Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Топ каса, централен куфар за супермото.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Топ каса, централен куфар за супермото.

    Мисля да оборудвам мотоциклета от тази тема: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=189394 с топ каса. Иска ми се да побира макс. 2 каски. Но не ми е ясно каква марка/модел, от къде, каква стойка, и колко литра трябва да е. Също дали няма да наруши пътното му поведение. Нужна ми е като отида до съседния град да заключа каските, за да не ги разнасям.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

  • #2
    От: Топ каса, централен куфар за супермото.

    На лични ти пратих един линк, виж там - като за България държат добри цени и наличности...
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #3
      От: Топ каса, централен куфар за супермото.

      Аз този и много други линкове за предлагане на централни куфари и стойки съм разгледал, но те не дават отговор на въпросите ми в първия пост.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: Топ каса, централен куфар за супермото.

        Е, то всичко си пише - за 2 каски примерно: http://www.kappamoto.com/cases/monokey/K49.... даже е отбелязано с картинки:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ICO_2_FULL_FACE.jpg
Прегледи:1
Размер:36.2 КБ
ID:5654138 гледаш на кои модели го има този знак и си ти.

        за пътното поведение вече е по-сложно и по картинки е трудна работа, но когато си с пътник, касата ще ти оказва сравнително незначително влияние...
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #5
          От: Топ каса, централен куфар за супермото.

          Ужас! Да окепазиш SM-а с топ-каса ((((( Смени мотора по-добре! Например със SMT
          before: Kawasaki ZX10R 2009
          after: KTM 690 SMC R 2015

          Коментар


          • #6
            От: Топ каса, централен куфар за супермото.

            Мотоциклета е прекрасен, не ми се сменя, освен това SMT -то какви разлики има с моя? Стойки за странични куфари, слюда и какво друго?
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: Топ каса, централен куфар за супермото.

              Куфарите са за BMW , а не за този тип мотори , и да , ще му наруши пътното поведение.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X