Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На палатка в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: На палатка в Гърция

    http://www.campingreece.gr/camgingreece-en.pdf
    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
    Най-добрият ром е студеният ром!
    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

    Коментар


    • #32
      От: На палатка в Гърция

      Да споделя и аз. Юли и Август в Гърция е пренаселено и горещо. И скъпо. Аз ходя от 1 Септември. Всичкото европеец и руснак се е изнесло, а температурите са като на нашето море през Юли - Август, та се издържа и без климатик. И цените са наполовина. Е, и половината кръчми не работят,ама останалите те дърпат да им влезеш.

      Коментар


      • #33
        От: На палатка в Гърция

        Няма как - съобразяваме се с отпуската на жената.

        Коментар


        • #34
          От: На палатка в Гърция

          Погледни и италианските къмпинзи, ходили казват, че качеството е доста по-високо от гръцкото, а цените -същите..е..по-далечко е де..
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #35
            От: На палатка в Гърция

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Погледни и италианските къмпинзи, ходили казват, че качеството е доста по-високо от гръцкото, а цените -същите..е..по-далечко е де..
            За Италия си трябват 20 дни, като си с малко дете - няма как да го карам на "ура". Брой го два дни в едната посока. Ние разполагаме с две седмици бруто. Искаме да ги използваме оптимално.

            Коментар


            • #36
              От: На палатка в Гърция

              ......ако търсиш плаж с пясък,Италия е доста по-трудно...
              Cherokee WJ 4.0L- NP242
              Honda Africa Twin XRV 750

              Коментар


              • #37
                От: На палатка в Гърция

                Виж около Платамона или Неи Пори някъде,няма такива плажове.
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • #38
                  От: На палатка в Гърция

                  Тъкмо се връщам след едноседмичен престой от там.
                  Пооцапали са Портокал-а немалко, което е типично последните години. Въпреки, че всеки път се заричам повече да не ходя, все си намирам причина да отскоча. Голям дразнител за мен, са битниците от нашенско (поне 30-40 % от посетителите), дето смятат че понеже гърците са маляки, имаме право да серем и да мажем на воля: цялата горичка е пълна с пластмасови бутилки "Загорка", пликчета "345", кърпички "Белана" и подобни, но свинята си е свиня, без значение на държавна принадлежност.
                  Водата не е проблем- малко преди Вурвуру има чешма с чудесна вода- кеф ти за миене, кеф ти за пиене. 50 литров бидон с канелка върши чудесна работа за тричленно семейство.
                  Ако искаш да не откажеш жена си от палатка, избери къмпинг.
                  Бях писал в съседна тема обстойно за палаткуването по гръцко, ама не ми се търси къде беше. Ако имаш въпроси питай, а най- добре мини да ти покажа лично снимки на места и координати.
                  08седемшест5едно513четири

                  Коментар


                  • #39
                    От: На палатка в Гърция

                    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение

                    Дивото къмпиране е забранено навсякъде. До скоро нямаше проблеми, но гърците са се хванали да си попълват бюджета.
                    Доста хора има "изгорели" от кемперистите.
                    Венци, ама и от въпросните кемперисти, има 'бах ти и свинете: онзи ден, на единия от плажовете, в края, точно зад табелата "къмпингуването забранено!" един беше опънал всичкото оборудване. Отивам при него и му казвам: "абе, пич, недей тук- има нарочен знак, хората от къщите те гледат на криво- ей ти на 50 метра къмпинг, дето все още не работи и може да си се разпростираш безплатно и на воля... ама той- не, 'бал съм ги".... е, малко по- късно дойдоха едни с едно пикапче и стана страшна олелия. Като видя дебелия, идва в кръчмата и аман- заман помагай, че ще ми свалят номерата. Свинщина.
                    08седемшест5едно513четири

                    Коментар


                    • #40
                      От: На палатка в Гърция

                      Вальо, много добре знам за какво говориш!
                      На мен до гуша ми е дошло от "наште свинье", та какво остава за местните.
                      Ако знаех гръцки доста сигнали щях да подам. То бива наглост.. ама граници няма.

                      Коментар


                      • #41
                        От: На палатка в Гърция

                        Малко по темата ....
                        Препоръчвам къмпинг Каламици.
                        Мисля, че има всичко необходимо за къмпингуване било на палатка, било в бунгалата там /май им казваха дървени къщи - имам прдвид в техния сайт/. Страхотно място.
                        Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
                        Бахти, как се изказах...

                        Коментар


                        • #42
                          От: На палатка в Гърция

                          Само идея Марто, защо не погледнеш към нашето черноморие - къмпинг юг - якото място от Явор, имат си всичко, като почнеш паркинг, от големи бунгала, каравани, и съответно някои са със собствен климатик, тв, интернет, както и място за палатки със всички удобства
                          Случайно разглеждах сайта на Явор и съм меко казано впечатлен от прекрасните условия които е направил за диво къмпингуване , само да разбера как ще е отпуската и мисля там да ходим

                          Коментар


                          • #43
                            От: На палатка в Гърция

                            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                            ....Само идея Марто, защо не погледнеш към нашето черноморие - къмпинг юг ....
                            Гледам вчера по ТВ-то , че започнали да го бетонират . Широки и равни бетонни площадки върху дюните .
                            На всичко отгоре собственика на бетонната грозотия се изцепи , че "това не са дюни , а пясъчни навявания"

                            ....да се смее ли човек , да реве ли ?!

                            Това като офтопик де .
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • #44
                              От: На палатка в Гърция

                              Много, ама много си закъснял за да успееш да намериш място в хубав къмпинг.
                              И поне да не ми е съвсем спам мнението.
                              Аз най-харесвам "Арменистис" между Вурвуру и Сарти, по някаква класация беше един от най-големите и най-добре уредените къмпинги в Европа, има си всичко, и магазин, и кафене, и ресторант, и детски катерушки, и игрище, и хладилни клетки, и естествено всички останали екстри за къмпинг.

                              Коментар


                              • #45
                                От: На палатка в Гърция

                                1960г. ми е било първото палаткарстване на нашето море /то друго нямаше/ на Синеморец, вероятно с "открит лист" че е гранична зона. Родителите ми от тогава са ме зарибили по къмпингуването. Обиколил съм къде що има къмпинг по Черно море на наша територия, ама като махнаха изходните визи се родих!
                                И в Гърция и в Турция и в Албания е в пъти по-добре!!!
                                Иначе лятото съм основно по родопските язовири, но в последно време се заглеждам и към Сръбски дестинации, че тук стана много пренаселено.

                                Успех с намирането на правилна дестинация за почивка!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X