Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За лова,дивите прасета и големите п..шки

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За лова,дивите прасета и големите п..шки

    Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
    А относно преследване на дивеч точно през деня ми трябва защото идея нямаш ранен глиган колко пробягва...може и 2 км да мине и ако е в царевичак или тръни ела ти го догони и намери
    Аз пък не мога да ви разбера ловцитеВсеки нарамил пушка и се има за голяма работа,това че стреляш по животните и ги убиваш те прави по голям мъж от мен може би или от другите които не са ловджий-така лиКогато дойде времето да няма животни по какво ще се стреля ми е много чудно тогава.Или лова е нещо като престиж,като тези дето си отглеждат питбули защото било модерно да има някой такъв помияр-какво му е модерното един господ знае(може и той да не знае)

  • #2
    До: АТВ за лов

    Е хубаво де не всички сме фенове на Бриджит Бардо и лова е мъжко занимание запомни го ! От време оно го има и ще го има и занапред, без значение дали го харесвате или не ?

    какъв опит правите : да ме откажете от лова ли ? ами че вие ако влезете в ловен форум трябва да се свестявате с амоняк от написаното там ???

    200 000 Български ловци има повече от цялата Българска армия сме
    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

    Коментар


    • #3
      До: АТВ за лов

      Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
      Е хубаво де не всички сме фенове на Бриджит Бардо и лова е мъжко занимание запомни го ! От време оно го има и ще го има и занапред, без значение дали го харесвате или не ?

      какъв опит правите : да ме откажете от лова ли ?ами че вие ако влезете в ловен форум трябва да се свестявате с амоняк от написаното там ???

      200 000 Български ловци има повече от цялата Българска армия сме
      И аз не съм фен на Бриджит Бардо,ама според мене ловът не е толкова мъжко занимание,ами е малко комплексарско и за "престиж"-нещо като израстване в очите на слепите.Недей обаче да си сигурен че ще го има и занапред много ловаТия бракониерски историй дето се ширят у нас ще им се сложи ред и на тях рано или късно.Никой не прави опит да те откаже от ловът.Просто много хора са против лова и аз съм един от тези многото.Ти сигурно ще кажеш че много са "за" ловът-ама не е така-само ловджийте си мислят така и се самоуспокояват200 000 Български ловциКолко велико го каза самоИскаш да кажеш около 180 000 бракониери ако не и повече.А колкото до амоняка за свестяването-не бъди толкова сигуренТо едно е да се показват "велики снимки" как някой е убил животно дето е 5 кила с козината,а друго е реалноста.Колкото до ловният форум от който си постнал снимките-мисля че не е желателно да даваш подобни линк-ове в този форум
      Повече казваш сте от армията по бройка-това говори колко е извратено съзнанието на хората,не говори нищо добро за съжаление.

      Коментар


      • #4
        До: АТВ за лов

        А ти във форум на бабоеби влизал ли си.Пак ти казвам дреме ми на Акраповича за животните и без това в българия няма интересен дивеч ако няма въобще още по добре.А иначе вседехода става и сено през зимата на хранилката да им занесеш.Или болно животинче да транспортираш абе става за много неща.И не си мисли че само ти си убивал дивеч и ние горкичките сме с меки сърчица и ни е кофти На човек в живота понякога му се налага да се сблъска с хиляди пъти по жестоки реалности да не дава господ.
        Иначе имам познат гледа един от най големите тигри на балканския полуостров.Ако има големи истински смели мъже да си взимат ловния нож и да заповядат ..........ъъъъ и големите гащи.

        Коментар


        • #5
          До: АТВ за лов

          Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
          да си взимат ловния нож и да заповядат ..........ъъъъ и големите гащи.

          Коментар


          • #6
            До: АТВ за лов

            Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
            Е от 200 000 все един маж с мъдят нож ще се намери.
            Иначе за господин жестокия ловец ще кажа че съм убивал по принуда малко по голямо прасе с празна алуминиева туба за да не се мъчи.Горе долу 10минути А още по кофти ми стана когато некви пияни идиоти бяха ударили едно магаре и горкото береше душа със строшени крака и разпран търбух. Та трябваше с чирак клещи да го давя за певеца около 20 мин.Да го стискаш с изморените ръце а то да те гледа право в очите с питащ поглед защо....... и да хвърля лиги върху теб бореики се отчаяно за глътка въздух. Това е доста по гадно отколкото със снаипера в тъмното от 100метра праааааааас.

