Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата Toyota hilux

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новата Toyota hilux

    Някоя знае ли кога излиза новата Toyota Hilux ?

  • #2
    От: Новата Toyota hilux

    Да.
    Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
    BMW F650CS
    Радо о885 5о 59 5о

    Коментар


    • #3
      От: Новата Toyota hilux

      И пак нямат бензинов мотор - губят от това!
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • #4
        От: Новата Toyota hilux

        Ако знаете кажете и на мен , де !
        Невярвам да нямат бензинов двигател , просто за Европа може и да няма такъв ( глобална политика )

        Коментар


        • #5
          От: Новата Toyota hilux

          Има с бензинов-2,7 164 к.с.-според руснаците. http://ex-roadmedia.ru/news/990-fotosessiya

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:191.8 КБ
ID:5657606

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:206.0 КБ
ID:5657607

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:57.5 КБ
ID:5657608
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • #6
            От: Новата Toyota hilux

            Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
            И пак нямат бензинов мотор - губят от това!
            Скрития коз се показа - 4,0л V6 280к.с.
            мисля, да зема а се замисля...

            Коментар


            • #7
              От: Новата Toyota hilux

              Аз пък дочух,че Тойота няма да предлага вече дизелов ДВГ за Европа,което значи,че пак ще караме по- добрите бензинови мотори.

              Коментар


              • #8
                От: Новата Toyota hilux

                Първоначално публикуван от caravel Преглед на мнение
                Аз пък дочух,че Тойота няма да предлага вече дизелов ДВГ за Европа,което значи,че пак ще караме по- добрите бензинови мотори.
                Едва ли ,ще загуби прекалено много ако го направи.Поне в Гръцко на 5000 пикапа дизел се пада един бензин.
                Grand Vitra ddis 2008
                SEAT Althea XL tsi 2010
                Mitsubishi Canter

                Коментар


                • #9
                  От: Новата Toyota hilux

                  С влизането от септември на сертификата Евро 6,доста фирми ще обърнат гръб на "хубавата" ни Европа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Новата Toyota hilux

                    Ще останат само Европейските производители.Нормално,пазят си лЕба.
                    Погледнете и в козметичната промишленост.Една немска верига и една немска марка козметика,има няма година са на постоянни промоции и намалени цени.
                    Варум?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Новата Toyota hilux

                      Аналитичните гении по-горе - може ли да се въздържате от дивотии

                      Тойота Европа е отделна (европейска) компания. Има си развойна дейност специфично за Европа. Ей сега ще стане - да си тръгне Тойота разплакана от Европа, да си остави деветте завода, да изрита 80000 човека на улицата, щото няма да се справи с Евро 6.

                      А другите дето са инженерно по-добри от нея - форд и пежо например - ще си продължат карето белот, защото те евро 6 са го надцакали преди години
                      Издъних се на Тюринг теста

                      Коментар


                      • #12
                        От: Новата Toyota hilux

                        Бе да ви имам кошмарите - 'що не ми пуснат Тойота пикап или Джип тук с дизел пьк да видим дали ще карам бензин.Да ама не,при вас там имат едно Евро 6 да измислят и тия ако не го могат то кой.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #13
                          От: Новата Toyota hilux

                          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                          Аналитичните гении по-горе - може ли да се въздържате от дивотии

                          Двигателната гама на новата Toyota Hilux ще включва:

                          - 2.4-литров турбодизелов агрегат със 160 к.с. и 400 Нм въртящ момент
                          - 2.8-литров турбодизел със 177 к.с. и 450 Нм
                          - 2.7-литров атмосферен бензинов двигател със 164 к.с.

                          - 4.0-литров 6-цилиндров бензинов двигател с 278 к.с.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Новата Toyota hilux

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            ...Да ама не,при вас там имат едно Евро 6 да измислят и тия ако не го могат то кой.
                            То това евро 6 между другото май пак е по-добродушно от съществуващите щатски норми... Май имаше някаква тъничка графа за сярата и/или за частиците в щатските изисквания за автомобилни дизели дето обръщаха всичко с хастара навън...

                            Нещо от рода на "Кандидата трябва да е способен да вдигне 10 килограма, да извърви два километра за по-малко от 30 минути, да преплува десет метра за по-малко от минута, да пробяга двеста метра за по-малко от минута и сто метра за под 10 секунди"
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #15
                              От: Новата Toyota hilux

                              Аз лично скоро коментирах със служители на Toyota и те също ми споменаха че тази марка преминава 100% на бензини и хибриди ,но дали ще е от 2017 или по късно още не е решено .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X