Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не мога да реша! Моля за съвет .....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

    Аз преди да взема Ленд Лорда пробвах 4 ръчки и като се качих на автомата и ...... Вече 4 години, че и леката кола стана автомат. Все пак да не забравяме, че автомата на двойката e ZF...
    Land Lord Discovery II TD5 + Garmin Oregon 450 + Norica Marvik Gold + Sprint Apolon + Liverpool fan.
    LZ2РSD

    Коментар


    • #17
      От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

      Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
      Най-младата единичка,която успееш да намериш ще е на 17,5 години...
      И преди да я "качи" ще трябва да изчака около половин година. Да влезе в пълнолетие.

      Лично за мен, като малко грамотен технически, единицата позволява повече неграмотно отношение и е податлива на интервенции и ремонти от сульо и пульо (аз). Проста е като жигули, проходима като заз, евтина на части като трабант, комфортът е в пъти повече от на волга, а гние като... хм, затруднявам се. Като прибавим и приличният за този тонаж разход на гориво - ми добра си е. От всякъде!

      Коментар


      • #18
        От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

        Първоначално публикуван от shaterhand Преглед на мнение
        Аз преди да взема Ленд Лорда пробвах 4 ръчки и като се качих на автомата и ...... Вече 4 години, че и леката кола стана автомат. Все пак да не забравяме, че автомата на двойката e ZF...
        На "единичката" също е ZF, на практика същата кутия, но с механичен мозък.

        Коментар


        • #19
          От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

          Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
          И преди да я "качи" ще трябва да изчака около половин година. Да влезе в пълнолетие.

          Лично за мен, като малко грамотен технически, единицата позволява повече неграмотно отношение и е податлива на интервенции и ремонти от сульо и пульо (аз). Проста е като жигули, проходима като заз, евтина на части като трабант, комфортът е в пъти повече от на волга, а гние като... хм, затруднявам се. Като прибавим и приличният за този тонаж разход на гориво - ми добра си е. От всякъде!
          То и на Ферозата и викат Короза ма ето .. на 21 години единственото гнило нещо беше резервоара, ма го смених с нов, а шасито е наред. Може би късмет, че съм попаднал на запазен екземпляр, но това в случая е без значение. Въпросът ми в тази тема е Дискавъри 1 или 2?! Та .. ще помоля да се придържаме към темата! Останалото е мое решение. Благодаря!
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • #20
            От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

            Карал съм Диско-1 (на познат) и 3 коли Диско-2 - наши. Общото между двата модела е само емблемата.
            Ако си избрал Ленд Ровър, Д-1 е по-подходящо за лек до среден офроуд, а Д-2 - за дълги преходи, експедиционна кола е. Твърде тежки, но здрави коли. Комфортната скорост е до 140 км/ч.
            Имат старчески проблеми - Д-1 вече са в категорията "ретро", а най-младите Д-2 са на 11 години.
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #21
              От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

              Андро, стига си гледал само темата ами си кажи и твоето мнение!
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • #22
                От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

                Трудно ще намериш читаво Д1. Аз съм имал читаво Д1, мисля беше 97 г., на истински към 200 хил. км., бих казал много читаво за Д1 и въпреки това пода в багажника беше гнил, други слаби места пак бяга тръгнали да гният, слаби места имаше и в интериора - традиционно слаби места за модела.
                Виж, ако можеш да преглътнеш такива забележки, нямаш проблеми с Д1 и пазара.

                Коментар


                • #23
                  От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

                  Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                  Трудно ще намериш читаво Д1. Аз съм имал читаво Д1, мисля беше 97 г., на истински към 200 хил. км., бих казал много читаво за Д1 и въпреки това пода в багажника беше гнил, други слаби места пак бяга тръгнали да гният, слаби места имаше и в интериора - традиционно слаби места за модела.
                  Виж, ако можеш да преглътнеш такива забележки, нямаш проблеми с Д1 и пазара.
                  Благодаря ти!
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • #24
                    От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

                    Неизгнил Д-1 можеш да намериш в Италия. На юг от Тоскана почти не вали сняг и не солят пътищата. Ползват ги като конски каруци в големите чифлици и са с очудващо малък пробег. Проблем е как са стопанисвани ...
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #25
                      От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

                      Още в мнение 3 съм дал един линк към читаво Диско, дошло май точно от Италия ,с доказан произход и състояние. Че може да се види и тества спокойно.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #26
                        От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

                        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                        Трудно ще намериш читаво Д1. Аз съм имал читаво Д1, мисля беше 97 г., на истински към 200 хил. км., бих казал много читаво за Д1 и въпреки това пода в багажника беше гнил, други слаби места пак бяга тръгнали да гният, слаби места имаше и в интериора - традиционно слаби места за модела.
                        Виж, ако можеш да преглътнеш такива забележки, нямаш проблеми с Д1 и пазара.
                        Андро, искам да ти благодаря за тези думи (не сме се наговаряли, не си и виждал този, който продавам).
                        Специално разкачих лайсната на задната врата за да надникнем отдолу (отвън няма никакви признаци) - имаше започнали на две места по около 5 сантима лека ръждичка. Сега новият собственик ще може да си я обработи преди да започне да пълзи!
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

                          И така Вече нямам нужда от съвет, защото избрах и купих своя джип. Невероятно запазен и в отлично състояние. На PinMaster благодаря от сърце, а на всички други на които им предстои да си купят джип им пожелавам продавач като него!
                          Георги Танев (0+)
                          Land Rover Discovery 1 300 TDi
                          Land Rover Club Bulgaria
                          0887 930 238, 0878 797 768

                          Коментар


                          • #28
                            От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

                            Наистина не я познавам машината, но Наско разбира от ЛР/РР и щом казва, значи със сигурност машината е много читава.
                            Честито и ако има нужда от помощ съм насреща!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

                              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                              Наистина не я познавам машината, но Наско разбира от ЛР/РР и щом казва, значи със сигурност машината е много читава.
                              Честито и ако има нужда от помощ съм насреща!
                              Благодаря! И за двете.
                              Георги Танев (0+)
                              Land Rover Discovery 1 300 TDi
                              Land Rover Club Bulgaria
                              0887 930 238, 0878 797 768

                              Коментар


                              • #30
                                От: Не мога да реша! Моля за съвет .....

                                Честито, и двамата да почерпите!
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X