            Коментар


            • #7
              До: АТВ за лов

              Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
              Е от 200 000 все еди маж с мъдят нож ще се намери.
              Иначе за господин жестокия ловец ще кажа че съм убивал по принуда малко по голямо прасе с празна алуминиева туба че да не се мъчи.Горе долу 10минути А още по кофти ми стана когато некви пияни идиоти бяха ударили едно магаре и горкото береше душа та трябваше с чирак клещи да го давя за певеца около 20 мин.Да го стискаш с изморените ръце а то да те гледа право в очите с питащ поглед защо....... и да хвърля лиги върху теб бореики се отчаяно за глътка въздух. Това е доста по гадно отколкото със снаипера в тъмното от 100метра праааааааас.
              Едва ли ще се намери някой от тия 200 000 войни
              Каквото и да говориме-ловците се имат за голямата работа,само те са виждали кръв и само те са с стоманените нерви.Ние които не сме ловци при вида на капка кръв припадамеДаааааааа,пиянските групички с полузаконните пушки са най коравите хора у нас,интересно като са толкова корави-защо не отидоха тези 200 000 човека-айде половината поне от тях в Ирак-да докажат че са корави,смели и т.н. Там ще им дадат истинско оръжие и истински ножАма то е едно да се говори колко са велики ловците,да се говоррят глупости за амоняк за свестяване,а друго е да се иде някъде където ще отвърнат на стрелбата.По лесно е да се стреля по животните защото те не могат да отвърнат на огъня

              Коментар


              • #8
                До: АТВ за лов

                Говорите си и се самонавивате...животни има и ше има и занапред...една бегла процедурка неречена "таксация" се извършва всеки сезон и няма данни за намаляването им. Именно поради увеличения им брои тая година парламента и премиера разрешиха с 3 дни по рано лова !!!

                Уфф забравих че е трябвало вас да питат преди това

                екодружинката...
                S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                Коментар


                • #9
                  До: АТВ за лов

                  Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                  Говорите си и се самонавивате...животни има и ше има и занапред...една бегла процедурка неречена "таксация" се извършва всеки сезон и няма данни за намаляването им. Именно поради увеличения им брои тая година парламента и премиера разрешиха с 3 дни по рано лова !!!

                  Уфф забравих че е трябвало вас да питат преди това

                  екодружинката...
                  Откъде черпиш данните за броиката на животните или как там му казвате"таксация"От ловният форум лиАко е оттам работата е ясна-няма да каже никой че е намалял броят на животните защото има много голяма вероятност да ви ръждясат пушките щом няма по какво да се пуца
                  Понеже виждам си запознат с статистиките за броя на животните-някаква статистика за това колко от "смелите мъже с пушките" отидоха да си докажат смелоста някъде като Ирак например няма ли никакви данни
                  Никой не е отишъл от "ловците"нали-въпреки че са смели и корави хора които не се плашат от кървища-като тези например по доло в снимката.А току виж някой от смелчаците се появил на някоя подобна фотография
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от TRAPERA; 17-10-07, 04:33.

                  Коментар


                  • #10
                    До: АТВ за лов

                    Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                    Говорите си и се самонавивате...животни има и ше има и занапред...една бегла процедурка неречена "таксация" се извършва всеки сезон и няма данни за намаляването им. Именно поради увеличения им брои тая година парламента и премиера разрешиха с 3 дни по рано лова !!!

                    Уфф забравих че е трябвало вас да питат преди това

                    екодружинката...
                    Та те тия плужеци и пиявици за народа не ги е еня грам та за дивеча ли.Нали трябва три дни по рано да идат на софра некоя тъмна сделчица за тоталната разруха на държавата да заформят

                    И пак ти напомням нито съм еко нито меко не ми дреме вече за нищо. Нито за природа ни за дивеч. То свиня от кладенчова вода разбира ли Бях скоро в Австрия там сърни и зайци тичат до шосетата та те са будали мани ги

                    Ти като си големия стрелец вседеходник и цял Рамбо. Направи си една среща с момчетата тука от форума.Там Обера Събин Миткос ИДИ И СЕ ПРОБВАИ КАТО ИМА НАСОЧЕНИ ДУЛА И КЪМ ТЕБ.
                    Да ти надуят гамбата от цицини да видиш за какво ставаш в реални условия Срещу реални противници Таман ще пробваш новата партида зимни топчета Не ДА МИ СЕ ХВАЛИШ С ПРАСЕНЦА ЛИЛИПУТИ ДУМНАТИ С ОРЪДИЕ под микроскоп

                    Коментар


                    • #11
                      До: АТВ за лов

                      Таксация се извършва от всяка дружинка, във всяко ловно поле, всеки сезон. Но кво да разправям на хора къде само плюят по ловците ? Никога няма да разберете мисленето ни, нито защо зимно време правим хранилки в най голямия студ докато вие си нанкате до топли фусти...
                      за един като вас дават една рекламка по ТВ - Гриша Ганчев го пита : "ти къщичка за катерички в живота си правил ли си ? Кажи бе..."
                      Кога застанеш до мен прогизнал от дъжда на пусия или когато носим храна в гората, тогава ще ми говориш за дула....явно много малко си пипал оръжие и щом чуеш за нещо което гърми и олеле изтребиха животните ?

