипка и без нито един блокаж нещата няма да ги бъде.
                          Едно голямо БРАВО на Кристин и Коста от Смолян !
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                            Да благодарим и ние на Орга Тима и всички които са спомогнали за направата на това състезание . Всичко беше перфектно , органидацията както винаги на ниво, зоните мъжки , като цяло доста трудно но не и невъзможно състезание . Благодаря от целия отбор .

                            Коментар


                            • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                              като гледах в съботата състезанието видях че сте прекалили с зоните.бяхте ги направили многто сложни и потрошихте джипките на участниците!То бива развитие на траяла в бг ама вие се оляхте!
                              Имам и още една критика: защо хора които участват в изграждане на трасета(зони) след това участват в състезанието и се качват на стълбата???Нали сте организатори бе? Ама гледам не сте само вие така!И миналата година на разград наблюдавах същото!Извода е че нямате никакъво уважение към състезателите които идват да уважат вас!

                              Коментар


                              • От: Лясковец 4х4 Екстрийм 2015

                                Първоначално публикуван от николос Преглед на мнение
                                като гледах в съботата състезанието видях че сте прекалили с зоните.бяхте ги направили многто сложни и потрошихте джипките на участниците!То бива развитие на траяла в бг ама вие се оляхте!
                                Имам и още една критика: защо хора които участват в изграждане на трасета(зони) след това участват в състезанието и се качват на стълбата???Нали сте организатори бе? Ама гледам не сте само вие така!И миналата година на разград наблюдавах същото!Извода е че нямате никакъво уважение към състезателите които идват да уважат вас!
                                МОМКО ВЗЕМАИ СИ ХАПЧЕТАТА ПРЕДИ ДА ПИШЕШ
                                ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                                0879 86 85 87
                                ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X