Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокажи Lock Right от Русия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Блокажи Lock Right от Русия

    Първоначално публикуван от kristiano83 Преглед на мнение
    Ами ,на моят УАЗ например като го взех имаше зверско заклинване на моменти и дърпаше волана на една страна (в моя случай наляво). Причината беше в меко казано неправилно регулирана полуоска и шенкелни болтове (от горе бяха наблъскали дооста пластини ,отдолу почти нищо). Полуоската се регулира с опорни шайби и пластини (при нужда) ,така че централната сачма да бъде в една ос с центъра на шенкелните болтове и в същото време да има едва доловима хлабина. Много е важно и пластините на шенкелните болтове (тези при плочките на шенкелното тяло) да се изберат така ,че да няма хлопане нагоре-надолу ,защото оттам при евентуален луфт или неправилен реглаж полуоската започва да се движи аксиално с неприятни последствия след това... Целият процес е описан в този клип :https://www.youtube.com/watch?v=InXZkpQmUMc
    Гледал съм го този от много отдавна и ми харесва как обяснява но малко се престарава,иска да ни убеди че уаза може да се движи със малки луфтове и че се регулира като г класа но все пак трябва си малко мерак
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

    Коментар


    • #77
      От: Блокажи Lock Right от Русия

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Този чичка съм го гледал няколко пъти, и ме кефи, обяснява на човешки език кое-как.

      Но в моя случай ако има неправилно регулирани шенкели, това щеше да се проявява и преди да сложа блокажа.

      Абе ще го боря, не може едно желязо да е по-умно от мен.
      Виж, ако е дърво-може.
      Колега щом си със блокаж бтр-ски има вероятност едната планета или там как се казва на блокажа да ти е със голяма плътност където лагерува,попадал съм на две такива касети и ги взимам на струга много малко няма и една десета и всичко става ОК
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • #78
        От: Блокажи Lock Right от Русия

        Кольо е с блокировка " Локрайт- ИЖ ТЕХНО". Иначе относно клиповете на чичката ,действително има леко попрестараване ,но общо взето са полезни.
        Тел. 0889531237

        Коментар


        • #79
          От: Блокажи Lock Right от Русия

          Точно така, но проблема с този блокаж отпред не е само при мен, Павката(pavle) има същите симптоми.
          Не би трябвало блокажа да оказва въздействие при движение само напред, но ще видим.Засега ми е студено и ме мързи, нека да се затопли малко времето и ще се борим с железата.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #80
            От: Блокажи Lock Right от Русия

            Това е 100процентов самоблокиращ диференцял.
            Защо се мъчите да откривате топлата вода.
            Пробвайте един друг джип със включен 100% преден и заден при същите условия какво ще стане, според мен резултата ще е сходен ако не и по зле.
            А с комбинация от саморъчно изнесени джанти /минус много/ и други подобрения да не говорим колко е полезно за поведението с блокаж.
            Случайни хора УАЗ не карат

            Коментар


            • #81
              От: Блокажи Lock Right от Русия

              Първоначално публикуван от Ahorn Преглед на мнение
              ........................... но на лед и утъпкан сняг може да има трудности с управлението.
              Някакви отзиви някой да сподели! На страничен наклон също ми е интересно.
              И аз май ще се мятам на един блокаж, но мисля да е само на задния мост.
              Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

              Коментар


              • #82
                От: Блокажи Lock Right от Русия

                От тези дни имам какво да споделя по тямата. Както някои вече знаят аз имам такава блокировка на задният мост ,на утъпкан сняг въобще не усетих никакво занасяне (естествено не настъпвам газта до дупка по завоите). В планината не просто помага в дълбокия сняг ,а направо си гази здраво и уверено без да се замисля (няма да казвам какви преспи защото ще ме помислите за луд). На страничен наклон има промяна спрямо преди ,но не смятам ,че пречи кой знае колко- въпрос на свикване. Впечатленията ми са повече от добри засега ,за съжаление в близкия един месец няма да ми се отдаде възможност пак да му се радвам... На последната (МНОГО ХАРД ) разходка джипката си остана в балкана и сигурно вече е под два метра преспи... И то само заради скапан акумулатор.
                Тел. 0889531237

