Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокажи Lock Right от Русия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Блокажи Lock Right от Русия

    Този блокаж ще стане на газ 69 ,само касетата се сменява със затворена и е перфектно решение за задния мост.
    Тел. 0889531237

    Коментар


    • От: Блокажи Lock Right от Русия

      Супер , намерих един такъв да се продава в olx , ако не е продаден го взимам. Може ли някой да ми препоръча грамотен майстор в или около Пловдив , който да го постави ? Струва ми се като доста по-добър вариант от 200 годишен от БТР.

      Коментар


      • От: Блокажи Lock Right от Русия

        Защо поръчвате точно тези на "Иж техно"? Продават ли и за преден диференциал на витара?

        Коментар


        • От: Блокажи Lock Right от Русия

          За витара няма, само за УАЗ и Нива.

          А за витара би трябвало да има, но не руски, и съответно на по-друга цена.

          Пантев, намери ли си блокаж?
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Блокажи Lock Right от Русия

            Някъде из фейсбука се продаваше един за витара. Но не погледнах преден или заден. Пишеше иж техно някъде из снимките. Беше от типа детройт локер.

            Sent from my SM-G930F using Tapatalk
            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
            http://www.facebook.com/JeepBG
            LZ1GGC

            Коментар


            • От: Блокажи Lock Right от Русия

              Я, наистина правели и за витара, и за джимни По 12 800 рубли са и двата блокажа.
              Само дето с доставката до тук, мито и ДДС цената ставадоста по...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Блокажи Lock Right от Русия

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                За витара няма, само за УАЗ и Нива.

                А за витара би трябвало да има, но не руски, и съответно на по-друга цена.

                Пантев, намери ли си блокаж?
                Не, джипа е при един майстор вече втора седмица в очакване да му погледне карбуратора и нова бензинова помпа, та не съм го мислил много блокажа последно време. Но не съм се отказал, просто в момента има друг приоритет. Видях по-нагоре в темата ,че имаш за продаване ?

                Коментар


                • От: Блокажи Lock Right от Русия

                  Здравейте!
                  Има ли някой наблюдение как се държат тези блокаж и при гуми с агресивен грайфер? По специално за тракторна шарка. Руснаците в едно рекламно филмче изрично казаха че няма ограничение нито в размера на гумите нито в големината на граифера, но все пак друго е ако някой има личен опит.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X