Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Убиец

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Убиец

    Тоя ми изглежда същия като от предния клип.

    Коментар


    • #32
      От: Убиец

      Като гледам как се тълкуват законите и започвам да се плаша! Някои май на проверовъчни трябва да ходят?

      Коментар


      • #33
        От: Убиец

        Случилото се е наистина тъпо, дано шофьора на голфа си понесе последствията в пълния им определен от закона размер.
        Затопли ли се обаче времето мен лично започва да ме ползва страх да се движа и в града и в извън него. Без да поставям всички мотористи под общ знаменател приканвам и те да спазват закона наравно с останалите участници в движението. Безумие е да поглеждаш в огледалото, започваш маневра и 2-3 секунди пистарката те застига със святкане на фарове и форсиране на двигател и ръкомахания като протест, че си му сякал пътя - и в града и извън него. Редовно по правите в Сливен мотори летят с по над 100 км/ч. Как този човек ще успее да спре на пешеходна пътека, как ще успее да овладее мотора след легналия полицай за съществуването на който е забравил? Нима това не са също толкова опасни убийци или някой друг им навива масура на газта?
        Днес беше типичния пример - на кръговото до спортна зала младеж с назобан скутер раздаваше мъжката газ, стигна до кръговото където автомобилите започнаха да намалят за да изчакат реда си за включване в движението, не успя да спре и се заби в бронята на последната кола. Слава богу на дрисльото нищо му нямаше, само се хилеше като надрусан след това.
        42

        Коментар


        • #34
          От: Убиец

          Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
          Тоя ми изглежда същия като от предния клип.
          Не ми приличаше не дефилето това, така че едва ли!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #35
            От: Убиец

            Да това е същия психопат. Немога да повярвам, че има такива хора. Та тоя е излязал да убива.
            KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

            Коментар


            • #36
              От: Убиец

              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
              Не ми приличаше не дефилето това, така че едва ли!
              Из сурат-китапя твърдят, че бил същият:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Gouf.jpg
Прегледи:1
Размер:65.8 КБ
ID:5653642
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #37
                От: Убиец

                Въздухозаборника е строшен, предния капак зее, а и десния фар не ми изглежда много в ред.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard02.jpg
Прегледи:1
Размер:68.5 КБ
ID:5653643

                Тоя май хич не го слуша главата.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #38
                  От: Убиец

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Из сурат-китапя твърдят, че бил същият:
                  Същият леко отворен от деформация след удар преден капак и пластмасови вежди се виждат и на първия клип:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Gouf1.jpg
Прегледи:1
Размер:69.5 КБ
ID:5653647
                  Последно редактирано от Bogoljub Gagic; 12-04-15, 23:08.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #39
                    От: Убиец

                    Ето още една:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Gouf2.jpg
Прегледи:1
Размер:64.7 КБ
ID:5653646
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #40
                      От: Убиец

                      Ако е същият и ако се докаже и че е убил другите хора преди време на същото място в дефилето, със сигурност има причина. Надявам се само да не го изкарат луд въз основа на нея и да отърве затвора.
                      От втория клип дали може да се извади номера или най-добре видеото да се изпрати на полицията и да се провери за съвпадения.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Убиец

                        Ченгетата ако искаха да направят нещо, само с един намек във фейса, щяха да съберат няколко терабайта видеозаписи!
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #42
                          От: Убиец

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          Само, че е забранено да бъдат изпреварвани автомобили и мотоциклети с кош, а не те да изпреварват. А иначе това няма никакво отношение към конкретния случай. Мотористът е за акт, но шофьора на голфа си е за затвора, както беше отбелязано.
                          +1

                          За шофьора на колата е безсмислено да казвам каквото и да е-то се вижда че не е добре работата.
                          Но и мотористите имат много трески за дялане. Чувството да яхнеш 100 к.с. и да се понесеш като вятъра е опияняващо, но не забравяйте, че при челен удар с кола убивате не само себе си. Спазвайте правилата и бъдете толерантни към останалите участници в движението-пътят е за/на всички.
                          Toyota Land Cruiser BJ70 1985
                          Lexus LS430

                          Коментар


                          • #43
                            От: Убиец

                            Бъдете спокойни за "съдбата" на голфера.Ако и да го оправдаят, че е ненормален-пред рокерското братство такива не минават, и ако не е в затвора-ще му се стъжни живота. За него е по-добре да е в затвора.

                            Наистина, този е не само за затвор, ами да има за съкилийник як 130 кила негър...

                            Към тези които се заиграха с неспазването на закона от страна на моториста-да, за акт е, не може да се изпреварва на непрекъсната линия, но се замислете колко е дребно и без последствия това нарушение, в сравнение с белята която онзи идиот причинява. Почти съм сигурен, че и той е отговорния за убийството на младото момиче преди две години.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Убиец

                              Голфара дано си получи заслуженото.Но моториста ,кара твърде самуубийствено.Законите са за всички мпс .Не веднъж съм изтръпвал ,като ме е изпреварвал такъв лъкатушейки с 120-150...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Убиец

                                ...предлагам съвсем сериозна да му отнемат книжката доживот за опит за предумишлено убииство на тоя глупак с голфа!!!!
                                HUSGVARNA 630 SMR
                                PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X