Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ - КЕМПЕР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: УАЗ - КЕМПЕР

    За отказване няма и дума, проблема е със свободното време. Искаше ми се да не слагам шперплат на пода, но може и да сте прави. Като я изкърпиме ще си покаже.
    За изолацията мисля да сложа микропореста гума /различни производители, динамата май е скъпичък/ и вата на стините и тавана.
    За мебелите, от това което четох се спрях на тополов шперплат.
    И така лека полека я дуйстваме.
    SUBARU FORESTER 2.0XT '03
    УАЗ

    Коментар


    • #17
      От: УАЗ - КЕМПЕР

      Колега, щом за отказване не може и дума да става значи си твърд член на клуб "Сръчни ръце", за което ти желая успех и много търпение.Относно конструкцията на пода според мен е хубаво да огъниш профили като оригиналните,но да ги поставиш на обратно.Понеже ще се кара през кал, вода и сняг, профилът е нужно да е отворен за да се самопочиства.Не трябва да има джобове където водата да се задържа.Затова не смятам че съвета на колегата за дублиране на две профилни тръби заварени една за друга не е много удачен.Водата която влезе помежду им ще им разкаже играта ускорено.Колкото до пода ако го правиш от черна ламарина е желателно да е огъната/гофрирана/.Първо -става здраво и второ-намалява шума от вибрираща ламарина.И не жали грундовете.Преди 5-6 години "реставрирах" една такава Васка.Това е мое мнение.Успех.

      Коментар


      • #18
        От: УАЗ - КЕМПЕР

        И аз смятам че идеята за сдвояване на профили по този начин е неудачна. Тя в строителството е почти забранена, апък какву остава за автомобил. Ако искаш да избегнеш дебелият шперплат, и да наподобиш фабричното оребряване, защо не помислиш за оребряване на сегашната тенекия от горната и страна т.е. тази която ще е в джипа със някакви винкелчета с малка страна, примерно 15х15 или 20х20. Успех.
        Кольо Динев

        Коментар


        • #19
          От: УАЗ - КЕМПЕР

          Колега има ли развитие, или проекта е замразен?
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X