Обява

Свий
Няма добавени обяви.

бюджет 20К - помагайте със съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • бюджет 20К - помагайте със съвет

    Здравейте, за 60,000 км 3пъти пукам глава на Kia Sorento 2004, макар да се привързвам към вещите - малко в повече ми дойде и корейката си заминава. Искам нещо немско или японско - поне да е истинска кола, не еднодневка. Трябва да е голя,а кола, защото често пътувам по работа и оборудването ми се събираше със зор в Киа-та. Товаря и децата няколко пъти в година та надалече и през ден из града. Така, че не бих се отказал от малко комфорт. Мислех за Toyota Landcruiser(там не стигат парите) Mitsubishi Pajero или VW Tuareg - Помагайте , моля със съвети и идеи, може и нещо друго да е возилото. Бюджет - около 20 - 22 К.

    Благодаря на всички съпричастни

  • #2
    От: бюджет 20К - помагайте със съвет

    Първо уточни по какъв път ще се движиш, защото ,това е едно от най-важните условия. Паджерато е добро,но зависи от кой модел и година, Туарега е паркетен джип. За 20 К можеш да вземеш нещо много добро. Тук ще намериш отговора на твоят въпрос, но прочети и задай въпроса си коректно. Успех от мен.
    http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=387
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

    Коментар


    • #3
      От: бюджет 20К - помагайте със съвет

      благодаря за бързата реакция, карането по черни пътища е по-скоро изключение, а зимата във Варна рядко задържа сняг...Паркетен джип може да свърши работа с оглед размера и екстрите...

      Коментар


      • #4
        От: бюджет 20К - помагайте със съвет

        Бюджета само за закупуването ли е?

        X5 около 2006г - идеална, ако не се кара извън пътя. Поддръжка съпоставима на всичко останало в класа! На големина е средна работа според моите разбирания!

        Друг вариант е LC 95 2001-2002г. Там представянето извин пътя е на ниво, на пътя е според зависи от очакванията!

        Коментар


        • #5
          От: бюджет 20К - помагайте със съвет

          Ако ще си сменявам Сорентото, то ще е с Х5. Бюджета е много добър и мисля, че може да се намери хубава Х5 за тия пари. В сравнение със Сорентото комфорта и динамиката ще бъдат в пъти по-добри.

          Коментар


          • #6
            От: бюджет 20К - помагайте със съвет

            +1 за Х5

            Коментар


            • #7
              От: бюджет 20К - помагайте със съвет

              Х5 - най-краденият автомобил у нас... Само "Армеец" ги застрахова... Вярно, че за 20К няма да е чак толкова "интересен" за бандюгите, но все пак...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                От: бюджет 20К - помагайте със съвет

                Аз имам предвид първите Х5 Е53 които отдавна не са толкова атрактивни за крадците. Имам комшия с такъв вече над година го кара даже и без каско, ама аз съм му казвал че е изключително смел. Иначе Е53 Х5 от последните 2005-2006-та може да се намери доста добър с прилични екстри и най-хубавото е че споделя 70% от частите си с Е39 5-та серия. И понеже вече писах подобен пост в друга такава тема нека хранилката по мой адрес почне.........сега

                Коментар


                • #9
                  От: бюджет 20К - помагайте със съвет

                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                  Х5 - най-краденият автомобил у нас... Само "Армеец" ги застрахова... Вярно, че за 20К няма да е чак толкова "интересен" за бандюгите, но все пак...
                  Лична статистика: няма що-годе хубава кола в района където живея и работя (София - Борово/Манастирски ливади), на която рано или късно да не посегнат. Аз лично съм страдал от изтъпления и чат пат одирания (на старата кола). Все се чудех на един човек как така оставя в най-тъмната част от улицата "Ягуар" на година-две, явно опасенията ми са били основателни - разбиване, опоскване, сега я държи в един двор - съчувствам му изкрено. Това Мерцедес, БМВ и странични огледала са трудно съчетаеми в едно изречение. За мен всичко е кампанийно и малко или много въпрос на късмет, но като гледам мерцовете, бмв, аудита и други не са спряли да ги карат. Колкото е по-скъпа една кола и колкото е по-масова толкова и риска е по-голям.

                  Единствената причина да предлагам още в началото е53 фейс на автора е, че съм се докосвал до марката и определено БМВ не е това, което хората си мислят, че е, т.е. е много добра и качествена кола (отделно заради задното много хора я наричат "нестабилна", кво да Ви кажа женчовци). Причината аз да не карам такава е, че когато купувах ГЧ V8, X5-бяха много, много по-скъпи. Живот и здраве да е, но пак бих се върнал към тази марка!

                  Ако те интересува виж в тубата клипчетата за веригата в раздатъчната кутия и зъбното колело на актуатора, общо взето проста работа за кадърни хора.

                  Коментар


                  • #10
                    От: бюджет 20К - помагайте със съвет

                    За подобни пари си взех преди три години Паджеро 4 с бенз. двигател,та мисълта ми е ,ако си намериш хубаро Митсубиши за малко повече от тези пари,които си подготвил не го мисли ,а купувай!

                    Коментар


                    • #11
                      От: бюджет 20К - помагайте със съвет

                      благодаря за идеите, Х5 - там поддръжката не е ли ужасно скъпа? Иначе съм карал, визоята е супер...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X