Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравейте, искам мнение!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Здравейте, искам мнение!

    Аха...ясно
    ЕЖК.
    Мнение за дизел да дава този, които е имал и поддържал.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #17
      От: Здравейте, искам мнение!

      Така ли, аз пък мисля да давам без да ти търся разрешението. Ако имаш някакви аргументи давай ... убеди човека, че е по-добре дизел, аз написах своите.Не е нужно да поддържам за да знам какво им се разваля ...

      Коментар


      • #18
        От: Здравейте, искам мнение!

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        Аха...ясно
        ЕЖК.
        Мнение за дизел да дава този, които е имал и поддържал.
        +1.
        А до Г-н Папатанасиу (Вангелис):
        И аз чувам разни работи. А после доказвай, че нямаш сестра....................
        Когато никога си нямал, пък и няма и да имаш, защо трябва да налагаш субективно мнение и то по слухове?
        Предложенният по-горе вариант с Кия е добър вариант за семеен автомобил. Имах такава дизелова и бях доста доволен. Само нелечимата "корозионна болест" ме накара да я продам.
        Венцислав Петров
        Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
        Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
        0889 62 8четири 6четири

        Коментар


        • #19
          От: Здравейте, искам мнение!

          Първоначално публикуван от venciru Преглед на мнение
          +1.
          А до Г-н Папатанасиу (Вангелис):
          И аз чувам разни работи. А после доказвай, че нямаш сестра....................
          Когато никога си нямал, пък и няма и да имаш, защо трябва да налагаш субективно мнение и то по слухове?
          Предложенният по-горе вариант с Кия е добър вариант за семеен автомобил. Имах такава дизелова и бях доста доволен. Само нелечимата "корозионна болест" ме накара да я продам.
          Имам и двата варианта - дизела за мен, бензин за щерката.
          Ръжда няма за сега.

          Коментар


          • #20
            От: Здравейте, искам мнение!

            Пенчо,
            Ти имаш доста кил. навъртяни с "нафтовата печка". Доколкото знам и по чужбината пообиколи с нея. Някакви :
            Първоначално публикуван от Vangelis84 Преглед на мнение
            Турбина ... дюзи... помпи ... пукащи се турбо пътища... при по-съвременните дизели и още куп лайна за разваляне.
            да си имал???
            Апропо - другата ми кола е С4 с чипосан HDI мАтор. И с нея малко съм кръстосвал из Европата и Страната (към 150 000 км. само аз! А на колко е в действителност - Божа работа). Уж съвременен дизел и би трябвало още куп лайна за разваляне да има. Ма няма - да чукна на дърво.................Верно смених една дюза с рециклирана срещу колосалните 80 лв. + 10 за труд. Мноооооого трудно ги преглътнах. Пък доста гориво Арчи - към 5.2 градско; 4.6 комб. Ма няма как - мъка............Първата дизелова кола ми е!!! Предишните 13 бяха все бензинки. И сега Ескейп-ът ми е на бензин и газ. За да не излезе, че съм "нафто зависим"
            Венцислав Петров
            Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
            Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
            0889 62 8четири 6четири

            Коментар


            • #21
              От: Здравейте, искам мнение!

              Първоначално публикуван от venciru Преглед на мнение
              ...да си имал???
              Апропо - другата ми кола е С4 с чипосан HDI мАтор....Първата дизелова кола ми е!!! Предишните 13 бяха все бензинки. И сега Ескейп-ът ми е на бензин и газ. За да не излезе, че съм "нафто зависим"
              Да разбираме ли, че си имал 1 (една) дизелова кола и оттам правиш генералните изводи за здравината на ВСИЧКИ дизелови мотори ?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #22
                От: Здравейте, искам мнение!

                Разбира се не!
                Никъде НЕ съм правил никакви изводи, камо ли генерални,за ВСИЧКИ дизелови мотори, а също и за бензинови такива. Изказах лично мнение и впечатление за гореспоменатия мой екземпляр, стопанисван 5.5 г. от мен.
                И като прибавим споменатата в по-горния ми пост Кия стават 2 (два) лични дизеляка Набор 1998 -ми, на неизвестен (поне на мен) пробег, палеше при -20 без никакви проблеми след 2-3 подгрявания от първото въртене на ключа (не на един оборот на стартера). И така 4 (четири) години..........
                Пък и изобщо не взимам отношение кое е по-добро. И двете си имат предимства и недостатъци. Като недостатъкът за едни е предимство за други. И обратното.
                Последно редактирано от venciru; 22-04-15, 13:37.
                Венцислав Петров
                Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
                Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
                0889 62 8четири 6четири

                Коментар


                • #23
                  От: Здравейте, искам мнение!

                  Първоначално публикуван от venciru Преглед на мнение
                  Пенчо,
                  Ти имаш доста кил. навъртяни с "нафтовата печка". Доколкото знам и по чужбината пообиколи с нея. Някакви :

                  С маторя - никакви. Разни ел. проблеми изскачат понякога.

                  Иначе на нафта съм от 1990г. Над 700 000км с дизели разни- пак без неволи.
                  Само веднъж тегава нафта, ама беше в Австрия и експресно застудя, ама запали - само пушеше докато позагрее.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Здравейте, искам мнение!

                    Аз не съм се опитвал да убеждавам когото и било, за нищо.
                    Просто съм имал и в момента имам дизел и бензин, та затова смятам че мога да имам впечатления и от двете.
                    И двете са ми достатъчно безпроблемни.
                    Нямал съм нито един от описаните от колегата проблеми за 8,5 години.
                    Не съм искал да звуча грубо към никого, още повече с колегата не сме имали никога пререкания.
                    Просто ми е омръзнало от проповедници на бензина ИЛИ дизела, които не са имали и двете и дават субективни оценки, които не са базирани на личен опит.

                    Затова попитах.

                    Пийс!
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Здравейте, искам мнение!

                      колеги нали знаете че кола и жена колкото и да ги избираш всичко е късмет
                      0899 87 87 92 Христо
                      Митцубиши Паджеро 2 3,5 бензин
                      Тойота Авенсис 2.2 Д4Д
                      Шкода Суперб 3,6 бензин

                      Коментар


                      • #26
                        От: Здравейте, искам мнение!

                        Къдя автора на темата бря?Да дам и аз един съвет!Да си купи един F-250 и да си сфирка./щот мноо ми аресва бе/
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                        0888854582
                        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Здравейте, искам мнение!

                          Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                          Къдя автора на темата бря?Да дам и аз един съвет!Да си купи един F-250 и да си сфирка./щот мноо ми аресва бе/
                          Ама дизелов или бензинов да си купи ? Туй е вАпросА ?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #28
                            От: Здравейте, искам мнение!

                            Бе те тия хали дето само си въздишам по тях са се дизеларки!Може и да греша де ама гуедам 6.7 дизел.
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Здравейте, искам мнение!

                              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                              Бе те тия хали дето само си въздишам по тях са се дизеларки!Може и да греша де ама гуедам 6.7 дизел.
                              Може и 7.3 л. PowerStroke. Много Економичен двигател - на Econoline моделите е слаган.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X