Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Triumph Explorer XC

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Triumph Explorer XC

    Eпа другите подобни матори (естета, джиеси и т.нт.) колко кила са така оборудвани?
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #32
      От: Triumph Explorer XC

      Казвам какво не ми харесва , ама такава е ситуацията с килограмите при всички . Но с резервоара можеше да се постараят .

      Коментар


      • #33
        От: Triumph Explorer XC

        Е, са нема аз те те убеждавам, че си си купил добро нещо

        иначе за резервоара е кофти наистина! Няма ли накави тунигови варианти?
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #34
          От: Triumph Explorer XC

          Не съм открил такъв вариант , ако намеря и изглежда прилично ще се поръчва .

          Коментар


          • #35
            От: Triumph Explorer XC

            Мисля, че Тенерето е около 24, адвенчър модела на GS и 1290 КТМ са с 30л.
            Следва една сплотена група от КТМ 990, ГС, Африка, Встром и Тигъра с 20л. което прави 20литровия резервоар най-популярния в този сегмент мотори.
            Преди време се бях навил да слагам нещо такова https://camel-adv.com/ , но се отказах и просто зареждам преди да е светнала лампата.
            The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

            Коментар


            • #36
              От: Triumph Explorer XC

              Първоначално публикуван от Пламен Атанасов Преглед на мнение
              Вече си свикнахме с машината . За сега все още не се е налагало сервизно посещение , освен стандартното обслужване . Доставя удоволствие и не показва капризи. Два големи недостатъка според мен са - теглото ( с куфарите и пълен резервоар става почти 300 кг. ) и малкия резервоар 20 литра .
              Ако резервоара е по голям и килцата ще са повече. Това е оптималният вариант. Ако не ходиш някъде по джендемите на Кавказ и Памир /което с този мотор не виждам как ще стане/ навсякъде другаде бензиностанции бол и зареждането не е проблем.
              BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
              LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
              Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

              Коментар


              • #37
                От: Triumph Explorer XC

                Днес ходих на годишното обслужване .Имах около два часа за разглеждане в представителството на Тримумф Хамбург . Новия експлорер са го пипнали повече . Разликите на моя и новия модел е не само в малко визуални детайли . При новия модел е с окачване Wp , спирачки брембо , режими на окачването от таблото , нова малко по голяма и електрически регулируема слюда . Има и още разлики , като повечето са във посока по добре .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X