Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

    Защо не използва щатното "двойно" гърло на 80тката, липса на време?

    Коментар


    • #92
      От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Защо не използва щатното "двойно" гърло на 80тката, липса на време?
      Причините са три: 1) ужасно неудобно е. Мислено е да запази оригиналния крик на мястото си. А той на мен ми е абсолютно ненужен. 2) Ужасно скъпо е. Около 300 долара излиза, а втора ръка е почти невъзможно да се вземе. Не бих инвестирал време да търся. 3) Ужасно е!
      Последно редактирано от goshko-loshko; 18-09-15, 17:38.

      Коментар


      • #93
        От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

        Гърлото е няма 200лв., а цялата система нова е малко над хиляда. За мен това не е скъпо на фона на всичко останало, което се прави по подобен автомобил. Но всеки има право на неправилен вкус. ;-)

        Коментар


        • #94
          От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          .... Но всеки има право на неправилен вкус. ;-)
          Дори и ти! Ти на колко експедиции си бил? И най-вече колко от нещата с правилен вкус за ти били УДОБНИ по време на експедиция, а не да цъкат по кафетата колко "правилно " ти е накичена колата... Не ми отговаряй!

          Коментар


          • #95
            От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

            Давай го по-леко. За неправилния вкус говорех за себе си.
            Успех с подготовката.

            Коментар


            • #96
              От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

              Евалата пичове, чак сега ви видях темата . Няма такава подготовка като вашата. Успех ви желая и много готини преживявания.
              П.С. И да споделите после с подробности

              Коментар


              • #97
                От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

                Може и да си останем тук като гледам как се развива ситуацията по границите Сърбия-Хърватска...Словения...Унгария

                Коментар


                • #98
                  От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

                  Абе вие с тия джипки може и през гората да минете, хем тест хем и някоя пара може да припечелите покрай теста .

                  Коментар


                  • #99
                    От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

                    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                    Може и да си останем тук като гледам как се развива ситуацията по границите Сърбия-Хърватска...Словения...Унгария
                    Ти мани майтапа, ама аз след празниците наистина мисля да отида до хърватското посолство и да "пия вода от извора".
                    Вариант 2: Македония, Албания, Черна Гора, Босна и Херцеговина, Хърватска, Словения, Италия...
                    Вариант 3: Гърция, ферибот, Италия...
                    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 19-09-15, 06:43.

                    Коментар


                    • От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

                      Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                      Може и да си останем тук като гледам как се развива ситуацията по границите Сърбия-Хърватска...Словения...Унгария
                      Оня ден от Унгария се върна човек. Няма проблем с минаването. По-точно има малък - затворен е главния път на магистралата, но на 10-15 км. има друг който работи от 7 до 19 часа, а извън тези часове отклонението е малко по голямо, но също няма проблем. Ако ви трябват подробности пиши.
                      П.С. Повече е проблемно минаването Унгария-Австрия и Австрия -Германия. Не нещо, ама има опашки понякога.
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Вариант 3: Гърция, ферибот, Италия...
                        Игуменица-Анкона ферито е около 200 евро за двамата с джипа, 18 часа си дремеш горе на последната палуба на пейчица, времето е топло..

                        А да питам, може да сте го споменали по-горе в текста ама не видях- хладилниче и фризерче стъкмили ли сте някъде изодзаде в джипа..,че ракийца при 50 градуса ще е тегаво без тия екстри
                        0899 шест5313нула
                        За всекиго по нещо

                        Коментар


                        • От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          Игуменица-Анкона ферито е около 200 евро за двамата с джипа, 18 часа си дремеш горе на последната палуба на пейчица, времето е топло..
                          Тази отсечка съм я пътувал през 2005. Не е лоша, но полудявам на ферибот повече от час-два. Е, ако се наложи....

                          Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                          А да питам, може да сте го споменали по-горе в текста ама не видях- хладилниче и фризерче стъкмили ли сте някъде изодзаде в джипа..,че ракийца при 50 градуса ще е тегаво без тия екстри
                          Да, имаме - Енгел.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

                            Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                            Тази отсечка съм я пътувал през 2005. Не е лоша, но полудявам на ферибот повече от час-два. Е, ако се наложи....




                            Да, имаме - Енгел.
                            Прав си за Ферито, и на мен ми е тегаво..обикалям като луд целия кораб 2-3 пъти и после полудявам, няма какво да се прави освен да се накърка човек и да задреме , за да мине времето..

                            А за хладилника браво...сипете на чуждоземците от групата по една капачка нашенска препеченица, да видиш как ще обикалят после като лисица покрай кокошарник около вас
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

                              Този енгел само на ток ли е? Каква му е консумацията, ако може да попитам?

                              Коментар


                              • От: Мароко 2015,а може и Западна Сахара и Мавритания

                                В четвъртък-петък познати пътуваха към Мюнхен от Връшка Чука през Хърватска....
                                Нямали са проблеми, само дето на десеттина километра от границата имало полицаи през 10м и всичко било яко осветено... Но емигранти не са видели по магистралите...
                                Полиция ги е спирала на няколко пъти без видима причина само за проверка на документи и автомобила (явно са ги притеснявали чуждите номера)...
                                Лошото е, че ситуацията е много нестабилна и се изменя с часове - днес може да е ОК, а утре (или след няколко часа) да е невъзможно преминаването...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X