Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

    Най-интересно става, когато не се разрешават помощни средства. Надявам се и при нас скоро да стане така
    Samurai Gemax

    Коментар


    • #47
      От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

      При нас отдавна има зони без помощни средства и зони с поредно преминаване на вратите, ама нещо състезателите не се кефят
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • #48
        От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

        Лично според мен поредността на преминаване на вратите не е проблем, стига да са така разположени, че да се преминават.
        При мен след два дни ще е така. Просто идеята на този тип каране е да се накарат екипажите да минат задължително "оттам", а не да заобиколят по-трудното, и хоп-100 точки от финал. Един вид-каране по задължително трасе, без да е оградено с лента.

        А забраната за помощни средства според мен е лошо. Част от подготовката на една машина за офроуд е оборудването с лебедки, джакове, и т.н. За чий ги вземаме тези неща, след като ни се забранява да ги ползваме.
        Лично на мен когато имаше зона тип "Евротраял" ми беше гадно да я карам.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #49
          От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

          Ееехх, поне поредното преминаване може да се случи някога. . .
          Samurai Gemax

          Коментар


          • #50
            От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

            При мен след два дни. Идваш ли?
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #51
              От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

              Много може да се спори кое е по-добре. За мен лично зони без помощни средста и с движение са много по-интересни от седене на едно място и хрърляне на котви, лебедки, слагане на пътеки, носене на джип.

              Пък и когато има движение си проличава майсторството на шофьора, а не на навигатора. Гледам различните състезания и така си мисля.

              Коментар


              • #52
                От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

                Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                Ееехх, поне поредното преминаване може да се случи някога. . .

                Поредно преминаване имаше до миналата година...

                Коментар


                • #53
                  От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

                  Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                  Много може да се спори кое е по-добре. За мен лично зони без помощни средста и с движение са много по-интересни от седене на едно място и хрърляне на котви, лебедки, слагане на пътеки, носене на джип.

                  Пък и когато има движение си проличава майсторството на шофьора, а не на навигатора. Гледам различните състезания и така си мисля.
                  Догодина да го пробваме пак.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

                    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                    Догодина да го пробваме пак.
                    Аз не съм съгласен.Ама поне ще ви погледам.Евротраял България успех
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • #55
                      От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

                      Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                      Аз не съм съгласен.Ама поне ще ви погледам.Евротраял България успех
                      Ти беше в Словакия и видя на живо всичко това за което говорим !
                      Аз си мисля,че ако караме в България по трасе което е подобно на тези,които правят за евротраял,ти лично ще си по-добре в класирането !!!!
                      Нали пробва в една от зоните тогава в Словакия да караш ?
                      И ако не ме подвежда паметта,се справи без грешка?
                      Доста е изчистено и мислено състезание от към излишни,утежняващи ситуации.И трасетата и правилник и машините им,прости и лесно приложими,а най-важното е че карат и от каране го докарват а не от помощни средства.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

                        Че карат няма спор,имаме много да учим .Обаче и машините са им в пъти по -подготвени.
                        Машините от скрапа/като повечето ни / са обречени на ранно чупене и приключване на състезанието без помощни средства.
                        Така ,че това ще лансира най-подготвените машини .
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • #57
                          От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

                          Моето мнение е, че и сега сме си добре като правила. Като направим трасетата проходими - махнем задължителните пътеки , лебедки и джакове при мисленето на зоните всички ще са доволни. Който е по-неподготвен ще ползва и ще го наказват и така.

                          Докато се проектират зони с цел да се прецакват състезателите и да се говори после това беше най-тежкият траял правен в България състезателите ще намаляват и ще го затрием това нещо.

                          Когато почнат да говорвт това беше най-доброто състезание тогава ще вървим напред.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

                            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                            Моето мнение е, че и сега сме си добре като правила. Като направим трасетата проходими - махнем задължителните пътеки , лебедки и джакове при мисленето на зоните всички ще са доволни. Който е по-неподготвен ще ползва и ще го наказват и така.

                            Докато се проектират зони с цел да се прецакват състезателите и да се говори после това беше най-тежкият траял правен в България състезателите ще намаляват и ще го затрием това нещо.

                            Когато почнат да говорвт това беше най-доброто състезание тогава ще вървим напред.
                            Здравейте макар да бъда нов в следващия сезон но с наблюденията ми от минали сезони съм напълно съгласен със Стоян Францов,и са за по достъпни зони за повече и по доволни състезатели.Всеки би се съгласил с мен че когато един нов състезател премине един траял с възможно по малко счупвания той се нахъсва все повече,да има и момента "който го е страх от мечки не ходи в гората" ама все пак това е хоби и всеки скача според тоягата но всички искаме да си правим кефа и да се забавляваме!А за Евро траяла мисля че и вие наще организатори се справяте чудесно[emoji481] !И щадете труда и средствата на хората с това хоби все пак трудни финансови времена са!Не искам да засегна никой!Поздрави
                            Христо Георгиев-0889022988
                            Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                            Коментар


                            • #59
                              От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

                              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение

                              Докато се проектират зони с цел да се прецакват състезателите и да се говори после това беше най-тежкият траял правен в България състезателите ще намаляват и ще го затрием това нещо.

                              Когато почнат да говорвт това беше най-доброто състезание тогава ще вървим напред.
                              Къде са замислени зоните с цел да бъдат ПРЕЦАКАНИ състезателите? Кажи ми едно състезание?

                              Коментар


                              • #60
                                От: Евротраял Сан Марино 2015 и нашето участие

                                На състезанието в Лясковец, нашия екипаж премина всички врати, без една, без помощни средства (пътеки, лебедки, крик). Само на една врата ползвахме пътечка, но пък нея Дани от Чипровци я взе чисто. Така че е могло всички врати да се взема без помощни средства.
                                888131021

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X