                Коментар


                • #83
                  От: Блокажи Lock Right от Русия

                  Първоначално публикуван от kristiano83 Преглед на мнение
                  От тези дни имам какво да споделя по тямата. Както някои вече знаят аз имам такава блокировка на задният мост ,на утъпкан сняг въобще не усетих никакво занасяне (естествено не настъпвам газта до дупка по завоите). В планината не просто помага в дълбокия сняг ,а направо си гази здраво и уверено без да се замисля (няма да казвам какви преспи защото ще ме помислите за луд). На страничен наклон има промяна спрямо преди ,но не смятам ,че пречи кой знае колко- въпрос на свикване. Впечатленията ми са повече от добри засега ,за съжаление в близкия един месец няма да ми се отдаде възможност пак да му се радвам... На последната (МНОГО ХАРД ) разходка джипката си остана в балкана и сигурно вече е под два метра преспи... И то само заради скапан акумулатор.
                  Даааа. Явно ще скачам и аз в играта!
                  Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                  Коментар


                  • #84
                    От: Блокажи Lock Right от Русия

                    И мен ме налягат едни мисли за 2броя за редукторни мостове ... ако ще се поръчва някой да ми пише
                    Газ 69 2.4i
                    Густо майна, пътят свърши !!!
                    GSM: О895 7О6О59

                    Коментар


                    • #85
                      От: Блокажи Lock Right от Русия

                      Няма торсен за редукторните. Иначе бих взел.Тия постоянните не ме кефят нещо.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Блокажи Lock Right от Русия

                        Ако направим обща доставка дали ще ни легне по евтино?
                        Където не мога пеш продължавам с Уаза.
                        Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
                        Съдействие на закъсали автомобили

                        Коментар


                        • #87
                          От: Блокажи Lock Right от Русия

                          Съберете бройки и ще ви ги организирам.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Блокажи Lock Right от Русия

                            А този сайт знаете ли го. Гледам че нещата изглеждат читави. Има и за редукторните и за Спайсъри. Има с въздушно, ел и хидравлично задействане

                            http://uazzz.ru/catalog/bridge/conclusion_sapunov/
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #89
                              От: Блокажи Lock Right от Русия

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              А този сайт знаете ли го. Гледам че нещата изглеждат читави. Има и за редукторните и за Спайсъри. Има с въздушно, ел и хидравлично задействане

                              http://uazzz.ru/catalog/bridge/conclusion_sapunov/

                              Внимание: не осуществляется отправка товаров Почтой России, багажными вагонами с вокзалов и т.п. Только транспортные компании!!!

                              А до колкото знам само с
                              Почтой России (ЕМС) идват и до България. Питах и в ТНТ преди време но за частно лице може само доставка на документи, вариантът бил ако изпращачите поемат доставката, тогава можело. За това аз пазарувам от http://www.bazashop.ru/. Коректни са доставката покрай празниците дойде за 10 дни. Обаче аз като съм от Мездра трябва да ходя до пощата във Враца плащаш допълнително 4.50 лв. и си взимаш пратката. http://www.emspost.ru/ru/ ето това е калкулатора до 30 кг. максималното тегло и до 1 метър. Дано да съм бил полезен ако се повтаря поста извинете ме.

                              П.С. Трябва ми помощ за фланците за дискови спирачки на УАЗ 31514. Някой който може да ми помогне да пише на лични. Благодаря!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Блокажи Lock Right от Русия

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                А този сайт знаете ли го. Гледам че нещата изглеждат читави. Има и за редукторните и за Спайсъри. Има с въздушно, ел и хидравлично задействане

                                http://uazzz.ru/catalog/bridge/conclusion_sapunov/
                                Тия дни ще разгледам какво има по сайтовете и ще пиша
                                Газ 69 2.4i
                                Густо майна, пътят свърши !!!
                                GSM: О895 7О6О59

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X