                      ние си ги храним ние си ги требим...вашето участие къде е ?

                      в плюенето ли ? давай сега всичко "еко" е на мода а че в България лова е на столетия и е традиция си забравил ?

                      незабравяй и че световния рекорд за отстреляни благороден елен и дива свиня е БЪЛГАРСКИ
                      S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                      или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                      пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                      Коментар


                      • #12
                        До: АТВ за лов

                        Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                        Таксация се извършва от всяка дружинка, във всяко ловно поле, всеки сезон. Но кво да разправям на хора къде само плюят по ловците ? Никога няма да разберете мисленето ни, нито защо зимно време правим хранилки в най голямия студ докато вие си нанкате до топли фусти...
                        за един като вас дават една рекламка по ТВ - Гриша Ганчев го пита : "ти къщичка за катерички в живота си правил ли си ? Кажи бе..."
                        Кога застанеш до мен прогизнал от дъжда на пусия или когато носим храна в гората, тогава ще ми
                        ние си ги храним ние си ги требим...вашето участие къде е ?
                        говориш за дула....явно много малко си пипал оръжие и щом чуеш за нещо което гърми и олеле изтребиха животните ?
                        в плюенето ли ?
                        По нагоре Близнака ти каза,като си толкова големия стрелец,Българският Рамбо-пробвай се там в реалната ситуация с реалните противнициКолкото до оръжие,и други дрънканици-на мен оръжие не ми е необходимоАз не гоня престиж от разни мастити люде дето по един час не могат да се качат или слязат от возилото-като онзи на снимката с Атв-то дето е 150 кила а е снимал прасенце което трябва да се гледа под лупа за да се разбере какво точно е.Това е голямото геройство-а ние другите само "плюеме"Всички ловци ги дрънкате тези работи за хранилките из горите-ама аз колкото пъти съм ходил из горите дали има и пет пъти да съм видял хранилки някъде и те са в такова състояние все едно е ги е била градушка колкото футболни топки понеА и не е тайна че тези хранилки се правят предимно от бракониери-за да примамват по този начин животните и да им е по лесно на тлъстите задници да стрелят-защото иначе трябва да се обикаля много из трънаците което не се нрави на повечето от авджийте

                        Коментар


                        • #13
                          До: АТВ за лов

                          Ако знаеш само колко си далеко от истината ? И що си мислиш че не сме се пробвали на друго ? Щото само си го плямпаш...гоначите и тия на пусийте са едни с/у други и като се загърми ти пръв ша напълниш гащите вервай ми !!! Не дай си боже ранен нер да тръгне с/у теб...мноо ми се иска да го видя има да викаш : стреляйте бе момчета кво чакате

                          А за трънаците па думата хептем я нямаш. всяка събота и неделя от тях се почва за да се изкара глигана...лова на глигани е колективен лов нарича се гонка!

                          требва да си преправиш ника на "SOFT-ТРАПЕР" - така само упозоряваш тая дума, която има доста силно мъжко излъчване!

                          Ако искаш да ти посвистят куршуми покрай теб мъжаго да те взема на един лов искаш ли ? да те видя колко си мъжага ?

                          Миналата година 2 тона царевица е купила само нашата дружинка за тия животни отделно сено за сърните !!! Знаеш ли колко пъти през седмицата ходим за това в гората...не нали ? Но това не ти пречи да лалаш ? Сол каменна на 20км в раница по байри носил ли си? Като почнеш да носиш с мен тогава ми говори...

                          Чул ли си как реват селяните от смачкана реколта на царевица...виждал ли си стадо глигани как минава като валяк през нея ? ама не е твоята и не ти пука нали ? садил ли си нива с картофи и да я намериш изровена а ? не нали...но плямпаш...това не ти пречи никак даже а ?

                          Виждал ли си обелени кори на фиданките в цяла овощна градина...знаеш ли къв труд е да ги отгледаш ? не си се замислял над това май, а ?

                          За удавени от вълк овце чул ли си ? знаеш ли колко обаче са ? не нали....само тук таме слухове а ?

