Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честито! Вече и аз съм Grand-оман!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Честито! Вече и аз съм Grand-оман!!!

    Колеги, дойде и моя ред да се похваля. Вече си имате нов собственик на Jeep WJ във форума. А иначе нито аз съм нов за форума (щото откакто ме е треснала Grand-оманията го чета редовно и с интерес), нито пък JEEP-a е нов за форума(купих го от колега от форума).

    Огромно благодаря на всички отзовали се на темите ми за съвет за покупка, за помощ и сервиз, на колегите, които ми предложиха техните WJ за продажба. Благодаря и на колегата Vesselin, който, въпреки че му отказах да купя неговия, продължи доблестно и по мъжки като пич да дава коректни съвети в темите ми. Братле, нищо лично, просто си намерих моя джип, на моята цена.

    Благодаря на Еди Рангелов, който по регистрационен номер ми провери какво е ремонтирано при тях и ми даде подробна информация по телефона.

    ДЪЛБОК ПОКЛОН пред Дядо Владо!!! Думи нямам да опиша какво изпитвам към този човек отдаден на форума, на любовта към джиповете и т.н., и т.н. Естествено, че колата мина и през неговата благословия. Е, ако не сте чували от Дядо Владо добра дума за 3,1D, то аз я чух)) Цитирам: "Нищо лошо не мога да кажа против тази кола, в този момент и в това и състояние". Е, чух че някои неща щели да умрат рано или късно, чух че някои били мъртвородени, но ние си го познаваме Дядо Владо.
    Другото, което разбрах от него и ми е странно, че за пръв път трябва да се радвам на нещо, което е в женски род и не духа (имам предвид колата). Дядо Владо вика, че всички 3,1D духали..., егати моята не духа и това било добре. Явно не разбирам от коли)))
    За "тестовото полигонче" на Дядо Владо отделна тема мога да напиша. Не мога да опиша как се почуствахме (аз и продавача), и двамата пълни лаици и никога не виждали оффроуд. Като каза деди "дай сега пълен десен и с газ нагоре" и ние и двамата "ама оттука ли? та то няма път?")))))))
    Дядо Владо, железен пич си!

    Няма да развалям хубавата тема с оплаквания за неработещо парно в зоната на водача, с питания за клапи и т.н., ще си прочета всичко изписано, ще питам ако трябва, но не му е тук мястото.

    Наздраве на всички!

    Поствам и някоя снимчица....дано се видят, че в този форум ми е за сефте да качвам снимки.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

  • #2
    От: Честито! Вече и аз съм Grand-оман!!!

    Хайде честито със здраве и безаварийно да си бръмчиш , и да се виждаме само на кафе или бира и др.
    Еди Рангелов : 0885 088 444
    Няма незаменими има незабравими хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: Честито! Вече и аз съм Grand-оман!!!

      Със здраве да си го караш, колега и милиони безаварийни . Много е хубав, само да те радва
      От бебета сме тренирани да знаем, че щастието идва или от гърди, или от шишета!
      Jeep Grand Cherokee Limited 3.0 CRD

      Коментар


      • #4
        От: Честито! Вече и аз съм Grand-оман!!!

        Честито и от мен !
        Mitsubishi Pajero 3.2 DID --> VW Golf IV 1.9TDi

        Коментар


        • #5
          От: Честито! Вече и аз съм Grand-оман!!!

          С здраве да си го караш.

          Коментар


          • #6
            От: Честито! Вече и аз съм Grand-оман!!!

            Здравейте, моля препоръчайте ми сервиз за проверка/оглед на Grand Cherokee във Велико Търново?
            Трябва ми мнение на човек, който разбира от този модел автомобили и няма да е пристрастен нито към продавач, нито към купувач.

            Важно е, моля ви съдействайте!
            Благодаря!

            Коментар


            • #7
              От: Честито! Вече и аз съм Grand-оман!!!

              Първоначално публикуван от mitsu963 Преглед на мнение
              Здравейте, моля препоръчайте ми сервиз за проверка/оглед на Grand Cherokee във Велико Търново?
              Трябва ми мнение на човек, който разбира от този модел автомобили и няма да е пристрастен нито към продавач, нито към купувач.

              Важно е, моля ви съдействайте!
              Благодаря!

              Не е нужно на много места да пишеш, в другата тема съм ти отговорил, ако още те интересува ти давам контактите на колега от форума.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                От: Честито! Вече и аз съм Grand-оман!!!

                Браво,честито, но много голям разход дават дизелите... Особено 3.1 ТД. 15 градско/ 9.7 извън...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X