Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокажи Lock Right от Русия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Блокажи Lock Right от Русия

    Колеги само искам да добавя, че в момента "Рублата" е с много ниска цена и покупката и доставката на тези блокажи излиза някъде около 270 лв.

    Коментар


    • #92
      От: Блокажи Lock Right от Русия

      Колега, а там от където ги взимаш има ли за редукторни мостове ?
      Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
      http://www.facebook.com/JeepBG
      LZ1GGC

      Коментар


      • #93
        От: Блокажи Lock Right от Русия

        Ако поръчвате за граждански мостове,пишете ме и мен за един брой.Да видя как е.Ако тръгне работата ,на кого да изпратя парите?

        Коментар


        • #94
          От: Блокажи Lock Right от Русия

          http://www.bazashop.ru/product_2032932.html

          Мисля че ето това е блокажа, поне така пише, обаче няма наличност. Ако има някой с добър руски да им пише и да пита кога ще има. А иначе за поръчката всеки може да си поръча само трябва да се регистрира за 2 3 минути. После плащането става: "через оналайн отплата" или "PayPal". Аз предпочитам чрез втория начин хем щото е по сигурно хем и ако нямаш PayPay акаунт може да си направиш за 1 минута. След като избереш как да платиш те ти пращат линк, плащаш и след 10 дни е тука.

          П.С. Забравих да вметна, че има трябва малко време и пращат емайл със цялата сума за доставка и всичко и ако ти харесва сумата Плащаш и готово. Ако в града ви има поща но в нея няма митническо бюро доставката ще е в близкия град до вас в който има такова "Митническо Бюро"

          Коментар


          • #95
            От: Блокажи Lock Right от Русия

            Като гледам за редукторните мостове пневматични преден и заден, които излизат грубо по 521.60лв без доставка и мито. Като към тях е добре да се вземат и усилени гъби от там или от тези на соти цените са близки.
            Газ 69 2.4i
            Густо майна, пътят свърши !!!
            GSM: О895 7О6О59

            Коментар


            • #96
              От: Блокажи Lock Right от Русия

              Здравейте колеги.Не можах да изчета цялата тема и не съм в час с блокажите но днес гледах клипчета както всеки ден на такива теми и това ми хареса.Човека разказа интересни неща за различните блокировки. Изгледайте го ако не сте го гледали интересно е. Според него най добрия е винтовия или червячен.
              https://youtu.be/PapwBK9_XVc

              Коментар


              • #97
                От: Блокажи Lock Right от Русия

                Има два винтови за продаване, ако вярваш на човека и си мераклия, карани са
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • #98
                  От: Блокажи Lock Right от Русия

                  Ако някой поръчва, аз също бих се включил с 2 блокажа за редукторни мостове.
                  Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                  http://www.facebook.com/JeepBG
                  LZ1GGC

                  Коментар


                  • #99
                    От: Блокажи Lock Right от Русия

                    Аз също искам два блокажа за граждански мостове моля кажете как да си поръчам или някой можели да ми поръча и в момента по колко вървят благодаря предварително.

                    Коментар


                    • От: Блокажи Lock Right от Русия

                      Повдигам темата, някой иска ли да направим групова поръчка, аз съм склонен да пробвам 1 брой заден за редукторен мост ?
                      Газ 69 2.4i
                      Густо майна, пътят свърши !!!
                      GSM: О895 7О6О59

                      Коментар


                      • От: Блокажи Lock Right от Русия

                        Ако има някой дето е поръчвал и можу да помогне нека се включи и да обясни как точно става. Иначе и аз бих се включил.в обща поръчка.

                        Sent from my SM-G930F using Tapatalk
                        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                        http://www.facebook.com/JeepBG
                        LZ1GGC

                        Коментар


                        • От: Блокажи Lock Right от Русия

                          Колеги, първо преди да предложа помощта си и да направя поръчка, искам да попитам защо в един от сайтовете за продаване на вехтории им точно такива блокажи и стоят от доста време без да са купени. Като имам съмнения, че ги продава наш колега от форума.
                          Второ, регистрацията във системата на PAYPAL (това е сайт за онлайн разплащания ) отнема около 1-2 мин. освен ако не искате пълна защита на сметката. Тогава е малко по сложно и требва да се отиде до баката която ползвате.
                          Трето, има няколко сайта, който правят доставки чрез EMS почти росий. Просто трябва да разгледате сайта и намерите раздел доставки и там ясно си пише ако сайта предлага такава услуга.
                          Четвърто, трябва да се има предвид, че 1 кг струва 1785 рубли. Блокажа за един мост тежи 2,36 кг. и за граждански. спайсер мост струва 10296 рубли. Според калкулатора за доставки на ЕМС доставката ще струва 2415 рубли тоест всичко струва 12711 рубли (346лв).
                          ЗА редукторни мостове цената варира от 11360 рубли 11650 рубли 14250 рубли, но не са на ИЖ ТЕХНО!

                          Коментар


                          • От: Блокажи Lock Right от Русия

                            Колегата Стоян внесе доста, и се продадоха всички.
                            Единични поръчки и в София им начисляват и мито на тази цена и плюс превод от уестърн юнион ако неискате пейпал и да имаш нещо общо с сметки и идват даже над 400лв.

                            Блокажа който ми пратиха за редукторен мост се оказа че в неговата кутия е за Нива, та стават и объркваници, та не тънете толкова нещата.

                            Вече имам такъв който му видяхме слабото място но не съм си променил мнението за тях!
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • От: Блокажи Lock Right от Русия

                              Имам за продаване един такъв(на Иж техно), а ако се оправи финансирането за новия проект-ще има и още един.
                              На мен ми излязоха по 400 лева, толкова и им търся.
                              Този който сега е свален от моста няма седи от употреба, мазен е, няма ръжди и други увреждания, има две състезания, но с изключен мост, че не можеше да се кормува, ако е включен и предния.
                              Та не е зорен много, и на практика си е чисто нов.

                              Ако някой иска-да се обажда. То трябва да пусна обява, че има и други неща за продаване от гаража, ама пусти мързел да ги измия и снимам...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Блокажи Lock Right от Русия

                                А този блокаж за УАЗ ще стане ли на ГАЗ 69 ? А съществуват ли някакъв вид принудителни блокажи за ГАЗ 69 ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X