Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спокойни и красиви места в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спокойни и красиви места в София

    Приемам идеи за спокойни и красиви места в близост до центъра. Парковете ги знам, но там в почивните дни е лудница, а ще снимам точно тогава.
    Александър

  • #2
    От: Спокойни и красиви места в София

    Доста претенциозно звучи...

    Коментар


    • #3
      От: Спокойни и красиви места в София

      Спокойно място в София през почивните дни има само в часовете м-ду 03 и 04ч.....През останалото време е загубена кауза за центъра.

      Коментар


      • #4
        От: Спокойни и красиви места в София

        То като нищо тъкмо тогава може да е. Та така - нещо интересно ако се сещаате, освен известноте паркове. Някой скоро ходил ли е в градината на семинарията и как е там?
        Александър

        Коментар


        • #5
          От: Спокойни и красиви места в София

          Идеална е, но е затворена през нощта! Но пък може да е спокойно място през деня.Не казвай на портала, че ще снимаш.

          Коментар


          • #6
            От: Спокойни и красиви места в София

            Не ми трябва през нощта. Аз си мислех, че говориш за 3-4 следобяд и се чудя - не съм забелязал да е по-спокойно тогава, но... Ще се завъртя утре там да видя как е положението.
            Александър

            Коментар


            • #7
              От: Спокойни и красиви места в София

              Винаги се сещам за едно уникално тихо място останало леко в страни от "мейнстриима" . Пресичаш на пешеходната срещу хотел България - по стъпалата нагоре- качваш се на възвишението по средата на алеята....... Нарочно не го описвам съвсем точно да не се напълни съвсем .
              висете отпуснато

              Коментар


              • #8
                От: Спокойни и красиви места в София

                Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                Винаги се сещам за едно уникално тихо място останало леко в страни от "мейнстриима" . Пресичаш на пешеходната срещу хотел България - по стъпалата нагоре- качваш се на възвишението по средата на алеята....... Нарочно не го описвам съвсем точно да не се напълни съвсем .
                Там има два величествени миризливника на Еко Той

                Коментар


                • #9
                  От: Спокойни и красиви места в София

                  Абе вярно съм забелязъл - където има красиво и тихо място винаги е обърнато на тоалетна...
                  Александър

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спокойни и красиви места в София

                    Ботаническата градина в Бояна. Взимат 10 лева за снимащите, но щракаш на воля цветенца в 4 огромни оранжерии. За снимки в нощна спокойна София виж тук, 2-то мнение и си говори с автора - http://adv-bulgaria.com/forum/втори-...-ed-al-limited
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спокойни и красиви места в София

                      За портрети иде реч, интересно е и във Врана как е положението - никога не съм ходил там. И в ботаническата в Бояна също. Някой има ли снимки от тези две места? Друго място, за което се сетих е парк Резиденция Лозенец, но не знам дали е със свободен достъп там...
                      Александър

                      Коментар


                      • #12
                        От: Спокойни и красиви места в София

                        Резиденцията не е свободно достъпна.
                        Врана е добре - огромно, платен достъп.
                        Ботаническата срещу паметника Левски я бива също, не знам искат ли пари за снимките.
                        slivizasmet.blogspot.bg

                        Коментар


                        • #13
                          От: Спокойни и красиви места в София

                          Ботаническата градина в центъра до паметника Левски става за снимки, (дколкото знам) но е платена (май 30 или 50 лева)...


                          Ботаническата градина в Бояна е отлично място за снимане на цветя, но неудобно за портрети категорично... Вътре в оранжериите е тясно и неудобно... Иначе за цветя нещата изглеждат така (в раздела цветя)

                          smc PENTAX-D FA MACRO 100mm F2.8 WR




                          В градските паркове няма да стане, ще ти досаждат прекалено много. Като видят фотосесия, само дето на главата няма да ти се качат...

                          Препоръчвам има страхотни места южните квартали... и се стига с кола и досадниците почти ги няма освен ако не е събота или неделя...

                          Примерно виж

                          Pentax 645z


                          и тук Телеобектив SMC Pentax DA* 300mm f/4 ED [IF] SDM - накрая...


                          Ако те заинтересува пиши на ЛС...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • #14
                            От: Спокойни и красиви места в София

                            Интересна идея за намаляване на шума от матрицата - замразяване във фризера...
                            Александър

                            Коментар


                            • #15
                              От: Спокойни и красиви места в София

                              :-) Това е вторичен търсен ефект...
                              VPetrov.photography

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X