                          щото не са твоите за това не ти пука...а знаеш ли че държавата пари плаща на ловците за изтребване на вредния дивеч ? 100 за вълк и 25 за чакал...кога слезна мечката във Симеоново не викаха теб да я гониш, а нас мъжаго...ти си нанкаше до топла фуста и примляскваше сладко в съня си, докато мръзнехме по Витоша.

                          Съседната дружинка до нас сега купиха 400 патки и ги пуснаха...ти една купил ли си в живота си да пуснеш ?

                          Лова е нещо страхотно имало го е и ще го има ! без значение колко ревеш...

                          Мога да те заведа във фазанария да купиш малко фазанчета и да ги пуснеш да видиш къв кеф е...готов ли си на това природозащитнико, а не само да лалаш и като знаеш че чакалите и лисиците им е...т мамицата седи у вас на топло и не ходи на лов.

                          Ама кво ли съм седнал да ти се ядосвам...Трапер - дрън дрън
                          Последно редактирано от 4x4; 17-10-07, 05:52.
                          S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                          или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                          пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                          Коментар


                          • #14
                            До: АТВ за лов

                            Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                            Ако знаеш само колко си далеко от истината ? И що си мислиш че не сме се пробвали на друго ? Щото само си го плямпаш...гоначите и тия на пусийте са едни с/у други и като се загърми ти пръв ша напълниш гащите вервай ми !!!

                            А за трънаците па думата хептем я нямаш. всяка събота и неделя от тях се почва за да се изкара глигана...

                            требва да си преправиш ника на "SOFT-ТРАПЕР" - така само упозоряваш тая дума, която има доста силно мъжко излъчване!

                            ако искаш да ти посвистят куршуми покрай теб мъжаго да те взема на един лов искаш ли ? да те видя колко си мъжага ?

                            миналата година 2 тона царевица е купила само нашата дружинка за тия животни отделно сено за сърните !!! Знаеш ли колко пъти през седмицата ходим за това в гората...не нали ? Но това не ти пречи да лалаш ? Сол на 20км в раница носил ли си? като почнеш да носиш с мен тогава ми плямпай...
                            Много съм даже близо до истинатаГоначите,пусийте-това въобще не ме интересува и никога не ме е интересувало.А като се загърми-това си е ваш проблем и последна моя грижа-АЗ НА ЛОВ НЕ ХОДЯ И НЯМА ДА ХОДЯТака че аз нямам такива ядове и няма да "напълня гащите"-спокойно,не бери грижа за менА за трънаците съм много прав че ви мързи да ходите много много и затова правите тези прословути "хранилки" за да има примамка за животните, за да правите престиж пред някой глупаци и някой третокласен журналист(бракониер като повечето ловци)да отразява че се "грижите" за дивеча и разни други глупости-ама мислиш ли че някой ви вярваИли е добре че поне вие сами си вярвате.Айде разправай ги тия глупости в оня форум откъдето си взел снимките на невидимото микроскопично прасе и голямата мастита свиня на Атв-то
                            Ника не е нужно аз да си го преправям-така ми харесва на мен-а на теб дали ти харесва или не-това не е важно
                            На лов няма нужда да ме вземаш и да ходя-защото аз не ходя по такива тъпи мероприятияА колко съм мъжага аз или не съм-не е нужно да се доказвам на теб


                            П.П. Употребявай умерено думи като "плямпай","лалаш" и други обидни прозвища-защото не се намираш в авджийският форум
                            Последно редактирано от TRAPERA; 17-10-07, 05:24.

                            Коментар


                            • #15
                              До: АТВ за лов

                              Плямпаш и лалаш са синоними на "говориш" нищо не съм те обидил, ай не си го съчинявай моля те...само ти поразказах истината в очите. Обидите за колегата че бил "дебела свиня" дойдоха от теб мисля, но така е...гредата в своето око не виждаш, а сламките в чуждото не пропускаш нали ?

                              Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                              ...Айде разправай ги тия глупости в оня форум откъдето си взел снимките на невидимото микроскопично прасе и голямата мастита свиня на Атв-то
                              тая голяма "мастита свиня" ти е колега и от тоя форум вероятно !!! И незнам ако те познава как ли ще ти благодари мъжаго ?

                              виж само как влезе в темата с огромен ОФТОПИК и докъде я докара ? кажи ми сега че аз съм виновен щото съм ловец, а ти ни лук си ял ни мерисал...евала!
                              Последно редактирано от 4x4; 17-10-07, 06:04.
                              S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                              или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                              пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X