Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за съдействие - УАЗ/Текезесарка за района на Кърджали - Перперикон!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Молба за съдействие - УАЗ/Текезесарка за района на Кърджали - Перперикон!

    Здравейте колеги,

    Имам едно неспецифично търсене, но не се сещам към кой друг да се обърна.
    За снимки на телевизионно предаване за района на Перперикон имам нужда от стар джип, най-добре УАЗ, без значение от модела, за 29.04.2015г. - от 15:00 до 19:30 - 20:00 ч. пред музея в Кърджали. Идеята е да снимаме качване/слизане от джипката и малко в движение посока Перперикон. Важно условие е да е с Гражданска отговорност...
    За повече информация о 8 8 8 494 298.

    Ще съм благодарен на всякаква информация...
    Per aspera ad astra.

  • #2
    От: Молба за съдействие - УАЗ/Текезесарка за района на Кърджали - Перперикон!

    Давам ви Ужаската ама сами ще си я карате до Кърджали и обратно. Ама не е автентична - има булбар и лебедка. Има ГО, преглед, винетка и всичко необходимо.

    Ама няма начин да не намерите и от по-близо.

    Коментар


    • #3
      От: Молба за съдействие - УАЗ/Текезесарка за района на Кърджали - Перперикон!

      Няма, ама за момента сме на този вариант да не я намерим . Питах и Кинекса и Весо от Кърджали, ама....
      Per aspera ad astra.

      Коментар


      • #4
        От: Молба за съдействие - УАЗ/Текезесарка за района на Кърджали - Перперикон!

        От София до Кърджали по спомени са някъде 270 километра в едната посока и още толкова в другата . Имате ли си на идея как се пътуват толкова километри с УАЗ ?
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Молба за съдействие - УАЗ/Текезесарка за района на Кърджали - Перперикон!

          Айде да не е от Кърджали ама поне от Пловдив да намерите, ...

          Аз при достатъчно предложено ядене и пиене щях да ви го докарам ама него ден съм и на лекар, и на работа.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X